Kolekcja Baltica

Kolekcja Baltica od ML meble to nowoczesna propozycja do pokoju dziennego wykonana z wysokiej klasy płyty laminowanej w ciepłym kolorze dąb amerykański z widocznym rysunkiem słojów i wyczuwalną strukturą. Wstawki z płyty i uchwyty w kolorze toffi metalik lub dąb lefkas tworzy kompozycję która przykuwa uwagę większości osób. Uniwersalna kolorystyka mebli tworzy doskonałe tło dla dekoracji i dodatków w wielu odcieniach. Okalające korpusy ramki zapewniają solidność konstrukcji poszczególnym elementom systemu. Elegancji dodaje dwupunktowe oświetlenie LED oraz lekko przyciemniane szkło w witrynach.

Baltica to system dedykowany szczególnie do do pokoju dziennego, jadalni, pokoju młodzieżowego oraz biura. Dzięki dwóm wariantom kolorystycznym do wyboru: jasnym – dąb amerykański + toffi metallic oraz ciemniejszym - dąb lefkas + czarna wstawka. Wszystkie bryły z kolekcji Baltica wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej wraz z widoczną oraz wyczuwalną fakturą słojów oraz drewna.

Rzucającym się w oczy elementem dla tej kolekcji są charakterystyczne wstawki, które wpływają na atrakcyjność systemu. Całość cechuje ponadto solidna konstrukcja, którą dodatkowo podkreślają ramki MDF okalające korpusy. Efekt możemy spotęgować stosując dodatkowe oświetlenie LED. Reasumując, kolekcja mebli Baltica to doskonały oraz nietuzinkowy wybór, który wypełni każde wnętrze wyjątkowym klimatem.

Cechy charakterystyczne kolekcji Baltica:

  • płyta wiórowa laminowana grubości 16mm
  • krawędzie okleina PCV
  • listwy czołowe okalające wykonane z foliowanej płyty MDF z delikatną fazą do wewnątrz mebla
  • wzmocnione dna szuflad podnoszące ich nośność
  • kolorystyka do wyboru: dąb amerykański + toffi metalik lub dąb lefkas + czarne wstawki
  • prowadnice kulkowe
  • hartowane szkło witryn
  • opcja oświetlenia LED
  • 2 lata gwarancji

Zachęcamy również do obejrzenia pozostałych kolekcji producenta ML meble

Transport gratis

949 pln

Transport gratis

579 pln

Transport gratis

659 pln

Transport gratis

1179 pln

Transport gratis

729 pln

Transport gratis

699 pln

Transport gratis

819 pln

Transport gratis

749 pln

Transport gratis

599 pln

Transport gratis

619 pln

Transport gratis

499 pln

Transport gratis

349 pln

119 pln

/ml-meble-baltica--col-389.html