Analityk danych e-commerce

Meble Bogart to sklep internetowy, w którym umeblujesz cały swój dom. Meble Bogart to również, a może przede wszystkim zespół ludzi, lubiących swoją pracę, chcących rozwijać siebie i naszą markę. Dołącz do nas na stanowisko Analityk danych e-commerce i rozwijaj się razem z nami.

Zakres obowiązków

  • wsparciu kadry zarządzającej poprzez dostarczanie danych i analiz
  • tworzeniu raportów i zestawień na potrzeby sprzedaży e-commerce oraz marketingu
  • monitoringu i analizie aktualnych trendów w branży
  • automatyzacji procesu raportowania i zbierania danych
  • analizie, konsolidacji i interpretacji danych pochodzących z różnych źródeł (Microsoft Power BI, Analytics, ERP, baz danych etc.)

Wymagane umiejętności i kwalifikacje

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • umiejętności tworzenia raportów, analiz, prezentacji
  • zaawansowana znajomość Excela i/lub Google Sheets
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • znajomość SQL, BiqQuery, DataStudio lub innych pomocnych analitykowi narzędzi

Co oferujemy

  • umowę o pracę / B2B
  • pracę na pełen etat w stabilnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy w popularnej branży e-commerce i digital marketingu
  • pakiet Multisport i regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje

Praca stacjonarna (pon-pt 8:00-16:00) w naszym biurze w Czarnej (około 20 km do Rzeszowa).

/kariera-analityk-danych-e-commerce-12.html