Metody płatności

Dostępne formy płatności


                                                                                              Kupując w naszym sklepie internetowym każdy klient ma możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej mu formy płatności. Honorujemy następujące formy:

Przelew Tradycyjny  - po złożeniu zamówienia na podany adres mailowy otrzymasz dane do przelewu wraz ze specjalnie wygenerowanym indywidualnym numerem konta. Wpłaty należy dokonać do trzech dni roboczych. Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Istnieje możliwość wyboru wysokości wpłaty:
  •  cała kwota
  •  zaliczka 30%, pozostała część kwoty płatna przy odbiorze
Dane bankowe: 
 
Numer konta bankowego PL: mBank 25 1140 1225 0000 3830 9200 1001
Numer konta bankowego EURO: mBank 90 1140 2004 0000 3212 0622 8953

Dane niezbędne do przelewu zagranicznego:

  • kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
  • IBAN - PL - przed numerem rachunku odbiorcy
 

Przelewy24 Online  - po złożeniu zamówienia na podany adres mailowy otrzymasz dane do przelewu wraz z numerem konta. Wpłaty należy dokonać do trzech dni roboczych. Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Istnieje możliwość wyboru wysokości wpłaty:

  •  cała kwota
  •  zaliczka 30%, pozostała część kwoty płatna przy odbiorze

 


Składając zamówienie online możesz zapłacić kartą kredytową przez Internet lub BLIK'iem. Zaraz po tym jak dokonasz płatności na adres mailowy otrzymasz potwierdzenie dokonania wpłaty. To szybkie i bezpieczne formy płatności.


 

Płatność przy odbiorze -  wybierając tą formę płatności całość kwoty uregulujesz u naszego kierowcy w dniu dostawy mebli. Korzystając z płatności przy odbiorze w domu narzucona zostaje opłata pobraniowa w kwocie 30 zł.

Raty -  jeżeli chcesz rozłożyć swoje płatności w czasie masz u nas także możliwość skorzystania ze sprzedaży ratalnej za pośrednictwem Santander Consumer Bank i MBanku. Zobacz szczegółowe informacje pomocne przy zakupach na raty.

           

 

/metody-platnosci-s-18.html