Komplety mebli - Meble dziecięce i młodzieżowe

Aranżacja pokoju dziecięcego i młodzieżowego wymaga szczególnej uwagi i staranności, ze względu na konieczność połączenia funkcjonalnej praktyczności wnętrza z jego atrakcyjnością wizualną. Pokoje dziecięce projektowane są na styl przytulny, delikatny i przyjemny, sprzyjający poczuciu bezpieczeństwa i zachęcający do zabawy. Pomieszczenia przeznaczone dla młodzieży powinny natomiast łączyć komfort, z zachęcaniem do rozwijania umiejętności i sprzyjać nauce. Bardzo cennym elementem w tym aspekcie są odpowiednio dobrane i rozplanowane przestrzennie meble.

Oferowane przez nas zestawy łączą w sobie wszystkie wymagane cechy, jednocześnie charakteryzując się nowoczesnością i wygodą. Każdy z mebli obecnych w komplecie spełnia swoją rolę i jednocześnie atrakcyjnie ozdabia wnętrze. W pomieszczeniach wyposażonych w tak starannie dobrane zestawy, o delikatnej kolorystyce i subtelnych kształtach, dzieci będą czuły się bezpiecznie i przyjaźnie, przywiązując się do wnętrza i chętnie spędzając w nim czas.
Każdy z zestawów został stworzony z myślą o określonym stylu i praktycznym zastosowaniu, dzięki czemu wszystkie jego elementy tworzą wspaniałą kompozycję, która na długie lata zagości w pokojach Państwa dzieci, uatrakcyjniając ich mały świat i pobudzając wyobraźnię oraz kreatywność. 
czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 144
Transport gratis
116 / 75cm     45 / 39cm     66 / 43cm    

527 pln

Zestaw 2 Ław Nolan B wykonany z drewna oraz płyty MDF.
Promocja
Transport gratis

1465 pln

promocja: 1543 pln

  Meble systemowe z kolekcji Ikar - zestaw nr 2
Transport gratis
223cm     110,5cm     95cm    

1363 pln

Młodzieżowy komplet w atrakcyjnej, nowoczesnej wersji.


Promocja
Transport gratis

1930 pln

promocja: 2032 pln

  Meble systemowe z kolekcji Ikar - zestaw nr 3

2327 pln

Zestaw mebli Flexy FX04