Łóżka piętrowe - łóżeczka dla dzieci| meble-bogart.pl

Łóżka piętrowe to idealne rozwiązanie zarówno, gdy dysponujemy niewielką powierzchnią pokoju dziecięcego, jak i w przypadku gdy chcemy stworzyć niebanalny wygląd aranżacji. Kwestię oszczędności miejsca przede wszystkim docenią rodzice, natomiast dzieci z pewnością będą zachwycone niebanalną formą łóżka. Funkcjonalność łóżek piętrowych zwiększają szuflady znajdujące się w ramie pod dolnym materacem, a także możliwość zaoszczędzenia wolnego miejsca we wnętrzu. Ponadto istotny jest tu także aspekt bezpieczeństwa, gdyż dzięki specjalnym barierkom oraz odpowiednio zaprojektowanym drabinkom lub schodkom, łóżka piętrowe są wyjątkowo bezpieczne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.
 
 

    Wiele pokojów dziecięcych i młodzieżowych z uwagi na niewielki metraż wymaga szczególnego zaaranżowania przestrzennego. Jest to wyjątkowo pożądane w momencie, gdy w jednym pokoju zamieszkuje dwójka lub więcej rodzeństwa, a każde z nich pragnie posiadać swój własny kąt i przestrzeń. Doskonałym rozwiązaniem dla takich pomieszczeń są łóżka piętrowe, które nie tylko zajmują dwa razy mniej miejsca niż klasyczne rozwiązania tego typu, ale przede wszystkim wprowadzają do pokoju ciekawą i przytulną atmosferę. Dzięki takiemu zastosowaniu pokój dziecięcy zyskuje przestronność, a wolne miejsce może zostać zagospodarowane w sposób dowolny, zgodnie z marzeniami oraz potrzebami naszych pociech.

 

     Oferowane przez nas łóżka piętrowe to atrakcyjne i niezwykle funkcjonalne modele, zaprojektowane w wyjątkowy sposób, dzięki czemu wszystkie z całą pewnością świetnie odnajdą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. W swojej ofercie posiadamy zarówno klasyczne łóżka piętrowe, jak i modele mające służyć rozrywce i wspieraniu kreatywności maluchów np. łóżka ze zjeżdżalnią lub przypominające zamek. Ponadto nasze łóżka piętrowe charakteryzują się solidną konstrukcją oraz funkcjonalnością w zakresie przechowywania i użytkowania. Dzięki wbudowanym szufladom gwarantują wygodę przechowywania pościeli lub zabawek i uporządkowanie jej, czego często brakuje w klasycznych rozwiązaniach łóżek piętrowych. Znajdziecie tu także modele cechujące się wyjątkową atrakcyjnością wizualną, dzięki czemu będą one stanowiły nie tylko element praktyczny w pokoju dziecięcym, ale również dekorację wnętrza. W naszym asortymencie znajduje się ponadto wyjątkowo ergonomiczne i praktyczne rozwiązanie – łóżko piętrowe wielofunkcyjne z szafkami i regałem z możliwością dokupienia do zastawu wkomponowanego biurka, czy szafy. Współczesne łóżka piętrowe zachwycają ergonomiczną budową oraz finezyjnym wyglądem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe to idealne rozwiązanie zarówno, gdy dysponujemy niewielką powierzchnią pokoju dziecięcego, jak i w przypadku gdy chcemy stworzyć niebanalny wygląd aranżacji. Kwestię oszczędności miejsca przede wszystkim docenią rodzice, natomiast dzieci z pewnością będą zachwycone niebanalną formą mebli. Funkcjonalność łóżek piętrowych zwiększają szuflady znajdujące się w ramie pod dolnym materacem, a także możliwość zaoszczędzenia wolnego miejsca we wnętrzu. Ponadto istotny jest tu także aspekt bezpieczeństwa, gdyż dzięki specjalnym barierkom oraz odpowiednio zaprojektowanym drabinkom lub schodkom, łóżka piętrowe są wyjątkowo bezpieczne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Wiele pokojów dziecięcych i młodzieżowych z uwagi na niewielki metraż wymaga szczególnego zaaranżowania przestrzennego. Jest to wyjątkowo pożądane w momencie, gdy w jednym pokoju zamieszkuje dwójka lub więcej rodzeństwa, a każde z nich pragnie posiadać swój własny kąt i przestrzeń. Doskonałym rozwiązaniem dla takich pomieszczeń są łóżka piętrowe, które nie tylko zajmują dwa razy mniej miejsca niż klasyczne rozwiązania tego typu, ale przede wszystkim wprowadzają do pokoju ciekawą i przytulną atmosferę. Dzięki takiemu zastosowaniu pokój dziecięcy zyskuje przestronność, a wolne miejsce może zostać zagospodarowane w sposób dowolny, zgodnie z marzeniami oraz potrzebami naszych pociech.
Oferowane przez nas łóżka piętrowe to atrakcyjne i niezwykle funkcjonalne modele, zaprojektowane w wyjątkowy sposób, dzięki czemu wszystkie z całą pewnością świetnie odnajdą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. W swojej ofercie posiadamy zarówno klasyczne łóżka piętrowe, jak i modele mające służyć rozrywce i wspieraniu kreatywności maluchów np. łóżka ze zjeżdżalnią lub przypominające zamek. Ponadto nasze łóżka piętrowe charakteryzują się solidną konstrukcją oraz funkcjonalnością w zakresie przechowywania i użytkowania. Dzięki wbudowanym szufladom gwarantują wygodę przechowywania pościeli lub zabawek i uporządkowanie jej, czego często brakuje w klasycznych rozwiązaniach łóżek piętrowych. Znajdziecie tu także modele cechujące się wyjątkową atrakcyjnością wizualną, dzięki czemu będą one stanowiły nie tylko element praktyczny w pokoju dziecięcym, ale również dekorację.


