Łóżka piętrowe - łóżeczka dla dzieci| meble-bogart.pl

 
Łóżka piętrowe to idealne rozwiązanie zarówno, gdy dysponujemy niewielką powierzchnią pokoju dziecięcego, jak i w przypadku gdy chcemy stworzyć niebanalny wygląd aranżacji. Kwestię oszczędności miejsca przede wszystkim docenią rodzice, natomiast dzieci z pewnością będą zachwycone niebanalną formą łóżka. Funkcjonalność łóżek piętrowych zwiększają szuflady znajdujące się w ramie pod dolnym materacem, a także możliwość zaoszczędzenia wolnego miejsca we wnętrzu. Ponadto istotny jest tu także aspekt bezpieczeństwa, gdyż dzięki specjalnym barierkom oraz odpowiednio zaprojektowanym drabinkom lub schodkom, łóżka piętrowe są wyjątkowo bezpieczne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.
    Wiele pokojów dziecięcych i młodzieżowych z uwagi na niewielki metraż wymaga szczególnego zaaranżowania przestrzennego. Jest to wyjątkowo pożądane w momencie, gdy w jednym pokoju zamieszkuje dwójka lub więcej rodzeństwa, a każde z nich pragnie posiadać swój własny kąt i przestrzeń. Doskonałym rozwiązaniem dla takich pomieszczeń są łóżka piętrowe, które nie tylko zajmują dwa razy mniej miejsca niż klasyczne rozwiązania tego typu, ale przede wszystkim wprowadzają do pokoju ciekawą i przytulną atmosferę. Dzięki takiemu zastosowaniu pokój dziecięcy zyskuje przestronność, a wolne miejsce może zostać zagospodarowane w sposób dowolny, zgodnie z marzeniami oraz potrzebami naszych pociech.
    Oferowane przez nas łóżka piętrowe to atrakcyjne i niezwykle funkcjonalne modele, zaprojektowane w wyjątkowy sposób, dzięki czemu wszystkie z całą pewnością świetnie odnajdą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. W swojej ofercie posiadamy zarówno klasyczne łóżka piętrowe, jak i modele mające służyć rozrywce i wspieraniu kreatywności maluchów np. łóżka ze zjeżdżalnią lub przypominające zamek. Ponadto nasze łóżka piętrowe charakteryzują się solidną konstrukcją oraz funkcjonalnością w zakresie przechowywania i użytkowania. Dzięki wbudowanym szufladom gwarantują wygodę przechowywania pościeli lub zabawek i uporządkowanie jej, czego często brakuje w klasycznych rozwiązaniach łóżek piętrowych. Znajdziecie tu także modele cechujące się wyjątkową atrakcyjnością wizualną, dzięki czemu będą one stanowiły nie tylko element praktyczny w pokoju dziecięcym, ale również dekorację wnętrza. W naszym asortymencie znajduje się ponadto wyjątkowo ergonomiczne i praktyczne rozwiązanie – łóżko piętrowe wielofunkcyjne z szafkami i regałem z możliwością dokupienia do zastawu wkomponowanego biurka, czy szafy. Współczesne łóżka piętrowe zachwycają ergonomiczną budową oraz finezyjnym wyglądem.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 89
Promocja
188cm     166cm     86cm    

999 pln

promocja: 1259 pln

Łóżko piętrowe Ania - najbardziej popularny mebel dziecięcy.