Meble na indywidualne zamówienie

Potrzebujesz mebla o nietypowych wymiarach? Masz swoją własną wizję konkretnego mebla? Potrzebujesz wykonawcy, który urzeczywistni tą wizję? Wychodzimy na przeciw wszystkim tym oczekiwaniom. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam uruchomić wyjątkową usługę zaprojektowania oraz stworzenia mebla na specjalne zlecenie.
Co oferujemy?

  • wykonujemy dowolny wymiar mebla
  • przygotowujemy rzut graficzny mebla w oparciu o wizję klienta
  • realizujemy indywidualne zamówienia na terenie całej Polski
  • zapewniamy fachowe doradztwo

Nasi klienci mogą opierać się zarówno na produktach z naszej oferty lub przesyłać nam swoje własne pomysły. Jeśli marzy Ci się mebel, który widzisz oczami swojej wyobraźni, a jednak ciężko znaleźć sklep, który miałby go w ofercie lub jego cena przyprawia Cie o zawrót głowy - napisz do nas!

Zapytaj o wycenę: [email protected]

Infolinia: tel. 791 16 16 16

 

Kuchnie na wymiar

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotną kwestią jest zaprojektowanie idealnej kuchni. Wiedza, doświadczenie oraz szeroki wachlarz możliwości pozwala nam na wykreowanie wymarzonej kuchni, która sprosta wymaganiom i zaspokoi indywidualne gusta.

Jak zamówić?

  • etap I - ustalenie wymiaru
  • etap II - stworzenie wizualizacji
  • etap III - wybór materiałów oraz akcesoriów
  • etap IV - ustalenie terminu realizacji + poprawki
  • etap V - finalizacja oraz montaż

W celu uzyskania większej ilości detali zapraszamy na specjalnie poświęconą tej tematyce stronę Bogart Kuchnie Tu fachowi konsultanci odpowiedzą na nurtujące pytania, doradzą najlepsze rozwiązania i pomogą zaprojektować pomieszczenie na bazie otrzymanych wskazówek.
Zachęcamy również do odwiedzenia fanpage na Facebook: BogartKuchnie

Nietypowe zlecenia sprzyjają naszemu ciągłemu rozwojowi i poszerzaniu wiedzy. Klienci zgłaszający się do nas z zapytaniami o możliwość produkcji nietypowych wyrobów meblowych   oczekują również doradztwa i odpowiedzi na wiele pytań w kwestiach technicznych. My zaś staramy się w jak najprostszy sposób wyjaśnić często skomplikowane kwestie związane z produkcją mebli i przedstawić najlepsze rozwiązanie dla jego pomysłu. Mamy świadomość, że zrozumienie indywidualnych potrzeb klientów to podstawa owocnej współpracy.

Zachęcamy do współpracy!

Zapytaj o wycenę: [email protected]

Infolinia: tel. 791 16 16 16


/meble-na-indywidualne-zamowienie-s-45.html