Kanapy do Salonu - Kanapy z Funkcją Spania

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 117
sortuj:
Sortowanie
   1    z    4   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-
wymiary powierzchni do spania
Szerokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    4   
wyników na stronę:

Wpisy powiązane z kategorią Kanapy

Kanapy, które odmienią Twoje wnętrze

Kanapa to mebel, który ma wielki potencjał zarówno w zakresie kształtowania estetyki poszczególnych aranżacji wnętrzarskich, jak i wpływania na podwyższenie ich funkcjonalności. Wybierając kanapy do salonu, warto zwrócić uwagę nie tylko na design, ale także poszczególne funkcje, aspekty praktyczne, jak i jakość wykonania konstrukcji oraz obicia tapicerowanego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór kanap w różnych rozmiarach i wzornictwach, a także o różnorodnych funkcjonalnościach.

Nowoczesne kanapy do salonu i nie tylko

Dobrze dobrana kanapa może stać się bohaterką aranżacji wnętrzarskiej. Urządzając strefę wypoczynkową w swoim salonie lub pokoju dziennym, warto zadbać o to, aby meble spełniały oczekiwania zarówno wobec standardów użytkowych i komfortu, jak i designu. Nowoczesne kanapy zachwycają połączeniem funkcjonalności, efektownego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania. Dzięki temu wybierając kanapę do salonu możesz mieć pewność, że zyska na tym zarówno wygląd aranżacji, jak i domownicy podczas komfortowego użytkowania mebla.

W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie wiele wariantów kanap, które doskonale wpisują się w te oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu każdy z powodzeniem znajdzie kanapę odpowiadającą indywidualnym gustom wzorniczym, jak i potrzebom użytkowym. Istotne znaczenie ma również to, aby kanapa lub sofa została odpowiednio dobrana do warunków konkretnego pomieszczenia. Należy więc zwrócić uwagę na gabaryty mebla, jego formę oraz charakterystyczny design.

Czego należy oczekiwać od idealnej kanapy?

    • Kanapa powinna być funkcjonalna – czyli ma spełniać oczekiwania użytkowe domowników np. może być wyposażona w funkcję spania lub funkcję Relax.
    • Nowoczesna kanapa to nie tylko dobry design, ale także wysoka jakość – trwałe komponenty oraz precyzja wykonania.
    • Kanapy do spania powinny być odporne na trudy eksploatacji i wyposażone w dobre wypełnienia, by zapewnić komfort i zdrowy sen.
    • Modne kanapy mają odzwierciedlać aktualne trendy wnętrzarskie zarówno w zakresie formy, jak i kompozycji kolorystycznej.

Funkcjonalne kanapy do spania i nie tylko

Funkcjonalna kanapa to taka, która spełnia oczekiwania użytkowe domowników. Oznacza to, że powinna zapewniać zarówno komfort, jak i być wyposażona w dodatkowe funkcje, które są uważane za potrzebne. W tym zakresie największym zainteresowaniem cieszą się kanapy rozkładane do spania. Bowiem pozwalają one wyposażyć pokój w taki sposób, że będzie mógł pełnić rolę zarówno dzienną, jak i tożsamą z sypialnią.

Kanapa rozkładana dobrze się sprawdzi również w salonach oraz pokojach młodzieżowych, gdzie zależy nam na zaoszczędzeniu jak najwięcej wolnej przestrzeni w ciągu dnia. Kanapy młodzieżowe sprawdzą się natomiast także w większych pomieszczeniach, w których chcemy wygospodarować strefę gościnną, w której nastolatek będzie mógł wygodnie przyjmować swoich znajomych i przyjaciół. Ponadto w naszym sklepie dużą popularnością cieszą się również kanapy narożne, zwane inaczej narożnikami. Z ich pomocą można zagospodarować nawet trudne aranżacyjnie wnętrza i wykorzystać ich potencjał w maksymalnym stopniu.
 
Nie można również zapomnieć o kanapach z funkcją relax, które są idealną parą z narożnikami z funkcją relax.
 

Kanapy do pokoju w różnym stylu

Wybierając kanapy do swoich wnętrz domowych i gabinetów warto zwrócić uwagę także na ich design. Dzięki temu z powodzeniem uda się zaaranżować wnętrze, które będzie spójne wzorniczo i tym samym przyjemne w odbiorze. Urządzając swoje wnętrza wybieramy wyposażenie i wykończenia, które harmonizują z danym stylem przewodnim. Także kanapę warto dobrać tak, by wpisywała się w przyjętą koncepcję wzorniczą.

