Rameta

Rameta to jeden z najbardziej prestiżowych producentów mebli tapicerowanych w naszym kraju. Działalność produkcyjna sięga 1969 roku - czyli już 40 lat na rynku. Dynamiczny rozwój firmy, przemyślane inwestycje, nowoczesne technologie czy bogate wzornictwo, zaowocowało wysoka pozycją firmy na tle liderów branży meblowej w Polsce. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością można cieszyć się z szerokiej oferty produktów dostępnych na współczesnym runku.


Zobacz meble Rameta w kategoriach:

Rameta - meble w nowoczesnym procesie technologicznym

Produkcja firmy odbywa się w trzech zakładach tapicerskich zlokalizowanych w Raciborzu. Te technologiczne bazy zostały wyposażone w najnowocześniejsze maszyny, takie jak: obrabiarki CNC i piły panelowe sterowane numerycznie, cuttery i lagowarki, umożliwiające osiąganie wysokiej jakości produkowanych mebli.

Wzory mebli są tworzone na potrzeby klientów zgodnie z aktualnymi trendami. Dążąc do ciągłego rozwoju producent poszukuje doskonalszych rozwiązań i materiałów, by meble stawały się coraz bardziej wygodne i atrakcyjne wizualnie. Zwiększana dynamika sprzedaży, podnoszenie standardów w obsłudze klienta zapewniają osiągnięcie zamierzonych celów.  

Meble tapicerowane do producenta Rameta

Przy produkcji mebli tapicerowanych producent skupia się na standardach europejskich, dzięki czemu spełnia Państwa oczekiwania pod względem jakości, komfortu użytkowania i walorów estetycznych. Szeroki wybór luksusowych produktów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostępne w ofercie modele tapicerowane zostały wykonane z wyjątkowym zaangażowaniem. Wybierając model tej firmy mogą być Państwo pewni, że zyskują najwyższą jakość na rynku.

/rameta-m-50.html