Product Manager

Meble Bogart to sklep internetowy, w którym umeblujesz cały swój dom. Meble Bogart to również, a może przede wszystkim zespół ludzi, lubiących swoją pracę, chcących rozwijać siebie i naszą markę. Dołącz do nas na stanowisko Product Manager i rozwijaj się razem z nami!

Zakres obowiązków

  • tworzenie planu rozwoju i sprzedaży produktów
  • rozwój oferty produktowej zgodnie z opracowaną strategią biznesową
  • koordynowanie procesu wprowadzania nowych produktów do sprzedaży
  • monitorowanie trendów na rynku oraz potrzeb i wymagań klientów
  • monitorowanie cyklu życia produktów / kategorii produktowych
  • rozwój i prowadzenie Zespołu Produktowego
  • utrzymywanie relacji biznesowych z producentami / dostawcami

Wymagane umiejętności i kwalifikacje

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Product Manager / Category Manager / Buyer
  • wykształcenie wyższe: ekonomia, zarządzanie (mile widziane)
  • kompetencje menadżerskie
  • wyczucie i zmysł handlowy, pozwalający zrozumieć potrzeby klientów
  • znajomość procesów e-commerce oraz działań marketingowych
  • umiejętność zarządzania projektami
  • zdolność analitycznego myślenia, pracy na danych biznesowych

Co oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji
  • pracę na pełen etat w stabilnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji w branży
  • udział w targach, eventach branżowych, regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pakiet Multisport

Praca stacjonarna (pon-pt 8:00-16:00) w naszym biurze w Czarnej (około 20 km do Rzeszowa).

/kariera-product-manager-9.html