Kliber

Firma Kliber istnieje na rynku od 1986 r. Od wielu lat cieszy się powodzeniem na rynku oraz zadowoleniem klientów. Dysponują szeroką siecią dystrybucji w całej Polsce.

Wieloletnie doświadczenie producenta Kliber pozwala projektować produkty o wysokiej jakości, atrakcyjne cenowo i przede wszystkim z duża możliwością konfiguracji.

Bogata baza materiałów pozwala na wykonanie mebli spełniających  potrzeby klienta, a zróżnicowana kolorystyka, różne faktury i rodzaje materiałów z najnowszych ofert producentów pozwalają podążać za najnowszymi trendami i dopasować nasze meble do każdego wnętrza.

 


Kliber - producent mebli do jadalni, kuchni oraz biura

Firma Kliber specjalizuje się przede wszystkim w produkcji mebli do jadalni i kuchni, takich jak stoły, krzesła oraz taborety kuchenne. W ofercie nie brakuje również hokerów czy foteli biurowych. Wszystkie produkty producenta cechuje przemyślany design, wysoka jakość oraz dostępność.

Na szczególną uwagę zasługują proste i tanie krzesła, które znajdą uniwersalne zastosowanie we wielu typach pomieszczeń. Bez problemu dobierzemy również do nich dopasowane stoły jadalniane, które występują również w kompletach z krzesłami.