Infolinia: 791 16 16 16
biuro@meble-bogart.pl

Meble kuchenne - zestaw mebli kuchennych - sklep internetowy

Meble kuchenne. Kuchnia to miejsce które wymaga szczególnie starannej aranżacji, zarówno pod kątem atrakcyjności tego wnętrza, jak i w kontekście jego funkcjonalności oraz wygody użytkowania. Codzienne działania kulinarne wymagają sprawności poruszania się po pomieszczeniu oraz wygodnej lokalizacji wszystkich niezbędnych przedmiotów i produktów, dlatego też warto zadbać o właściwe wyposażenie wnętrza i praktyczne rozmieszczenie wszystkich obecnych w nim elementów.
Z myślą o Państwa komforcie zaprojektowaliśmy zestawy mebli kuchennych, doskonale dostosowanych do potrzeb tego rodzaju wnętrz. Świetnie sprawdzą się w każdym domu, a różnorodność stylów w jakich są one zaprojektowane – od klasycznego, poprzez elegancki i ekskluzywny, po wyrazisty i nowoczesny, umożliwi dopasowanie odpowiedniego kompletu do charakteru aranżowanego wnętrza.
Oferujemy także zestawy szafek kuchennych, z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb, wymiarów i kształtów pomieszczeń kuchennych. Proponujemy również szafki pod zabudowę, szafki narożnikowe, regały kuchenne, oraz fronty maskujące do zmywarek.
Nasz sklep internetowy to nie tylko meble zapewniające praktyczność przechowywania oraz korzystania ze sprzętów i produktów obecnych w kuchni, ale również gwarantujące komfort spędzanego w niej czasu. Projektowane przez nas wygodne zestawy mebli kuchennych zapewniają wysoką jakość użytkowania jednocześnie stanowią dopełnienie kuchennej aranżacji.
Dysponujemy asortymentem stworzonym z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują atrakcyjny efekt wizualny, a jednocześnie zapewniają wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia. 
czytaj dalej
Promocje
Promocja

1259 pln

promocja: 1312 pln
Stylowa kuchnia o unikanym charakterze oraz solidnym wykonaniu.
Promocja

1253 pln

promocja: 1375 pln
Stylowa kuchnia o unikalnej kolorystyce oraz niepowtarzalnym charakterze.
Bestsellery

857 pln

Funkcjonalna kuchnia o unikalnym połączeniu kolorystycznym.

1459 pln

Oryginalna kuchnia o unikalnym charakterze.
Nowości
Transport gratis
Nowość

122 pln

Szafka wisząca jedno-drzwiowa z półeczką pośrodku, nadaje się do każdej kuchni.
Transport gratis
Nowość

138 pln

Luna G60KN. Szafka wisząca uchylna, niska z pełnymi drzwiczkami z płyty lakierowanej
/kuchnia-c-43-43.html