Koszty transportu

 


 

Wysyłkę towaru realizujemy za pośrednictwem:

- własnych środków transportu
- firmy spedycyjnej
- istnieje możliwość osobistego odbioru towaru od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z siedziby firmy:

37-125 Czarna 825 ( woj. podkarpackie, 7 km od Łańcuta, Pawilon Handlowy I piętro )Nasz bezpieczny transport = Twoje zadowolenieChcąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość obsługi ponad 90% mebli dostarczamy własnym transportem!

Wysyłany przez nas towar jest starannie zapakowany. Daje to Państwu 100% pewności, że zamówiony towar dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie.

 

Koszty wysyłki uzależnione są od produktu, który Państwo nabywają. Przy każdym produkcie znajdują się koszty jego dostawy!

Kupując więcej niż jeden produkt, koszty transportu podliczane są samoczynnie przez nasz system według zasady:

Koszt największego produktu + ok 30 % kosztów drugiego + ok 30 % kolejnego produktu itd. Jednocześnie koszty transportu nigdy nie przekroczą 249 zł.

Zamówienia na poziomie 2500 zł dowozimy ZA DARMO!


Koszty transportu na terenie całego kraju są niezmienne! Wyjątek stanowią obszary :

- terenu Rzeszowa oraz miejscowości oddalonych od naszej siedziby do 20 km – Dostawa GRATIS!

- do 100 km od sklepu stacjonarnego (przy produktach z kosztem transportu nie mniejszym niż 60 zł) – połowa kosztów wysyłki

- oraz produkty objęte promocyjną dostawą


Dostarczamy meble za granice: do Czech, Słowacji, Niemiec, Holandii, Irlandii, Belgii, Anglii, Szkocji, Austrii, Francji, Włoch oraz Szwecji.

 

Nie wiesz co zrobić ze starymi meblami?

Jako nieliczni oferujemy wywóz i utylizację starych mebli. Dobrze wiemy, że jest to uciążliwy problem naszych klientów dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

 

Świadczymy również przeprowadzki na terenie całego Kraju !

Kontakt u sprzedawcy lub pod adresem mailowym:

bok@meble-bogart.pl

 

/koszty-transportu-s-29.html