Invicta interior

Invicta Interior to doświadczona dynamicznie rozwijająca się niemiecka firma z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, która nieustannie poszukuje innowacyjnych pomysłów na ulepszenie przestrzeni mieszkalnej. W swojej ofercie posiada produkty ekskluzywne i designerskie, a także akcesoria do domu. Producent Invicta Interior oferuje klientom duży wybór klasycznych, a jednocześnie nowoczesnych mebli w doskonałej jakości wykonania i przystępnych cenach. Invecta Interior podąża za najnowszymi trendami meblarskimi i proponuje klientom najmodniejsze produkty.
 

W ofercie Invecta Interior znajdziemy wiele atrakcyjnych produktów m.in. zestaw stolików kawowych z geometrycznej kolekcji Fuson. Jego prosta forma i elegancji wygląd sprawiają, że zachwyci  miłośników nowoczesnego stylu. Koleją propozycją są stoliki Art Deco zainspirowane projektem irlandzkiej architekt Eileen Gray z 1927 roku stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych stolików kawowych na świecie.
 
W ofercie producenta odnajdziemy także kolekcje lamp wiszących i podłogowych, które wkomponują się w każde wnętrze. Miano bestsellera zyskała kolekcja Big Bow, która sukces zawdzięcza nienachalnej, przykuwającej wzrok formie. Te i wiele innych produktów pozwoli naszym klientom na skompletowanie wyposażenia wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami.
 
Invicta Interior - klasa i elegancja
  • meble w stylu glamour i klasycznym
  • designerskia forma
  • renomowany producent
  • solidna jakość oraz dbałość o detale
  • meble tworzone z pasją
/invicta-interior-m-67.html