Półkotapczan Bed Concept od producenta Lenart – lepsza jakość snu i wielofunkcyjność

Jeżeli chcesz się cieszyć wygodami, jakie daje komfortowe łóżko sypialniane nawet jeżeli nie posiadasz na nie miejsca – półkotapczany od Lenart z kolekcji Bed Concept to rozwiązanie idealne. Dzięki nowoczesnym półkotapczanom możesz cieszyć się wygodą i zdrowym snem podczas nocy, a za dnia zachować przestronność w dowolnych wnętrzach i uzyskać miejsce na ulubione czynności. Sprawdź, dlaczego łóżka chowane Bed Concept to innowacyjność w nowoczesnym podejściu do przestrzeni i komfortu korzystania z niej na co dzień.

 

 

Łóżko chowane do salonu

 

Półkotapczany cieszyły się latami świetności w polskich wnętrzach przede wszystkim w latach 70 i 80 XX wieku. Dziś natomiast przeżywają swój wielki renesans i z impetem powróciły do wnętrz, w których oczekujemy dobrego designu, wygody i mebli zajmujących niewiele miejsca podłogowego. Producent mebli Lenart w odpowiedzi na potrzeby współczesnych ludzi przygotował zachwycającą kolekcję Bed Concept, w ramach której oferuje wielofunkcyjne półkotapczany. Meble z tej kolekcji perfekcyjnie wpisują się w nowoczesne standardy designerskie i wychodzą naprzeciw trendom wnętrzarskim oraz oczekiwaniom współczesnych użytkowników. Urządzenie niewielkiej przestrzeni, dzięki półkotapczanom od Lenart stało się niewysłowienie łatwiejsze. Półkotapczany Bed Concept można także wzbogacić o dodatkowe nadstawki, dzięki którym meble zyskują na pojemności przechowywania.

 

półkotapczan pionowy 


Bed Concept – rozwiązanie do małych wnętrz

Półkotapczany Bed Concept pozwalają na funkcjonalne i estetyczne urządzenie każdego wnętrza, w którym zależy nam na zaoszczędzeniu miejsca podłogowego. Stanowią więc dobry pomysł na wyposażenie małych salonów, kawalerek, a także niewielkich sypialni lub pokojów młodzieżowych. Coraz chętniej wybierane są także do urządzania pokojów gościnnych, które mogą na co dzień służyć jako gabinety, a podczas odwiedzin gości jako dodatkowy pokój z miejscem do spania. Półkotapczan stanowi rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie możemy lub nie chcemy pozwolić sobie na wstawienie tradycyjnego łóżka, które zabierałoby zbyt wiele miejsca. Największą zaletą półkotapczanów jest to, że zapewniają maksymalny komfort podczas snu, gdyż nowoczesne modele wyposażone są w wysokiej jakości materace. System chowania łóżka w bryle półkotapczanu także jest wyjątkowo łatwy i przebiega sprawnie.

 

półkotapczany 


Półkotapczany Bed Cioncept – dlaczego warto?

Tym co wyróżnia półkotapczany Bed Concept jest przede wszystkim wysoka jakość wykonania, a także funkcjonalność łącząca się tu z dopracowanym designem. W ciągu dnia, gdy nie korzystamy z łóżka, złożony półkotapczan prezentuje się niczym efektowna komoda lub szafa i przy tym nie zajmuje miejsca podłogowego dając większe możliwości korzystania z wnętrza. Natomiast po otworzeniu bryły uzyskujemy wygodne miejsce do spania z doskonałym materacem. Ponadto linia Bed Concept pozwala poczuć się niczym w prawdziwej, przytulnej sypialni, gdyż wewnątrz bryły umieszczone są piękne półki, w których można wyeksponować dowolne bibeloty, książki, fotografie. Łóżka chowane są wykonane z solidnej płyty laminowanej i wykończone wewnątrz oświetleniem LED. Ponadto półkotapczany Bed Concept wyposażone są w mechanizm pneumatyczny sprawiający, że otwieranie i chowanie łóżka jest wygodne, lekkie i przebiega bezpiecznie. Taka kompozycja bryły uczyni z każdego wnętrza idealną sypialnię. Modele Bed Concept dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, by każdy mógł znaleźć model idealny do konkretnej aranżacji. Połączenie w kompatybilną całość funkcjonalności, nowoczesnego designu i wygody jest tym czego oczekujemy od współczesnych mebli.