Komplety Mebli

Stworzenie idealnego zestawu, w pełni odpowiadającego wymogom przemyślanej i właściwie rozplanowanej aranżacji, a jednocześnie zachowanie maksimum funkcjonalności i wygody użytkowania wnętrza zgodnie z jego przeznaczeniem, to bardzo trudne zadanie. Niezwykle często trudno jest skomponować doskonale pasujący do siebie zestaw mebli, dobierając poszczególne, odrębne produkty. Dlatego też wiele osób decyduje się na zakup gotowego zestawu, zyskując pewność udanej aranżacji wnętrza i doskonałego rozplanowania poszczególnych jego elementów.

Zestawy stworzone przez nas to przemyślane w najdrobniejszych szczegółach kompozycje, które znajdują praktyczne zastosowanie we wnętrzach będących ich miejscem docelowym. Proponujemy zarówno nowoczesne jak i klasyczne rozwiązania, przeznaczone dla pokojów dziecięcych, młodzieżowych, dziennych, salonów, gabinetów i funkcjonalnych sypialni.

Różnorodność modeli sprawia, że każdy bez problemu odnajdzie idealną dla swoich wnętrz kompozycję, która podkreśli ich walory i nada im wyrazistości. Ciekawe połączenie barw i wzorów tworzonych przez nas projektów zachwyca swoją niezwykłością i zapewnia atrakcyjność wizualną pomieszczenia. Każdy z elementów zestawu posiada określone zastosowanie i stanowi praktyczny element całokształtu, idealnie z nim współgrając.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 284
Transport gratis
280cm     195cm     46cm    

1369 pln

Atrakcyjna meblościanka do salonu wykonana w wysokim połysku.
Promocja
Transport gratis
280cm     148cm     42cm    

1299 pln

promocja: 1399 pln
Ponadczasowa propozycja nowoczesnych mebli pokojowych w połysku.
Promocja
Transport gratis
240cm     190cm     46cm    

1099 pln

promocja: 1269 pln
Czerwona meblościanka w połysku wykonana z płyty laminowanej.Transport gratis

1041 pln

Stylowa propozycja mebli pokojowych w nowoczesnych barwach betonu.