Łóżka piętrowe – dlaczego warto

W pokojach dziecięcych zwykle nie mamy do dyspozycji zbyt wiele wolnego miejsca, by zaaranżować je łatwo i maksymalnie funkcjonalnie. Łóżka piętrowe dla dzieci rozwiązują ten problem służąc swoją funkcjonalnością, wygodą, a także efektownym wyglądem. Łóżko piętrowe jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na praktyczne zaoszczędzenie miejsca w pokoju dziecięcym nawet jeżeli jest to pokój dla jednego dziecka. Takie łóżko wykorzystuje tą samą powierzchnię dwukrotnie lub nawet trzykrotnie. Nowoczesne łóżka piętrowe nie służą już jedynie jako miejsce wypoczynku, ale mogą pełnić jednocześnie wiele dodatkowych funkcji np. łóżka piętrowe z biurkiem.

Do zalet łóżek piętrowych możemy zaliczyć przede wszystkim:

  • Zajmują mało miejsca – dwoje lub troje dzieci może spać w komfortowych warunkach w tym samym pokoju bez względu na jego metraż.

  • Atrakcyjny wygląd – dobrze dopasowane do aranżacji może sprawić, że wnętrze nabierze ciekawego wyrazu i zachwyci nowoczesnym lub klasycznym stylem.

  • Bezpieczeństwo – łóżka piętrowe dla dzieci są wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia, które chronią podczas użytkowania.

  • Tańsze rozwiązanie – łóżko piętrowe wychodzi zdecydowanie taniej niż zakup dwóch lub trzech łóżek jednoosobowych.

  • Funkcjonalność – łóżka piętrowe mogą spełniać wiele funkcji. Dzieci mogą nie tylko na nich wypoczywać, ale meble te dostarczają im wiele radości. Ponadto wybierając mebel wielofunkcyjny jak np. łóżko piętrowe z biurkiem, szafą lub regałem w jednej bryle otrzymujemy pełen komplet meblowy, który w pełni wyposaży pokój dziecka. Warto także zwrócić uwagę na łóżka piętrowe jednoosobowe, które na dolnym poziomie posiadają wolną przestrzeń do zagospodarowania.


Wielofunkcyjne łóżka piętrowe

Łóżko piętrowe oprócz pełnienia swojej podstawowej funkcji wypoczynkowej może także stać się ciekawym meblem, który będzie służyć na wielu płaszczyznach. W naszym sklepie meblowym dostępne są atrakcyjne cenowo modele, które zachwycą wielofunkcyjnym charakterem, solidną konstrukcją i efektownym designem. Możecie przebierać w unikatowych wzorach i kolorach, a także wyjść naprzeciw marzeniom dzieci wybierając modele inspirowane światem bajek np. łóżko przypominające zamek lub domek, a także łóżko piętrowe wyposażone w zjeżdżalnię.

Ponadto posiadamy wyjątkowo ergonomiczne i efektowne rozwiązanie – łóżko piętrowe wyposażone w szafki i regały z możliwością dokupienia do zastawu wkomponowanego biurka, czy szafy. Współczesne łóżka piętrowe zachwycają ergonomiczną budową oraz atrakcyjnym wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


Łóżka piętrowe - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  • Tworzywo – najbardziej polecane są łóżka wykonane w całości z drewna. Najczęściej są to sosnowe łóżka piętrowe lub wykonane z drewna bukowego. Na rynku dostępne są również łóżka wykonane z MDF-u, który również zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji.

  • Bezpieczeństwo - łóżko piętrowe powinno posiadać specjalne zabezpieczenia, w szczególności w górnej części konstrukcji. Górna powierzchnia spania ma posiadać dobrej jakości barierkę o odpowiedniej wysokości i z gęsto rozmieszczonymi szczebelkami.

  • Wejście na górny poziom - starsze dzieci powinny korzystać z drabinki z wąskimi i zarazem płaskimi szczebelkami. Natomiast młodsze dzieci korzystać ze schodków. Dodatkowej zabawy dostarczą dzieciom modele wyposażone w zjeżdżalnię.

  • Wysokość – dolny poziom łóżka powinien znajdować się na takiej wysokości, by dziecko mogło na nim bezpiecznie i wygodnie usiąść. To samo dotyczy górnego łóżka.

Nasz sklep meblowy Meble-Bogart.pl oferuje wysokiej jakości łóżka piętrowe sprawdzonych producentów, które posiadają zarówno miejsce do spania, jak i szereg elementów odpowiadających potrzebie zabawy dzieci, spełniając przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Łóżka piętrowe dla dzieci są świetnym rozwiązaniem, które z jednej strony pozwoli maluchom na spełnienie marzeń, a z drugiej daje rodzicom możliwość efektownego i ergonomicznego urządzenia pokoju, nawet gdy jego powierzchnia jest niewielka.

 

 

 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 101