Dlaczego posiadanie fotela Uszaka jest bardzo ryzykowne?

Fotel Uszak to niekwestionowany król salonów i pokoików dla niemowląt. W tych pierwszych wnętrzach spełnia się przy kominku, w drugich – jako wygodne, zaciszne miejsce do karmienia malca. Pozytywne opinie o meblu tak Cię zachęciły, że pragniesz wprowadzić fotel Uszak również do swojego domu? Dobrze to przemyśl! Taki zakup może wywołać niespodziewane, poważne konsekwencje!

Zanim usiądziesz w fotelu…

Jesteś typem sportowca czy kanapowca? Jeśli tym pierwszym, zachowaj szczególną ostrożność! Fotel Uszak, z szerokim, miękkim siedziskiem i wysokim oparciem może zmienić Cię nie do poznania. Kiedy raz na nim zasiądziesz, komfortowo podpierając głowę i plecy, stracisz wszelką motywację do wstawania! A rozłożona mata oraz taśmy do ćwiczeń? Pfff… Przecież Ci nie uciekną!
 
Zanim więc zasiądziesz w fotelu, weź przykład z doświadczonych kanapowców i starannie się przygotuj. Na stoliku obok postaw herbatę lub kawę w ulubionym kubku i połóż książkę, na której przeczytanie nigdy nie miałeś czasu. Przyda Ci się także miękki koc oraz ulubiona przekąska. Nie siadaj, póki wszystko nie będzie gotowe! Kiedy już raz znajdziesz się w fotelu, nic nie będzie w stanie sprawić, że zechcesz się podnieść.
 
 
 

Rodzinne rozgrywki o królewski fotel!

Kiedy w Twoim domu pojawi się fotel Uszak, szybko zauważysz, jak ważnym meblem się stał. Pamiętasz dziecięcą zabawę w gorące krzesła? Teraz będziecie uczestniczyć w niej całą rodziną! Kiedy jedno z Was zasiądzie w fotelu, reszta domowników zacznie krążyć w pobliżu tylko czekając na ten jeden moment, w którym nieszczęśnik podniesie się, choć na chwilę…
 

Nie łudź się, że zabawa ominie Cię, jeśli mieszkasz z nastolatkiem, który do tej pory wolał zamykać się w swoim pokoju. Nikt (nawet Twój pies!) nie zechce też zamienić fotela na lubianą do tej pory kanapę. Jest zbyt wygodny! Jeśli więc nie masz ochoty na ciągłe walki o fotel, zrezygnuj z zakupów. Albo – już wcześniej ustalcie dokładny grafik! Pamiętaj, że masz przewagę – to Ty wiesz, jak bardzo komfortowy jest fotel Uszak i o jaką stawkę toczy się gra!

Jeden fotel to za mało

Czy zakończysz zakupy na jednym, jedynym fotelu Uszak? Raczej nie… Jeden fotel w domu to zdecydowanie za mało! Jeśli planujesz postawić mebel w salonie, na pewno przy kominku znajdzie się miejsce dla jeszcze jednego… no, może dwóch. Niech domownicy albo goście także mają możliwość poznać wyjątkowy komfort. Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzić i nie kupić modelu z podnóżkiem! Relaks będzie tak głęboki, że możesz od razu założyć przyjmowanie gości z noclegiem – prawdopodobnie nie zechcą nawet zamienić fotela Uszak na łóżko.
 
 

A może planujesz zakup fotela, aby wygodnie karmić w nim maleństwo, które już niedługo pojawi się na świecie? Pomyśl więc również o swoim partnerze! Młody tata z radością zajmie miejsce obok i spędzi czas razem z Wami… A przynajmniej rozprostuje mięśnie przed kolejnym przewijaniem i noszeniem Waszego skarbu.

Wiesz już jakie ryzyko niesie ze sobą zakup fotela Uszak. Mimo to chcesz podjąć wyzwanie i wstawić mebel do swojego domu? W takim razie życzymy powodzenia! I pamiętaj, że ostrzegaliśmy: chętnych do usadowienia się w fotelu będzie więcej! Może więc od razu rozważ zakup kilku egzemplarzy?

 

O autorze

Miłośniczka pięknych wnętrz, oryginalnych dekoracji oraz nowoczesnej stylistyki. Z przyjemnością śledzi najnowsze trendy, a potem stara się prezentować je w lekki i przystępny sposób. Dzięki temu łączy pracę z prawdziwą pasją.

Powiązane wpisy