Meble kuchenne - zestaw mebli kuchennych - sklep internetowy

Meble kuchenne. Kuchnia to miejsce które wymaga szczególnie starannej aranżacji, zarówno pod kątem atrakcyjności tego wnętrza, jak i w kontekście jego funkcjonalności oraz wygody użytkowania. Codzienne działania kulinarne wymagają sprawności poruszania się po pomieszczeniu oraz wygodnej lokalizacji wszystkich niezbędnych przedmiotów i produktów, dlatego też warto zadbać o właściwe wyposażenie wnętrza i praktyczne rozmieszczenie wszystkich obecnych w nim elementów.
Z myślą o Państwa komforcie zaprojektowaliśmy zestawy mebli kuchennych, doskonale dostosowanych do potrzeb tego rodzaju wnętrz. Świetnie sprawdzą się w każdym domu, a różnorodność stylów w jakich są one zaprojektowane – od klasycznego, poprzez elegancki i ekskluzywny, po wyrazisty i nowoczesny, umożliwi dopasowanie odpowiedniego kompletu do charakteru aranżowanego wnętrza.
Oferujemy także zestawy szafek kuchennych, z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb, wymiarów i kształtów pomieszczeń kuchennych. Proponujemy również szafki pod zabudowę, szafki narożnikowe, regały kuchenne, oraz fronty maskujące do zmywarek.
Nasz sklep internetowy to nie tylko meble zapewniające praktyczność przechowywania oraz korzystania ze sprzętów i produktów obecnych w kuchni, ale również gwarantujące komfort spędzanego w niej czasu. Projektowane przez nas wygodne zestawy mebli kuchennych zapewniają wysoką jakość użytkowania jednocześnie stanowią dopełnienie kuchennej aranżacji.
Dysponujemy asortymentem stworzonym z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują atrakcyjny efekt wizualny, a jednocześnie zapewniają wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia. 
czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Znalezionych produktów: 7

10 pln

Blaty kuchenne Stolkar - GRUPA I.

13 pln

Blaty kuchenne Stolkar - GRUPA II.

15 pln

Blaty kuchenne Stolkar - GRUPA III.

8 pln

Oferta blatów kuchennych o grubości 28 mm dedykowana do kuchni Sycylia, Toskania oraz Italia.

20 pln

Blaty kuchenne Stolkar - GRUPA IV.

566 pln

Blaty kuchenne Stolkar - GRUPA V.
Transport gratis

1689 pln

Wiemy jak ważna jest dzisiaj możliwość wyrażenia siebie. Wnętrze i wyposażenie wiele mówią o jego właścicielu. Stworzyliśmy meble serii Thunder z myślą o nieszablonowych i indywidualnych wnętrzach utrzymanych w stylu industrialnym, loftach, lokalach gastronomicznych. 

Hokery będą idealnie pasowały do wnętrz w stylu industrialnym, loftów mieszkalnych -  jako taborety do jadalni, stołki barowe, krzesło do fortepianu - być może nawet stolik. Jednak to, w jaki sposób ich użyjesz zależy tylko od twojego indywidualnego pomysłu i gustu. My dajemy ci inspirację, wykorzystaj ją!

/kuchnia-c-43-43.html