Komody - Meble do jadalni

Wbrew pozorom wnętrze jadalni to nie tylko przestrzeń przeznaczona do spożywania posiłków, a więc ograniczona do stołu i krzeseł, ale również bardzo często pomieszczenie w którym przechowywana jest ulubiona zastawa, czy drogocenne kieliszki oraz najpiękniejsze obrusy i serwety. Do tego celu konieczne jednak jest zaopatrzenie jadalni w odpowiedni mebel funkcjonalny, zapewniający miejsce na przechowanie wszystkich tych elementów, a jednocześnie wypełnienie całej aranżacji i podkreślenie jej stylu w sposób możliwie najbardziej korzystny. Doskonale w tej roli spisują się stylowe komody do jadalni, które dzięki swojej przestronności i wyjątkowej atrakcyjności całkowicie spełniają swoją rolę, a dodatkowo idealnie dopasowane do pozostałych elementów aranżacyjnych, podkreślają charakter wnętrza i nadają mu wyjątkowego stylu.

Komody oferowane przez nas to najwyższej jakości produkty wykonane z trwałych i efektywnych komponentów, które zachwycają swoim niezwykłym stylem. Proponujemy modele wyjątkowo nowoczesne, charakteryzujące się ciekawym zestawieniem kolorów, innowacyjnym połączeniem materiałów i kształtem, a także klasyczne drewniane komody, czy też wytworne meble tego typu, stylizowane na antyczne. Dzięki temu każdy z Państwa odnajdzie idealne rozwiązanie dla swojej jadalni, co sprawi, że zyska ona wyjątkowy efekt wizualny i zwiększy znacząco swoją funkcjonalność.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 77
Transport gratis
140cm     80cm     43cm    

465 pln

Komoda Montana K2D jest jednym z elementów mebli systemowych MONTANA. Posiada pojemne szafki, trzy szuflady i pełne drzwi.