Wersal

Producent mebli tapicerowanych -  Wersal meble może pochwalić się jedną z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w całym kraju. Meble powstają tutaj w oparciu o zaawansowane technologie, co jest wpierane przez wiedzę oraz doświadczenie pracowników. Ponadto producent Wersal meble dba o to, żeby meble powstawały na bazie komponentów o najwyższych parametrach jakościowych, dostarczanych jedynie przez sprawdzonych i renomowanych dostawców.

To wszystko przekłada się na efekt końcowy, którym jest produkt o najwyższej jakości, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców. WERSAL meble to producent, posiadający szeroką ofertę mebli tapicerowanych, na którą składa się dziewięć kolekcji.

Kolekcje Wersal

Kolekcje Wersal meble:

  • Wersal meble - Avangarde
  • Wersal meble - Simple
  • Wersal meble - Young
  • Wersal meble - Elegance
  • Wersal meble - Relax
  • Wersal meble - Dream
  • Wersal meble - Box Spring
  • Wersal meble - Box Spring Massive Wood
  • Wersal meble - Dodatki do mebli

Wszystkie kolekcje nawiązują jednocześnie do współczesnych trendów oraz łączą w sobie tradycję i funkcjonalność. W skład każdej z kolekcji wchodzi wiele wariantów narożników sof oraz innych mebli pozwalających na stworzenie wymarzonego zestawu wypoczynkowego. Ogromną wartością w ofercie Wersal meble są również łóżka sypialniane oraz łóżka kontynentalne. W ofercie firmy WERSAL meble znajdziemy meble ekskluzywne, nowoczesne i tradycyjne, wszystko to wzbogacone szeroką gamą tkanin oraz skór naturalnych.

Nowoczesne meble tapicerowane Wersal

Specjalnością producenta Wersal meble są przede wszystkim nowoczesne narożniki, stylowe kanapy oraz wygodne fotele wypoczynkowe. Warto również zwrócić uwagę na gustowne łóżka tapicerowane oraz awangardowe łoża kontynentalne. Wszystko to kreuje ofertę obok, której nie można przejść obojętnie. Całości oferty firmy Wersal meble dopełnia doskonała jakość wykonania mebli, będąca wizytówką firmy.

W szerokiej gamie mebli tapicerowanych pochodzących z firmy Wersal meble przeważają bryły w stylu nowoczesnym, jednak znajdziemy tu również propozycje w stylu skandynawskim, klasycznym oraz nawet awangardowym. Starannie wyselekcjonowane meble wypoczynkowe Wersal meble to gwarancja najwyższej jakości.

W ofercie sklepu Meble-Bogart.pl posiadamy pełną gamę produktów Wersal meble. 

Wersal meble - producent z rozmachem

 Jako producent mebli - fabryka Wersal może pochwalić się imponującymi możliwościami produkcyjnymi. Możliwości zakładu zaprezentowane zostały na poniższym wideo. Linia produkcyjna Wersal meble jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Wszystkie meble tutaj są tworzone w oparciu o najnowsze zaawansowane technologie, przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia.Innowacyjność oraz jakość fabryki Wersal meble została potwierdzona również licznymi certyfikatami. Każdego dnia z fabryki Wersal meble wyjeżdża nawet kilkaset narożników.
 
/wersal-m-48.html