Meble do przedpokoju

Przedpokój to bardzo często ignorowana pod względem zaangażowania aranżacyjnego powierzchnia, stanowiąca obszar wprowadzający do pozostałych pomieszczeń. Z reguły charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co dodatkowo wpływa na utrudnienia w nadaniu mu właściwej funkcjonalności. Tymczasem jest to miejsce stanowiące swoistą wizytówkę całego domu lub mieszkania. Mijane każdego dnia, bezwiednie wpływa na nasze nastawienie i nastrój po powrocie do domu oraz wita zapraszanych gości, wprowadzając do stylu jakiego mogą spodziewać się odkrywając kolejne wnętrza.
Bardzo ważne jest więc właściwe zaprojektowanie przedpokoju, poprzez nadanie mu właściwej jego roli atrakcyjności wizualnej, a jednocześnie maksymalizację funkcjonalności jaką powinien spełniać.
Oferowany przez nas asortyment obfituje w produkty przeznaczone dla tego pomieszczenia, zarówno dbające o jego praktyczną funkcję jak i podkreślające walory stylistyczne oraz nadające mu przestronności.
Wśród naszych propozycji znajdują się atrakcyjne i praktyczne komplety do przedpokoju : szafki, lustra i wieszaki, zaprojektowane w różnych stylach i konfiguracjach, tak aby doskonale wkomponowały się w każde wnętrze.
Oferujemy także pojemne szafki na buty, różnokształtne wieszaki stojące oraz ścienne, atrakcyjne lustra ścienne i stylowe szafy, idealne dla każdego przestronnego wnętrza przedpokoju.
Stworzenie kompozycji w oparciu o dostępne w naszej ofercie produkty, pozwala na uzyskanie pięknej i niezwykle praktycznej aranżacji przedpokoju, stanowiącej doskonałą przestrzeń spełniającą rolę wizytówki wnętrza i będącą jednocześnie idealnym akcentem.
Nasze produkty od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem ze strony klientów. 
czytaj dalej
Promocje
Promocja

414 pln

promocja: 430 pln
Szafka wykonana z płyty laminowanej, dostępna w wielu kolorach do wyboru.
Promocja

269 pln

promocja: 279 pln
Nowoczesny wieszak do przedpokoju dostępny w dwóch wymiarach.
Promocja

519 pln

promocja: 538 pln
Szafa wykonana z płyty o grubości 18 mm, dostępna w wielu kolorach.
Bestsellery

225 pln

Funkcjonalna 1- drzwiowa szafka z szufladą idealna do przedpokoju.

 

 

994 pln

Idealny przedpokój z szafkami oraz szufladami.

 

 

243 pln

Praktyczna 2- szufladowa szafka idealna do przedpokoju

 

 

Nowości

41 pln

 Solidna półka na buty

 

240 pln

Półka na buty z elementem siedziska z kremowej eco skóry.

 

78 pln

Nowoczesny stojak na parasole wykończony na wysoki połysk. 

 

/przedpokoj-c-45-45.html