Gazetka 2/2021

Yano Mebel

Producent Yano Mebel koncentruje się na rozwijaniu eleganckiej koncepcji poszczególnych kolekcji oraz dopracowywaniu procesu produkcyjnego czerpiąc wzorce z najlepszych światowych manufaktur rękodzielniczych. Nowatorskie i niebanalne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że meble wyglądają pięknie i fascynują miłośników nowoczesnego stylu.

Yano Mebel - nowoczesne meble tapicerowane

Specjalnością producenta są przede wszystkim stylowe meble tapicerowane inspirowane nowoczesnym wzornictwem. Niemal każda propozycja firmy Yano to nietuzinkowy mebel salonowy, który urzeka zarówno jakością jak i nowoczesnym wzornictwem.

Wiele produktów producenta, które posiadamy w naszym sklepie od lat stanowi hity sprzedaży. Klienci nieustannie doceniają jakościowe produkty Yano Mebel takie jak sofy rozkładane, nowoczesne narożniki oraz wygodne fotele.

W większości swoich produktów Yano Mebel stawia na nowoczesny minimalizm, który jest obecnie mocno poszukiwaną stylistyką. Widać to na przykładzie wielu produktów takich jak Sofa Okay, występujących we wielu wariantach rozmiarowych. Kolejnym atutem mebli tapicerowanych producenta jest możliwość wyboru kolorystyki oraz rodzaju tkaniny obiciowej.

 

/yano-mebel-m-39.html