Kanapy wypoczynkowe dostępne w naszej ofercie precyzyjnie dobieramy w taki sposób, aby poszczególne modele odpowiadały różnym gustom i potrzebom wzorniczym. Dzięki temu każdy z powodzeniem znajdzie wymarzoną kanapę do salonu i nie tylko. Dużym zainteresowaniem nieprzerwanie cieszą się skórzane kanapy. Prezentujemy warianty nowoczesne, czyli pokryte skórą naturalną lub ekologiczną modele cechujące się minimalistycznym wzornictwem i geometrycznymi formami. Ponadto przygotowaliśmy również skórzane kanapy wpisujące się w styl klasyczny, które są miękkie, puchate, masywne. Ich największą zaletą jest uniwersalny charakter oraz ponadczasowość.

Kanapy w najmodniejszych wariantach kolorystycznych:

    • Kanapa szara
    • Kanapa butelkowa zieleń
    • Kanapa turkusowa
    • Kanapa zielona
    • Kanapa granatowa
    • Kanapa biała
    • Kanapa czerwona

Kanapy stylowe – hit wnętrzarski

Stylizowane meble są obecnie wyjątkowo modne. Doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie dopasowując się do eklektycznego stylu lub przełamując wzorniczo poszczególne aranżacje. W tym zakresie popularność zyskują przede wszystkim kanapa pikowana oraz kanapa glamour. Oba warianty wpisują się w różne style wnętrzarskie, a ich cechą wspólną jest dekoracyjny charakter. Dzięki nim w prosty sposób można uatrakcyjnić aranżację i uczynić ją ciekawszą pod względem wzorniczym. Ponadto nie sposób nie wspomnieć o kanapie Chesterfield, która nawiązuje do znanych z historii designu mebli gabinetowych.

Stylizowane kanapy mają różnorodne oblicza, ale tym, co je łączy jest efektowność w zakresie estetyki i wzornictwa. Oprócz wspomnianych modeli warto zwrócić uwagę również na kanapy retro. Obecnie znane z lat 60. i 70. modele przeżywają swój wielki renesans i pięknie wpisują się w różnego typu aranżacje wnętrzarskie. Jednym ze wzorów o ponadczasowych walorach jest kanapa klubowa, która świetnie komponuje się z fotelem w tym samym stylu.

Do łask wróciła również kanapa w kwiaty, która dawniej pojawiała się przede wszystkim w aranżacjach w stylu angielskim, prowansalskim oraz shabby chic. Dziś chętnie wprowadzamy ją również w nowoczesne i eklektyczne przestrzenie.

Kanapa w stylu skandynawskim

Styl skandynawski można śmiało uznać za jeden z najchętniej wybieranych obecnie. Nic w tym dziwnego, bowiem jest nie tylko ponadczasowy i nie wychodzi z mody, ale też bardzo naturalny. We wnętrzach urządzonych w jasnych kompozycjach kolorystycznych i wyposażonych w subtelne i zarazem funkcjonalne meble czujemy się dobrze.

Kanapa skandynawska to mebel, który efektownie dopełni stylistykę takich aranżacji. Są to zwykle bryły o minimalistycznej dekoracyjności, prostych formach i wzbogacone o dodatkowe funkcjonalności. Dobrym przykładem jest choćby kanapa rozkładana do przodu. Małe kanapy w stylu skandynawskim posiadają zwykle wyższe nóżki z naturalnego drewna, które dodają im wizualnej lekkości, a także pełnią praktyczną rolę. Natomiast duże kanapy w tym stylu idealnie wpisują się w różne aranżacje, gdyż mają minimalistyczne wzornictwo, dzięki czemu nie przytłaczają optycznie aranżacji. Bardzo często kanapy skandynawskie wchodzą w skład kompletów wypoczynkowych, wraz z np. fotelem wypoczynkowym oraz narożnikiem z funkcją spania.

Rodzaje kanap w naszej ofercie:

    • Kanapy jednoosobowe
    • Kanapy 2 osobowe
    • Kanapa modułowa
    • Kanapa rozkładana
    • Kanapa 2 osobowa rozkładana
    • Kanapa 3 osobowa
    • Kanapa 200 cm
    • Kanapa 180 cm
 
/kanapy-c-1069.html