Gazetka 1/2020

Metody płatności

Dostępne formy płatności


                                                                                              Kupując w naszym sklepie internetowym każdy klient ma możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej mu formy płatności. Honorujemy następujące formy:

Przelew Tradycyjny  - po złożeniu zamówienia na podany adres mailowy otrzymasz dane do przelewu wraz z numerem konta. Wpłaty należy dokonać do trzech dni roboczych. Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Istnieje możliwość wyboru wysokości wpłaty:
  •  cała kwota
  •  zaliczka 30%, pozostała część kwoty płatna przy odbiorze

Przewlewy24 Online  - po złożeniu zamówienia na podany adres mailowy otrzymasz dane do przelewu wraz z numerem konta. Wpłaty należy dokonać do trzech dni roboczych. Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Istnieje możliwość wyboru wysokości wpłaty:

  •  cała kwota
  •  zaliczka 30%, pozostała część kwoty płatna przy odbiorze

 


Składając zamówienie online możesz zapłacić kartą kredytową przez Internet. Zaraz po tym jak dokonasz płatności na adres mailowy otrzymasz potwierdzenie dokonania wpłaty. To szybka i bezpieczna forma płatności.


 

Płatność przy odbiorze -  wybierając tą formę płatności całość kwoty uregulujesz u naszego kierowcy w dniu dostawy mebli. Korzystając z płatności przy odbiorze w domu narzucona zostaje opłata pobraniowa w kwocie 30 zł.

Raty -  jeżeli chcesz rozłożyć swoje płatności w czasie masz u nas także możliwość skorzystania ze sprzedaży ratalnej za pośrednictwem Santander Consumer Bank i MBanku. Zobacz szczegółowe informacje pomocne przy zakupach na raty.

           

 

/metody-platnosci-s-18.html