Białe szafy

Szafa jest meblem, bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonalny dom czy biuro. Ponadto jest na tyle uniwersalna, że z powodzeniem można ją ustawić w dowolnym typie wnętrza. Bowiem świetnie się sprawdzi między innymi do przechowywania odzieży w sypialni, czy galanterii w przedpokoju, a także rzeczy dziecka w jego pokoju.

Wybierając szafę do danego pomieszczenia warto zwrócić uwagę, czy będzie ona pasowała do przyjętego stylu aranżacji. Bezpiecznym estetycznie rozwiązaniem są białe szafy, które są na tyle uniwersalne pod względem designu, że z powodzeniem będą pasowały do każdego typu aranżacji. Ponadto istotne jest by szafa wykonana była z dobrych jakościowo komponentów i została odpowiednio zmontowana, dzięki czemu będzie służyła przez długie lata.

Białe szafy do sypialni

Sypialnia to szczególne pomieszczenie w każdym domu. Stanowi swoistą oazę spokoju i relaksu. To właśnie w niej możemy wypocząć po długim dniu spędzonym poza domem i ukryć się z ulubioną książką. Dlatego przygotowując wyposażenie sypialni, warto zadbać o to by poszczególne elementy zapewniały nam maksymalny komfort zarówno podczas wypoczynku, jak i relaksacji w ulubionym fotelu.

Ponadto warto wyposażyć to wnętrze w funkcjonalną szafę, która z powodzeniem pomieści garderobę, zapasowe pościele czy sezonową odzież. Ze względu na to, że jest to mebel o stosunkowo dużych gabarytach, dobre rozwiązanie stanowią białe szafy do sypialni. Wybierając szafę utrzymaną w tej neutralnej kolorystyce sprawisz, że pomieszczenie wyda się przestronniejsze i jaśniejsze. Nawet bardzo duża szafa nie przytłoczy optycznie pomieszczenia, gdy będzie biała.

Do małych sypialni polecamy także białe szafy z lustrem, gdyż tafla odbije przestrzeń i światło sprawiając, że wnętrze wyda się zdecydowanie większe. Aranżacja sypialni powinna koić zmysły, dlatego biel będzie doskonałym wyborem.

Nowoczesne szafy do sypialni to nie tylko modny design i minimalistyczne wzornictwo, ale także podkreślenie funkcjonalności i dbałość o praktyczny wymiar użytkowania. Na szczególną uwagę zasługują szafy do sypialni białe. To bardzo często wybierana opcja kolorystyczna, która cechuje się stylowością oraz uniwersalnością. Nowoczesne szafy muszą zapewniać komfort używania i pasować do potrzeb domowników. 

Nowoczesne modele białe mogą być wyposażone w oświetlenie wewnętrzne uruchamiane przyciskiem lub automatycznie przy otwieraniu drzwi. Oświetlenie wewnątrz szafy sypialnianej pomaga odnaleźć potrzebne rzeczy bez konieczności włączania ostrego światła górnego. Ponadto duże znaczenie ma odpowiednie rozmieszczenie układu i rozmiaru półek, a także doposażenie o dodatkowe organizery, kosze wysuwane i szuflady z pełnym wysuwem.

Tworząc i stale uzupełniając naszą ofertę białych szaf sypialnianych zadbaliśmy o to, by znalazły się w niej modele w różnych przedziałach cenowych, rozmiarach, stylach i kompozycjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy znajdzie tu idealny model do swoich oczekiwań i potrzeb konkretnego wnętrza. 

Oferujemy zarówno wysokie szafy jednodrzwiowe białe, jak dwudrzwiowe. Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się białe szafy trzydrzwiowe, które wyróżnia bardzo duża pojemność przechowywania.  

Funkcjonalne białe szafy

Wybierając do wnętrza białą szafę sprawisz, że stanie się ono modne i dopełnione estetycznie. Szafa oprócz efektownej prezencji dopasowanej do przyjętego we wnętrzu stylu aranżacyjnego powinna także być funkcjonalna i trwała. Dzięki temu jej walory użytkowe będą służyć na co dzień domownikom. Istotne znaczenie pod względem wygody użytkowania mają zarówno pojemność szafy, jak i układ jej wnętrza.

Szczególnie polecane pod tym względem są białe szafy przesuwne, których drzwi rozsuwają się po specjalnych szynach odsłaniając dostęp do przechowywanych rzeczy. Szafy przesuwne cechują się dużą pojemnością przechowywania, a dzięki rozsuwanym drzwiom w łatwy sposób można znaleźć szukane rzeczy. Układ wnętrz szaf przesuwnych pozwala na intuicyjne utrzymanie porządku, gdyż łatwo jest segregować przechowywane rzeczy.

Liczne przegródki, półki i wnęki, szuflady lub kosze z pełnym wysuwem, a także miejsce na powieszenie odzieży wierzchniej sprawiają, że mebel jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Natomiast dzięki drzwiom przesuwnym nie zabiera zbyt wiele miejsca i świetnie się sprawdzi także w wąskich pomieszczeniach, jak na przykład przedpokój. Ponadto biała szafa przesuwna mimo sporego gabarytu optycznie nie przytłoczy pomieszczenia.

Białe szafy do małych wnętrz

Małe wnętrza często stanowią duże wyzwanie w zakresie stworzenia funkcjonalnej i zarazem dopracowanej estetycznie aranżacji. Bez względu na to czy dysponujesz małym przedpokojem, sypialnią czy pokojem dziecka, to zapewne warto w tych pomieszczeniach umieścić szafę, gdyż zapewni ona możliwość łatwego przechowywania wielu rzeczy w jednym miejscu i tym samym uporządkować przestrzeń.

W małym wnętrzu najlepiej sprawdzą się białe meble, a w szczególności biała szafa, która mimo dużego gabarytu nie przytłoczy optycznie przestrzeni dzięki jasnej, neutralnej kolorystyce. Dobrym rozwiązaniem będzie biała szafa narożna. Za sprawą narożnej budowy można ją niejako schować w kącie pomieszczenia, dzięki czemu nie będzie zbytnio się rzucać w oczy. Najważniejszą jej zaletą jest jednak to, że nie zajmuje zbyt wiele miejsca na podłodze a jednocześnie cechuje się wyjątkowo dużą powierzchnią do przechowywania.

W rogu można zmieścić naprawdę wiele rzeczy, a dzięki licznym półkom i przegródkom będzie można je uporządkować i posegregować według rodzajów czy wielkości. W małych wnętrzach dobrze się sprawdzą także białe szafy przesuwne, które dzięki nie posiadaniu tradycyjnych skrzydeł drzwi cechują się większą pojemnością przechowywania i umożliwiają łatwiejszy dostęp do rzeczy.

Białe szafy w każdym stylu

Szafy to meble szczególnie funkcjonalne i z pewnością wyjątkowo przydatne w każdym domu czy biurze. Bez względu na wybrany model, każda biała szafa będzie dobrym pomysłem na urządzenie wnętrza, gdyż ma uniwersalny i ponadczasowy design. Biel idealnie pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Dzięki temu białe meble można z łatwością dopasować do dowolnej aranżacji i stylu wnętrzarskiego. Stanowią więc bezpieczny wybór estetyczny za sprawą swojego uniwersalnego i ponadczasowego charakteru. Biel to kolor, który nie wychodzi z mody. Przez lata więc można cieszyć się efektowną estetyką białych mebli, gdyż zawsze są na czasie.

/biale-szafy-pr-80.html