Gazetka 1/2020

Narożniki elektryczne z funkcją Relax– innowacyjny sposób na wypoczynek

Urządzając swoje pokoje dzienne zależy nam przede wszystkim na tym, aby były estetycznie dopracowane, funkcjonalne w użytkowaniu, ale i zapewniały maksymalny komfort. Kluczem do sukcesu jest więc precyzyjne zaaranżowanie strefy wypoczynkowej, w której można osiągnąć niniejsze trzy cele i delektować się maksymalną wygodą. Nieoceniony w tym zakresie okaże się narożnik elektryczny z funkcją Relax.

Narożnik elektryczny – hit sezonu

Komplety mebli wypoczynkowych stanowią najważniejsze elementy wyposażenia każdego salonu. Bowiem to właśnie ich używamy, gdy mamy ochotę na chwilę relaksu, krótką drzemkę, czy też planujemy przyjąć gości na popołudniowej kawie. Ich wartość użytkowa jest więc wyjątkowo ważna w każdym domu i dlaczego wybierając meble takie jak kanapy, fotele, czy też narożniki do salonu – stawiamy na realizację trzech ważnych założeń:

·        Funkcjonalności

·        Komfortu

·        Estetyki

 

narożnik elektryczny relax 

 

Urządzając strefę wypoczynkową musimy zadbać o wszystkie te filary, bowiem salon ma charakter zarówno wypoczynkowy, jak i reprezentatywny. Projektanci i producenci wychodząc naprzeciw tym wymaganiom stworzyli narożniki elektryczne z funkcją Relax. Ich fenomen polega na tym, że za sprawą elektrycznego sterowania w zakresie rozkładania i wsuwania siedziska, użytkownik nie musi wkładać żadnego wysiłku w tę czynność. Zazwyczaj w meblach wypoczynkowych, aby wysunąć funkcję spania potrzebne było użycie siły. W narożnikach elektrycznych jest to już przeżytkiem. Ponadto narożniki elektryczne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać nie tylko funkcjonalność użytkowania, ale i spełniać wymagania w zakresie komfortu. Stąd też ich strukturę stanowią wysokiej klasy materace i wypełnienia, dzięki którym siedzenie i leżenie jest w maksymalnym stopniu komfortowe.

 

narożnik z elektrycznie wysuwanym siedziskiem 


Narożniki elektryczne z funkcją Relax – jakie są ich zalety?

Narożniki z elektrycznym systemem wysuwania siedziska robią obecnie prawdziwą furorę. Nie ma się temu co dziwić, bowiem są wyjątkowo funkcjonalne, a ich obsługa działa płynnie, cicho i szybko. Jednak to nie jedyne walory niniejszego rozwiązania. Bowiem nowoczesne narożnikiwzbogacone są również o funkcję Relax, która może objawiać się na kilka sposobów. Zwykle dotyczy zastosowania:

·        regulowanych zagłówków,

·        regulowanych podłokietników,

·        wysuwanego podnóżka.

 

narożnik z funkcją relax elektryczny 

 

Funkcja Relax pozwala na użytkowanie mebla w taki sposób, jak każdy z domowników lubi najbardziej. Wówczas jeden narożnik staje się idealnym miejscem do relaksacji dla kilku osób (w zależności od wielkości wybranego modelu). Można bowiem na nim wygodnie usiąść, wyciągnąć nogi na podnóżku bądź szezlongu, dopasować zagłówki i podłokietniki do aktualnych preferencji, a nawet wygodnie się położyć. Opcji jest naprawdę wiele, dlatego to właśnie nowoczesne narożniki z funkcją Relax cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Jeden mebel wypoczynkowy jest w stanie sprostać oczekiwaniom kilku osób jednocześnie.

/narozniki-elektryczne-z-funkcja-relax%E2%80%93-innowacyjny-sposob-na-wypoczynek-n-442.html