Gazetka 6/2021

Kolekcja Amarant

Kolekcja Amarant to zestawienie nowoczesnych mebli, które wizualnie wzbogacą każdy salon, sypialnię lub biuro. Ze względu na dobrze zaprojektowaną przestrzeń użytkową wyróżniają się funkcjonalnością przejawiającą się w zwiększonej pojemności przechowywania. Trwała konstrukcja oraz solidne wykonanie kolekcji Amarant sprawiają, że poszczególne elementy cieszyć będą swoją niezawodnością i atrakcyjnym wyglądem. W ofercie znajdą Państwo masywne bryły, które dzięki wyważonym elementom dekoracyjnym cechują się elegancją i szykownym wyglądem. Szerokie ramy korpusów pięknie okalają fronty. Całość kompozycji dopełniają ozdobne uchwyty.

Meble Amarant od producenta Meble Gołąb to wyjątkowe brył dobranych w przemyślany sposób, umożliwiając w ten sposób umeblowanie wielu pomieszczeń oraz tym samym dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Kolekcja Amarant nadaje się do salonu, pokoju dziennego, ale również do sypialni lub biura, co czyni ją niezwykle uniwersalną propozycją.

Amarant cechuje się również wysoką jakością wykonania oraz solidnością, gwarantującymi długoletnią trwałość brył. Meble Amarant są również dystrybuowane w postaci zmontowanej dla klientów - co świadczy o prestiżowym charakterze kolekcji.

 

Cechy charakterystyczne kolekcji Amarant:

  • masywna linia brył
  • kilka wersji kolorystycznych do wyboru
  • połączenie klasyki z nowoczesnością
  • meble fabrycznie zmontowane
  • płyta o grubości 16 mm
  • 2 lata gwarancji
Zobacz więcej propozycji producenta Meble Gołąb.

 

366 pln

401 pln