Wersal

Producent mebli tapicerowanych - WERSAL może pochwalić się jedną z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w całym kraju. Meble powstają tutaj w oparciu o zaawansowane technologie, co jest wpierane przez wiedzę oraz doświadczenie pracowników. Ponadto producent Wersal meble dba o to, żeby meble powstawały na bazie komponentów o najwyższych parametrach jakościowych, dostarczanych jedynie przez sprawdzonych i renomowanych dostawców.


 


To wszystko przekłada się na efekt końcowy, którym jest produkt o najwyższej jakości, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców. WERSAL meble to producent, posiadający szeroką ofertę mebli tapicerowanych, na którą składa się siedem kolekcji.

Kolekcje Wersal meble:

  • Wersal meble - Elegance Line
  • Wersal meble - Avangarde Line
  • Wersal meble - Avangarde 4 Young
  • Wersal meble - Classic Line
  • Wersal meble - Chaise Longue Line
  • Wersal meble - Dream Line
  • Wersal meble - Box Spring Line

Wszystkie kolekcje nawiązują jednocześnie do współczesnych trendów oraz łączą w sobie tradycję i funkcjonalność. W ofercie firmy WERSAL meble znajdziemy meble ekskluzywne, nowoczesne i tradycyjne, wszystko to wzbogacone szeroką gamą tkanin oraz skór naturalnych.

Nowoczesne meble tapicerowane Wersal

Specjalnością producenta Wersal meble są przede wszystkim nowoczesne narożniki, stylowe kanapy oraz wygodne fotele wypoczynkowe. Warto również zwrócić uwagę na gustowne łóżka tapicerowane oraz awangardowe łoża kontynentalne. Wszystko to kreuje ofertę obok, której nie można przejść obojętnie. Całości oferty firmy Wersal meble dopełnia doskonała jakość wykonania mebli, będąca wizytówką firmy.

W szerokiej gamie mebli tapicerowanych pochodzących z firmy Wersal meble przeważają bryły w stylu nowoczesnym, jednak znajdziemy tu również propozycje w stylu skandynawskim, klasycznym oraz nawet awangardowym. Starannie wyselekcjonowane meble wypoczynkowe Wersal meble to gwarancja najwyższej jakości.

Kolekcje Wersal

Wersal kolekcja Avangarde