Transport za granicę

Zastanawiasz się nad tym, czy nasze meble dostarczamy również poza granice kraju? Jasne, że dostarczamy! Poniżej zamieściliśmy instrukcję, w której przedstawiamy proces takiego zamówienia. 

  1. W pierwszym kroku zamów indywidualną wycenę transportu. W wiadomości umieść informację o dokładnym adresie dostawy (państwo, miasto, kod pocztowy) oraz rodzaju i nazwie zamówionych mebli. (link do produktu). Odpowiedź otrzymasz w terminie do 3 dni roboczych.
  2. Zamów wycenę

  3. Po otrzymaniu wyceny — zamów swój wybrany mebel. Pamiętaj, aby w koszyku zaznaczyć opcję wysyłki za granicę, a także wpłacić 30% zaliczki. Bez niej realizacja zamówienia nie zostanie rozpoczęta.
  4. Oczekuj informacji o skompletowaniu zamówienia — to na tym etapie należy wpłacić pozostałą część kwoty. Po uregulowaniu płatności poinformujemy Cię o planowanym terminie dostarczenia.
  5. Przygotuj się na dostawę Twoich mebli — przewoźnicy nie świadczą usługi dodatkowej w formie wniesienia mebli do domu. Dostarczą je wyłącznie pod wskazany przez Ciebie adres.
 
 

*Czas realizacji dostawy może wydłużyć się o 2 tygodnie od terminu podanego w karcie produktu

 

 

/transport-za-granice-s-34.html