Kolekcja Snow

Kolekcja Snow od mebli Forte to połączenie klasyki aranżacyjnej i funkcjonalności. Bryły z tego Systemu są uniwersalne, a także wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne. Poszczególne elementy kolekcji Snow od Forte odnajdą swoje zastosowanie w salonie, jadalni, a nawet w pokoju młodzieżowym. Śnieżnobiałe fronty z łatwością wkomponują się w każdy wystrój. Produkty z kolekcji Snow zachwycą odbiorców swą prostotą, oraz kolorystyką, która rozjaśni każde wnętrze.

Meble z systemu Snow od Forte posiadają masywną konstrukcję, dzięki czemu są wyjątkowo stabilne i wytrzymałe. Dzięki bogatej gamie elementów kolekcji Snow są Państwo w stanie stworzyć interesujące aranżacje w stylu nowoczesnym do wielu typów wnętrz takich jak pokój dzienny, salon, jadalnia oraz sypialnia. Bryły od producenta mebli Forte zostały wykonane w płyty meblowej wykończonej folią finish, co gwarantuje długoletnią eksploatację produktów.


Modele Snow w dekorze Biały Mat, stanowią świetne połączenie z metalowymi uchwytami, nadając pomieszczeniu lekkiego, delikatnego wyglądu. Biel świetnie komponuje się  z wszystkimi kolorami, co daje nieskończone możliwości aranżacyjne. Opcjonalnie oświetlenie witryn w kolorze niebieskim świetnie podkreśla i uwydatnia piękno mebli.

Cechy charakterystyczne kolekcji Snow:

  • bryły wykonane na bazie płyty meblowej wykończonej folią finish
  • meble przeznaczony do samodzielnego montażu
  • elementy montażowe w zestawie
  • ekonomiczna, prosta konstrukcja
  • metalowe uchwyty
  • 2 lata gwarancji
Zachęcamy do obejrzenia pozostałych kolekcji producenta Meble Forte
/meble-forte-snow-col-598.html