Dodatki - Materace

Za komfort i funkcjonalność przedmiotów użytkowych bardzo często odpowiadają dodatki, które poprawiają jakość i użyteczność poszczególnych elementów. Również w przypadku łóżka, dodatki zarówno do samego materaca jak i ogółem zwiększające komfort wypoczynku, są bardzo istotnym czynnikiem w całokształcie jakości wypovzynku. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby wśród naszych produktów znalazły się również elementy zwiększające wygodę i jakość snu oraz relaksu.

Oferujemy wygodne i praktyczne pokrowce na materace w wielu dostępnych wersjach, umożliwiające regularne czyszczenie powierzchni materaca, nakładki powierzchniowe na materace, wygodne, komfortowe i wyprofilowane poduszki, zapewniające odpowiednie ułożenie głowy i chroniące mięśnie karku przed dolegliwościami po wielu godzinach snu w jednej pozycji, oraz higieniczne poszewki.

Dzięki tym elementom możliwe jest zwiększenie komfortu wypoczynku, a jednocześnie zapewnienie pełnej higieny użytkowania łóżka i zapobieganie nadmiernej eksploatacji materaca, który z biegiem czasu może zostać nadwyrężony codziennym używaniem. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami i wyboru tych, które poprawią jakość codziennego snu i relaksu.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 65
48cm     12cm     30cm    

129 pln

Pianka termoelastyczna reaguje na ciepło ciała i pod wpływem temperatury i ciężaru zmienia swą elastyczność.
60-200 (do wyboru)cm     200/190cm    

77 pln

Poszewka higieniczna frotta. Sprawdź produkt i ciesz się z jego komfortowego użytkowania.

 

 

 

 

60-200 (do wyboru)cm     200/190cm    

58 pln

Pianka poprawia komfort spania oraz chroni materac przed nadmierną eksploatacją.