Darmowe próbki materiałów!

 Chcąc przybliżyć Państwu znajdującą się w naszym sklepie ofertę mebli tapicerowanych jako nieliczni dajemy możliwość zamówienia bezpłatnych próbek materiałów tapicerskich !!!

Jeżeli nie możecie się Państwo zdecydować z jakich tkanin wykonać swoje meble, dajemy Wam możliwość zamówienia tkanin w wybranych przez Państwa odcieniach! Tym sposobem zarówno gramaturę materiału jak i jego dokładną barwę można dopasować do indywidualnych potrzeb oraz preferencji!


Skomponuj wymarzony mebel tapicerowany !!!

 


 

Jeśli nie są Państwo przekonani co do wykonania oraz jakości mebli, przed ich zamówieniem skorzystajcie z pakietu darmowych próbek materiałów. Dzięki naszym propozycjom nie będziecie mieć żadnych wątpliwości, że właśnie tej kolorystyki brakuje Waszym wnętrzom!

Aby zamówić dowolne próbki tkanin prosimy o kliknięcie linku Dobierz kolory i wykończenia mebla, znajdującego się poniżej zdjęć produktowych

Materiały oglądamy klikając na daną kolekcje, która zawiera od kilku do kilkunastu zdjęć. Dzięki temu można uniknąć pomyłki w konfrontacji ze zdjęciem. Dodatkowo można zobaczyć jakie w dotyku są dane struktury materiału i wybrać wariację która najbardziej Państwu odpowiada.

Do każdego materiału " wzoru " możemy dobrać materiał gładki "koordynat" - takie
połączenie nosi fachową nazwę baza + koordynat.

 

Wysyłamy do 20 próbek w jednej paczce jako jeden produkt!

 

W naszym sklepie istnieje także możliwość zamówienia wizualizacji mebli tapicerowanych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem sofy, wersalki, narożnika lub kompletu wypoczynkowego z naszej oferty to dobra okazja aby skorzystać z takiej opcji. Daje to Państwu szansę zobaczenia produktu przed jego zamówieniem. Aby skorzystać z tej możliwości zapraszamy na stronę: KLIKNIJ!

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z właściwościami tkanin łatwoczyszczących z naszej oferty, ktrych zalety przedstawia poniższy filmik!

 
                     


Poniżej zamieszczamy specyfikacje techniczne oraz informacje odnośnie użytkowania, pielęgnacji i czyszczenia materiałów łatwoczyszczących z naszej kolekcji:

 

Pliki do pobrania:

Zobacz również

/bezplatne-probki-materialow-p-144-1206-1206.html