Materace lateksowe - Materace

Wygoda i komfort snu to bardzo istotne czynniki, które zapewniają zdrowy, regenerujący i przyjemny wypoczynek. Zagwarantowanie ich jest w pełni możliwe, pod warunkiem, że dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o wygodne łóżko, a przede wszystkim o wysokiej jakości materac, który dzięki użytym do jego produkcji materiałom oraz stopniu wyprofilowania, zapewni odpowiednie ułożenie ciała i zabezpieczenie kręgosłupa.

Polecamy materace lateksowe dostępne w naszej ofercie, z uwagi na ich wysoką elastyczność i porowatą strukturę materiału, umożliwiającą swobodną cyrkulację powietrza, co stanowi bardzo ważny czynnik ochronny dla skóry, zapobiegający nadmiernej potliwości podczas snu i gwarantujący właściwą termoregulację. Umożliwiamy wybór opcji lateksu naturalnego lub częściowo syntetycznego – idealnego dla alergików. Materace te charakteryzują się stabilną strukturą, zapewniającą wygodne ułożenie ciała, bez efektu trwałego odkształcania się ich powierzchni. Dzięki temu możliwa jest pełna regeneracja w trakcie wypoczynku i całkowity relaks. W naszej ofercie dostępne są modele o różnej wielkości, grubości, zróżnicowanym składzie warstwowym i stopniu wyprofilowania, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania wyboru materaca do indywidualnych potrzeb oraz wymiarów łóżka.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 1
Promocja
80cm     20cm     200cm    

1131 pln

promocja: 1330 pln
Średniotwardy materac lateksowy o siedmiu strefach twardości. Odpocznij wygodnie na propozycji która spełni twoje oczekiwania./lateksowe-c-150-46.150.html