Nowoczesne meblościanki

Wizerunek meblościanki najczęściej kojarzony jest z wnętrzami w stylu retro, zapomnianymi przez aranżacyjnego ducha czasu. Tymczasem nowoczesne rozwiązania w tej dziedzinie, nie tylko zachwycają najbardziej wymagających specjalistów z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz, ale również spełniają swoją funkcjonalną rolę, doskonale wypełniając wnętrze i zapewniając mu praktyczną stylizację przestrzeni.
 

W swojej ofercie proponujemy Państwu różne modele meblościanek, dobierane zależnie od zastosowanego stylu wnętrza. Dużym powodzeniem cieszą się klasyczne rozwiązania, które jednak na tle swoich historycznych pierwowzorów wyróżniają się atrakcyjnością kształtów i ciekawymi połączeniami kolorystycznymi. Proponujemy również nowoczesne meblościanki, doskonale komponujące się z wnętrzami o wyrazistym stylu i odważnych kolorach. W naszej ofercie znajdują się także ekskluzywne i eleganckie modele, dopełniające całokształt stylizacji tego typu.

 

Absolutny hit aranżacyjny stanowią natomiast innowacyjne w swoim stylu i kształcie zestawy modułowe, które ożywią każde nowoczesne wnętrze i zachwycą niebanalnym designem. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie boją się wyzwań aranżacyjnych i odważnie eksperymentują, poszukując indywidualnego i oryginalnego stylu wnętrza.

Niezaprzeczalna atrakcyjność wizualna, doskonała jakość i trwałość oraz niebywała praktyczność tworzonych przez nas zestawów, to gwarancja dobrego wyboru.

 

Meblościanki

 

Meblościanki bez wątpienia przeżywają aktualnie swój wielki renesans. I nic w tym dziwnego, gdyż nowoczesne modele zachwycają funkcjonalnością, dużą powierzchnią przechowywania, a także efektownym wyglądem. Mimo że, wizerunek meblościanki najczęściej kojarzony jest z wnętrzami w stylu retro, zapomnianymi przez aranżacyjnego ducha czasu, to aktualnie coraz chętniej wybieramy je zarówno do salonów, jak i pokoi dzieci, biur czy domowych gabinetów. Tymczasem nowoczesne rozwiązania w tej dziedzinie, nie tylko zachwycają najbardziej wymagających specjalistów z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz, ale również spełniają swoją funkcjonalną rolę, doskonale wypełniając wnętrze i zapewniając mu praktyczną stylizację przestrzeni.

W swojej ofercie proponujemy Wam różne modele meblościanek, dobierane zależnie od zastosowanego stylu wnętrza. Dużym powodzeniem cieszą się klasyczne rozwiązania, które jednak na tle swoich historycznych pierwowzorów wyróżniają się atrakcyjnością kształtów i ciekawymi połączeniami kolorystycznymi np. meblościanki z szafą. Proponujemy również meblościanki nowoczesne, doskonale komponujące się z wnętrzami o wyrazistym stylu i odważnych kolorach. W naszej ofercie znajdują się także ekskluzywne i eleganckie modele, dopełniające całokształt stylizacji tego typu.

Absolutny hit aranżacyjny stanowią natomiast innowacyjne w swoim stylu i kształcie zestawy modułowe, które ożywią każde nowoczesne wnętrze i zachwycą niebanalnym designem. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie boją się wyzwań aranżacyjnych i odważnie eksperymentują, poszukując indywidualnego i oryginalnego stylu wnętrza.

Niezaprzeczalna atrakcyjność wizualna, doskonała jakość i trwałość oraz niebywała praktyczność tworzonych przez nas zestawów, to gwarancja dobrego wyboru.


Meblościanki – szczypta historii

Pierwowzór słynnej, klasycznej meblościanki jaką znamy z czasów PRL-u stworzyło małżeństwo Kowalskich, po których właśnie mebel ten zyskał też nazwę. Meblościanka Kowalskich była inspirowana zachodnim regałem modułowym, który miał rozwiązać problem przechowywania rzeczy na niewielkim metrażu mieszkań blokowych. Meblościanki bardzo szybko zyskały popularność, gdyż służyły funkcjonalnością i bardzo praktycznym rozmieszczeniem szafek. Szybko stały się niezbędnym elementem wyposażenia każdego PRL-owskiego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Meblościanka wykonywana była zazwyczaj z płyty paździerzowej i pokrywana okleiną imitującą drewno. Jej modele stały się tak słynne, że nowi projektanci co rusz zmieniali coś w konstrukcji i designie, ale wciąż kładąc nacisk na kwestię pojemności przechowywania. Na meblościankę składały się takie elementy jak – szafki zamknięte z półkami wewnątrz, szuflady, barek, półki otwarte, a w późniejszych modelach także wnęka na telewizor. W efekcie meblościanka zajmowała całą ścianę. Mebel ten nieodłącznie związany jest z historią współczesnej Polski. Nic więc dziwnego, że projektanci postanowili nadać jej nowe życie i wprowadzić w nowoczesne wnętrza w odmienionej formie.


Meblościanki – wielki powrót

W ostatnich latach szczególną popularnością cieszą się właśnie meblościanki nowoczesne, które dekoratorzy i architekci wnętrz wprowadzają nie tylko w przestrzenie kawalerek i mieszkań o małych metrażach, ale także do pięknych przestronnych salonów domów, pokoi dziecięcych lub gabinetów. Choć inspirowane klasycznymi meblościankami, dzisiejsze różnią się pod względem designu. Są lżejsze, mniejsze, wykonane z innych materiałów i posiadają nowoczesne wykończenia, które zachwycają. Możemy przebierać w meblościankach z efektownymi dekorami, przeszkleniami, półkami z oświetleniem w dowolnej kolorystyce. Ponadto mamy do dyspozycji szeroką ofertę meblościanek modułowych z elementami autonomicznymi, które można łączyć w dowolny sposób.


Meblościanki –dlaczego warto

Meblościanka posiada wiele istotnych dla użytkowników zalet:

  • funkcjonalna konstrukcja,

  • spójny, harmonijny projekt,

  • duża powierzchnia przechowywania.

W okresie PRL-u meblościanki podbiły serca Polaków i zagościły w ich mieszkaniach. Dziś możemy zauważyć podobny trend, mimo że meblościanki przybrały nowoczesny charakter. Ponadczasowa funkcjonalność łączy się tu z nowatorskim podejściem do wzornictwa i designu, co daje niebanalny efekt. Pierwotnie meblościanki były masywne i praktyczne, ale przy tym niezbyt estetyczne. Współczesne są nowoczesnymi meblami modułowymi, które można dowolnie zestawiać, tworząc funkcjonalne i zarazem wyjątkowo efektowne zestawy.

Piękna kolorystyka, subtelne wykończenia, dodatki oraz odpowiednie materiały, z których są wykonywane nadają meblościankom wyjątkowy wymiar. Nowoczesne meblościanki łączą w sobie funkcjonalność przechowywania oraz oryginalne wzornictwo.


W naszym sklepie meblowym Meble-Bogart.pl oferujemy Wam wyjątkowo duży i na bieżąco uaktualniany wachlarz meblościanek do wyboru. Znajdziecie tu nowoczesne meblościanki modułowe, ale i nieco bardziej klasyczne o ponadczasowym wyrazie. Meblościanki polecamy zarówno do salonów, gabinetów, jak i pokoi dziecięcych.


 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 141
Promocja
Transport gratis
280cm     195cm     43cm    

1499 pln

promocja: 1729 pln
Nowoczesna meblościanka Factor z frontami w kolorze Sahara połysk.