Kolekcja Yoop

Kolekcja Yoop od mebli Forte to połączenie prostoty i uniwersalności. Bryły z tego Systemu są wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Poszczególne elementy odnajdą swoje zastosowanie w salonie, jadalni, a nawet w pokoju młodzieżowym. Połączenie ze sobą Szarego Matu zastosowanego we frontach z dekorem Dąb Sonoma z pewnością przykuje uwagę niejednego Klienta.

Dzięki bogatej gamie elementów kolekcji są Państwo w stanie stworzyć interesujące aranżacje w stylu nowoczesnym do wielu typów wnętrz takich jak salon, jadalnia oraz pokój młodzieżowy. Meble z Kolekcji posiadają masywną konstrukcję, co sprawia, że są wyjątkowo stabilne i wytrzymałe. Bryły od producenta Forte zostały wykonane z płyty meblowej wykończonej folią finish, co jest gwarancją ich długoletniego użytkowania.

Meble w wybarwieniu Dąb Sonoma, uzupełnione wstawką w dekorze Szarego Matu doskonale komponują się z uchwytami w kolorze aluminium, nadając całej aranżacji nowoczesnego wyglądu. Oryginalny wzór brył uzyskano dzięki bocznym ścięciom korpusu. Opcjonalnie oświetlenie witryn świetnie podkreśla i uwydatnia piękno mebli.

Cechy charakterystyczne kolekcji Yoop :

  • bryły wykonane na bazie płyty meblowej wykończonej folią finish
  • meble przeznaczony do samodzielnego montażu
  • elementy montażowe w zestawie
  • ekonomiczna, prosta konstrukcja
  • 2 lata gwarancji

 Zachęcamy do obejrzenia pozostałych kolekcji producenta Meble Forte

109 pln

199 pln

Transport gratis

569 pln

299 pln

Promocja
Transport gratis