Szafki Kuchenne Wiszące i Stojące - Szafki do Kuchni

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 3225
sortuj:
Sortowanie
   1    z    108   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    108   
wyników na stronę:

Wpisy powiązane z kategorią Szafki kuchenne

Stworzenie idealnego wyposażenia kuchni, nadającego jej wyjątkowej praktyczności, a jednocześnie całkowicie spełniającego wszystkie wymagania w zakresie estetyki wizualnej, wymaga wiele pracy i czasu. Jednocześnie jednak jest to jeden z podstawowych elementów pełnej satysfakcji z użytkowania tego pomieszczenia zwłaszcza, że jest ono wykorzystywane każdego dnia.

Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa różne propozycje szafek kuchennych, które swoim stylem i praktycznością spełnią wszystkie wymogi stawiane wnętrzom kuchennym. Dostępne w naszych propozycjach meble z tej kategorii, to produkty które stanowią element całości zestawu, jednak dostosowane są ściśle do Państwa potrzeb.

Szafki kuchenne wiszące, stojące i nie tylko

Na perfekcyjne wyposażenie kuchni składa się oczywiście mnóstwo różnych elementów, jednak to szafki kuchenne stanowią esencję funkcjonalności tego pomieszczenia. Mnogość ich typów oraz rozmiarów może czasami przyprawić o ból głowy, jednak gdyby nie tak szeroki wybór - nie bylibyśmy w stanie optymalnie umeblować nierzadko specyficznego pomieszczenia kuchennego.

W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką ofertę szafek kuchennych pochodzących z różnych systemów oraz kolekcji. Szafki kuchenne systemowe stanowią ogromne ułatwienie - gdyż w obrębie jednej kolekcji otrzymujemy niemal wszystkie niezbędne modele, które w następnej kolejności stanowić będą o esencji funkcjonalności wnętrza.

Typy szafek kuchennych dostępne w naszym sklepie:

 • szafki kuchenne wiszące 

 • szafki kuchenne stojące

 • szafki kuchenne narożne

 • szafki kuchenne okapowe

 • szafki kuchenne pod piekarnik

 • szafki kuchenne pod zabudowę lodówki

 • szafki kuchenne na wino

 • szafki kuchenne z szufladami

 • szafki kuchenne pod zlewozmywak

 

Jak widać, w naszym asortymencie znajdują się więc szafki okapowe, szafki narożne, regały wykończeniowe, fronty, klasyczne szafki półkowe oraz wiele innych. Stanowią one fragment zestawu mebli kuchennych, dzięki czemu wybierając jeden zestaw, można nieustannie rozbudowywać go o nowe elementy bez obaw o ich niedopasowanie.

Nasze produkty cechuje solidność wykonania i niezwykła funkcjonalność użytkowania co sprawia, że doskonale współgrają z rolą wnętrza jakim jest kuchnia. Z tak atrakcyjną aranżacją, stanie się ona z pewnością ulubionym pomieszczeniem wszystkich domowników. 


Nasze szafki kuchenne cechuje solidność wykonania i niezwykła funkcjonalność użytkowania co sprawia, że doskonale współgrają z rolą wnętrza jakim jest kuchnia. Z tak atrakcyjną aranżacją, stanie się ona z pewnością ulubionym pomieszczeniem wszystkich domowników. Z pojedynczych szafek kuchennych bez problemu można stworzyć gotowe zestawy mebli kuchennych.

Szafki kuchenne pojedyncze oraz modułowe

Ergonomiczna kuchnia nie obędzie się bez pojemnych i dobrze rozmieszczonych szafek kuchennych. Oprócz wyglądu szafek powinniśmy wziąć pod uwagę jakość materiałów i wykonania, a także sposób ich rozmieszczenia. To jak rozmieścimy szafki kuchenne wiszące oraz pozostałe będzie miało decydujący wpływ na to, jak będzie przebiegała praca w kuchni i ile rzeczy w niej pomieścimy.

