Meble do przedpokoju

Przedpokój to bardzo często ignorowana pod względem zaangażowania aranżacyjnego powierzchnia, stanowiąca obszar wprowadzający do pozostałych pomieszczeń. Z reguły charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co dodatkowo wpływa na utrudnienia w nadaniu mu właściwej funkcjonalności. Tymczasem jest to miejsce stanowiące swoistą wizytówkę całego domu lub mieszkania. Mijane każdego dnia, bezwiednie wpływa na nasze nastawienie i nastrój po powrocie do domu oraz wita zapraszanych gości, wprowadzając do stylu jakiego mogą spodziewać się odkrywając kolejne wnętrza.
Bardzo ważne jest więc właściwe zaprojektowanie przedpokoju, poprzez nadanie mu właściwej jego roli atrakcyjności wizualnej, a jednocześnie maksymalizację funkcjonalności jaką powinien spełniać.
Oferowany przez nas asortyment obfituje w produkty przeznaczone dla tego pomieszczenia, zarówno dbające o jego praktyczną funkcję jak i podkreślające walory stylistyczne oraz nadające mu przestronności.
Wśród naszych propozycji znajdują się atrakcyjne i praktyczne komplety do przedpokoju : szafki, lustra i wieszaki, zaprojektowane w różnych stylach i konfiguracjach, tak aby doskonale wkomponowały się w każde wnętrze.
Oferujemy także pojemne szafki na buty, różnokształtne wieszaki stojące oraz ścienne, atrakcyjne lustra ścienne i stylowe szafy, idealne dla każdego przestronnego wnętrza przedpokoju.
Stworzenie kompozycji w oparciu o dostępne w naszej ofercie produkty, pozwala na uzyskanie pięknej i niezwykle praktycznej aranżacji przedpokoju, stanowiącej doskonałą przestrzeń spełniającą rolę wizytówki wnętrza i będącą jednocześnie idealnym akcentem.
Nasze produkty od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem ze strony klientów. 
czytaj dalej
Promocje
Promocja
Prezent

280 pln

promocja: 301 pln
Praktyczna i elegancka szafka z siedziskiem do przedpokoju.
Promocja
Prezent

145 pln

promocja: 155 pln

 Eleganckie lustro do przedpokoju, dostępne w czterech wymiarach.

Promocja
Prezent

363 pln

promocja: 390 pln
Szafka wykonana z płyty laminowanej, dostępna w wielu kolorach do wyboru.
Bestsellery
Prezent

225 pln

Funkcjonalna 1- drzwiowa szafka z szufladą idealna do przedpokoju.

 

 

Prezent

994 pln

Idealny przedpokój z szafkami oraz szufladami.

 

 

Prezent

243 pln

Praktyczna 2- szufladowa szafka idealna do przedpokoju

 

 

Nowości
Transport gratis
Nowość
Prezent

37 pln

 Solidna półka na buty

 

Transport gratis
Nowość
Prezent

230 pln

Półka na buty z elementem siedziska z kremowej eco skóry.

 

Prezent

363 pln

Szafka na buty z dwiema pojemnymi szufladami.

 

 

/przedpokoj-c-45-45.html