Nowoczesne meblościanki

Wizerunek meblościanki najczęściej kojarzony jest z wnętrzami w stylu retro, zapomnianymi przez aranżacyjnego ducha czasu. Tymczasem nowoczesne rozwiązania w tej dziedzinie, nie tylko zachwycają najbardziej wymagających specjalistów z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz, ale również spełniają swoją funkcjonalną rolę, doskonale wypełniając wnętrze i zapewniając mu praktyczną stylizację przestrzeni.

W swojej ofercie proponujemy Państwu różne modele meblościanek, dobierane zależnie od zastosowanego stylu wnętrza. Dużym powodzeniem cieszą się klasyczne rozwiązania, które jednak na tle swoich historycznych pierwowzorów wyróżniają się atrakcyjnością kształtów i ciekawymi połączeniami kolorystycznymi. Proponujemy również nowoczesne meblościanki, doskonale komponujące się z wnętrzami o wyrazistym stylu i odważnych kolorach. W naszej ofercie znajdują się także ekskluzywne i eleganckie modele, dopełniające całokształt stylizacji tego typu.

Absolutny hit aranżacyjny stanowią natomiast innowacyjne w swoim stylu i kształcie zestawy modułowe, które ożywią każde nowoczesne wnętrze i zachwycą niebanalnym designem. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie boją się wyzwań aranżacyjnych i odważnie eksperymentują, poszukując indywidualnego i oryginalnego stylu wnętrza.

Niezaprzeczalna atrakcyjność wizualna, doskonała jakość i trwałość oraz niebywała praktyczność tworzonych przez nas zestawów, to gwarancja dobrego wyboru.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 128
Promocja
Transport gratis
280cm     195cm     43cm    

1459 pln

promocja: 1689 pln
Nowoczesna meblościanka Factor z frontami w kolorze Sahara połysk.

Transport gratis
280cm     195cm     46cm    

1369 pln

Atrakcyjna meblościanka do salonu wykonana w wysokim połysku.
Promocja
Transport gratis
320cm     194cm     47cm    

1679 pln

promocja: 1879 pln
Dekoracyjna meblościanka wykonana w jasnej kolorystyce połysku.

Promocja
Transport gratis
280cm     148cm     42cm    

1299 pln

promocja: 1399 pln
Ponadczasowa propozycja nowoczesnych mebli pokojowych w połysku.
Transport gratis
290cm     201cm     52cm    

1059 pln

Meblościanka Majorka z kwadratowymi uchwytami w modnym połączeniu kolorystycznym. Okazja cenowa. Zakup już dziś!