To właśnie szafki kuchenne stojące i wiszące kształtują funkcjonalność i ergonomię w kuchni, a ponadto to dzięki nim wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru. Kuchnia jest miejscem, w którym dużo się dzieje. Gotujemy, sprzątamy, przechowujemy rzeczy bieżące i zapasy, zmywamy naczynia i używamy sprzętów AGD. A to wszystko zwykle w pośpiechu i chęci uczynienia pracy łatwiejszej.

Aby podczas codziennego użytkowania szafki do kuchni się nie zużywały i nie niszczyły zbyt szybko należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego są wykonane. Nowoczesne szafki kuchenne wykonywane są zazwyczaj z płyt MDF pokrytych okleiną. Jest to materiał bardzo trwały, wygodny w użytkowaniu i bezpieczny. Ponadto szafki do kuchni będą wyglądać niczym nowe i służyć zdecydowanie dłużej jeżeli będą regularnie pielęgnowane w zależności od materiału, z którego są wykonane.

Szafki kuchenne a przechowywanie

W kuchni w dużej mierze liczy się pojemność przechowywania, a także odpowiednie rozwiązania zastosowane wewnątrz szafek, półek i szuflad. Organizacja i odpowiednie rozmieszczenie rzeczy także może znacznie ułatwić pracę w kuchni. Warto dokonać segregacji i ustawić wszystkie przechowywane rzeczy zgodnie z zasadą podziału kuchni na strefy.

Szafki kuchenne wiszące warto zagospodarować pod względem częstotliwości używanych produktów – na samej górze ustawiamy rzeczy używane rzadko i okazjonalnie, a na dole te, których potrzebujemy na bieżąco. Natomiast szafka kuchenna stojąca z szufladami idealnie sprawdzi się do przechowywania większych gabarytowo akcesoriów kuchennych, detergentów, lub garnków.

To jak są rozmieszczone i wyposażone szafki kuchenne ma decydujący wpływ na funkcjonalność ich użytkowania. Dlatego warto zwrócić uwagę między innymi na mechanizmy otwierania szafek oraz rozmieszczenie półek w środku, by ułatwiały pomieszczenie jak największej ilości rzeczy.

Najbardziej popularne typy szafek kuchennych służących do przechowywania to:

 • szafki kuchenne z szufladami (często polecamy szuflady typu Blum)

 • szafki kuchenne cargo (praktyczne modele wysuwane zaprojektowane specjalnie pod przechowywanie)

 • szafki kuchenne na wino (bardzo często spotykane w kuchniach w stylu prowansalskim)

 • szafki kuchenne typu słupek (z licznymi półkami oraz pojemnym wnętrzem)


Największą popularnością cieszą się szafki z szufladami, które występują zapewne w większości kuchni. Są one proste w obsłudze, wygodne i umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza. Popularnością cieszą się szafki kuchenne wiszące, w których zastosowano mechanizm otwierania do góry.


Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne szczególnie podczas wyjmowania rzeczy wysoko ulokowanych. Ponadto front uchylany do góry nie przeszkadza, jeżeli otwarte są też inne szafki kuchenne w tym samym czasie. Także szafki cargo ułatwiają pracę w kuchni. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie miejsca i łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Taka szafka z wysuwanym koszem może być zainstalowana nawet w najbardziej trudnych, czy też wąskich miejscach.

Nasz sklep meblowy Meble-Bogart.pl oferuje szeroki wybór kolekcji mebli kuchennych oraz w ich zakresie szafek kuchennych stojących i wiszących. Posiadamy szafki kuchenne z szufladami zaprojektowane w różnych stylach wnętrzarskich, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie projekt spełniający jego oczekiwania. Końcową fazą takiego procesu jest stworzenie gotowego zestawu mebli kuchennych.

Każda kolekcja mebli kuchennych posiada dużą gamę szafek do wyboru, dzięki czemu z powodzeniem można wybrać układ mebli odpowiadający potrzebom i warunkom danego wnętrza. Ponadto jeżeli życzycie sobie wykonanie kuchni na wymiar, z przyjemnością przygotujemy unikatowy projekt pasujący do Waszych potrzeb i oczekiwań zarówno w zakresie funkcjonalności jak i designu.

 

/szafki-kuchenne-c-1080.html