Rodzina narożników Belavio - razem z nami zachwyć się hitem 2021

Strefa wypoczynkowa jest kluczowym miejscem w każdym salonie. Relaks z ciekawą książką, oglądanie ulubionych filmów i seriali, a także przyjemne rozmowy w gronie bliskich i znajomych smakują jeszcze lepiej, gdy mamy do tego komfortowe warunki. Niemniej ważne są również walory estetyczne dobranych mebli, gdyż w znacznym stopniu wpływają na estetykę całej aranżacji i skupiają na sobie uwagę. Właśnie dlatego tak istotny jest dobór mebli wypoczynkowych, które jednocześnie zapewnią najwyższy standard komfortu użytkowania, jak i będą idealnie dopracowane pod względem wzornictwa. Takie właśnie są narożniki Belavio. Odkryj z nami ich zalety.

 

nowoczesny narożnik z funkcją spania 


Kolekcja Belavio – wyjątkowy styl i wygoda

Kolekcja Belavio to propozycja niebanalnych narożników, z pomocą których stworzysz wyjątkowo komfortową i zarazem efektowną strefę wypoczynkową w salonie. Narożniki Belavio są odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, dzięki czemu efektownie wzbogacają wygląd pomieszczeń i pozwalają nadać im niebanalny charakter. Modele dostępne w ramach tej kolekcji zachwycają swoją nietuzinkową formą oraz wysoką funkcjonalnością. Dzięki temu każdy z powodzeniem może cieszyć się wygodą podczas relaksu oraz wizyt gości. Ponadto bogaty wybór poszczególnych wariantów pozwala dobrać model, który będzie dostosowany do indywidualnych preferencji użytkowych i wzorniczych. Narożniki Belavio z łatwością wpisują się w charakter różnych stylów wnętrzarskich (w szczególności nowoczesnych i eklektycznych), dzięki czemu też prędko nie wyjdą z mody.

 

narożniki belavio 


Najważniejsze cechy narożników Belavio:

·        nowoczesna forma konstrukcyjna

·        precyzyjne wykonanie

·        wyprofilowanie bryły zapewniające najwyższy komfort

·        funkcja spania

·        funkcja regulowanych zagłówków

·        regulowana głębokość siedziska

·        elastyczny wkład siedziska

·        pojemny schowek na pościel

·        stylowe wzornictwo

·        duży wybór kolorystyki tapicerki

 

narożnik nowoczesny belavio 


Nowoczesne narożniki Belavio a funkcjonalność

Istotną zaletą narożników z kolekcji Belavio jest zastosowanie w nich nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, które w znacznym stopniu wpływają na wysoką funkcjonalność mebli. Poszczególne narożniki posiadają między innymi regulowane zagłówki. Ponadto są również wyposażone w możliwość zmiany głębokości siedziska. Oznacza to, że oparcia przesuwają się w linii prostej do przodu oraz w tył niezależnie od siebie. Pozwala to dostosować ich położenie w taki sposób, aby zapewnić najwyższy komfort podczas wypoczynku.Narożniki Belavio posiadają również funkcję spania oraz są wyposażone w pojemne schowki na pościel. Natomiast dzięki zastosowaniu w wypełnieniu sprężyn falistych zestawionych z pianką wysokoelstyczną HR, siedzisko jest przyjemnie miękkie i jednocześnie elastycznie dopasowuje się do ciała osoby siedzącej. Takie wypełnienie siedzisk zapewnia nie tylko wyjątkową wygodę, ale również cechuje się szczególną trwałością i odpornością na trudy eksploatacji.

Produkty powiązane z wpisem

/rodzina-naroznikow-belavio---razem-z-nami-zachwyc-sie-hitem-2021-n-584.html