Szafki łazienkowe

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 283
sortuj:
Sortowanie
   1    z    10   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    10   
wyników na stronę:
Szafki łazienkowe to wyjątkowo praktyczny element, który pozwala na uporządkowanie wnętrza pomieszczenia i posegregowanie wszystkich przechowywanych w nim przedmiotów. Dlatego też z niezwykłą starannością planuje się zarówno liczbę szafek jak i ich rozmieszczenie oraz pojemność, aby uzyskać maksymalną funkcjonalność tego pomieszczenia.

Przechowywane w nim kosmetyki, powinny znaleźć odrębne miejsce niż detergenty stosowane do czyszczenia, czy elementy takie jak ręczniki. Z tego względu spośród szerokiego asortymentu różnorodnych szafek łazienkowych, warto wybrać te, które spełnią wszystkie oczekiwania co do pojemności oraz dostosowania wizualnego do stylu aranżacji łazienki.

Szafki łazienkowe

W łazience oprócz oczywistych elementów wyposażenia takich jak muszla sedesowa, kabina prysznicowa czy wanna, muszą pomieścić się także małe elementy, bez których nie sposób użytkować wnętrza w pełnym zakresie. Wszelkiego rodzaju płyny, proszki, detergenty, kosmetyki, środki czystości i higieniczne, a także produkty zapasowe zazwyczaj przechowujemy właśnie w łazience. Jeżeli jednak zbyt dużą ich ilość będziemy trzymać na wierzchu, to łazienka stanie się optycznie zagracona i niekomfortowa.

Ponadto w przypadku, gdy w domu znajdują się małe dzieci, trzymanie butelek z płynami lub detergentami na wierzchu jest niebezpiecznie. Muszą się więc one znaleźć w odpowiednio zabezpieczonych szafkach. Idealnym miejscem na przechowywanie zarówno pod względem praktycznym, estetycznym, jak i w kontekście dbania o bezpieczeństwo są szafki łazienkowe.

Łazienka jako pomieszczenie typowo użytkowe i wielofunkcyjne nie może się obyć bez odpowiednio dobranego wyposażenia zapewniającego komfort i praktyczność korzystania z niego. Wyposażenie każdej łazienki to przede wszystkim sanitaria, do których dobieramy odpowiednie meble i dodatki, a w szczególności szafki łazienkowe. Są one nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki bez względu na jej styl wnętrzarski, kompozycje kolorystyczne, a nawet metraż.

Szafki do łazienki – sposób na porządek

Szafki w łazience służą na wiele sposobów. Pełnią funkcję miejsca do przechowywania, estetycznie dopełniają styl i wygląd całej aranżacji, służą wygodą w zakresie szybkiego odnajdywania potrzebnych przedmiotów. Ale ponadto mają jeszcze jedną wyjątkowo ważną zaletę – pomagają skutecznie zorganizować przestrzeń.

Wyposażone w odpowiednie przegródki, schowki, szufladki i wnęki umożliwiają praktyczne posegregowanie przedmiotów małych, większych i o różnych kształtach, dzięki czemu po przypisaniu ich do właściwych miejsc utrzymanie porządku będzie zdecydowanie łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

W konsekwencji zyskamy nie tylko atrakcyjniejszą łazienkę o uporządkowanym wyrazie, ale także znacznie zaoszczędzimy swój cenny czas na cykliczne porządkowanie kosmetyków, detergentów i środków czystości, a także zdecydowanie szybciej odnajdziemy za każdym razem potrzebny produkt.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno duże szafki łazienkowe, jak i małe gabarytowo które idealnie sprawdzą się do przechowywania mniejszych akcesoriów i produktów. Szczególnie przydatne okażą się szafki stojące, które można dopasować do dowolnej zastanej aranżacji, a dzięki dużej gamie wzorniczej do wyboru każdy z powodzeniem znajdzie mebel o odpowiednim wyglądzie.

Szafki do małej łazienki

Zazwyczaj łazienki nie są szczególnie duże pod względem metrażu, dlatego do doboru elementów wyposażenia musimy mieć stosunkowo oszczędne podejście. W małych łazienkach każda bryła mebla, a nawet dekoracja, wzór i kolorystyka muszą być dobrane w sposób przemyślany, by optycznie nie przytłoczyć aranżacji, a jednocześnie uzyskać maksymalnie komfortowe i funkcjonalne warunki. Aby w pełni wykorzystać potencjał wnętrza łazienkowego warto dobierać meble, które będą z nim współgrać, dopełniać, a nie przytłaczać.

Idealnym rozwiązaniem do małych łazienek są szafki łazienkowe wiszące, które nie zabierając miejsca z powierzchni podłogowej pozwalają na przechowywanie potrzebnych rzeczy. Dzięki temu nadal mamy swobodę ruchu po wnętrzu, a zyskujemy dodatkowe miejsce na nasze rzeczy.

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał aranżacyjny łazienki, dobrym rozwiązaniem jest szafka pod umywalkę. Pozwala ona na uzyskanie dodatkowej powierzchni do przechowywania, a nie zajmuje specjalnego miejsca, gdyż i tak w obrębie umywalki trudno jest wykorzystać przestrzeń w sposób praktyczny. Wprowadzając do małej łazienki szafki wiszące oraz wykorzystując obszary w obrębie sanitariów znacznie podniesiesz funkcjonalność pomieszczenia i uzyskasz ciekawą aranżację.

Szafki łazienkowe wiszące oraz stojące – nasza oferta

Szafki łazienkowe to wyjątkowo praktyczny element, który pozwala na uporządkowanie pomieszczenia i posegregowanie wszystkich przechowywanych w nim przedmiotów. Dlatego też warto wyposażyć swoją łazienkę w optymalną liczbę szafek, jak i dobrze rozplanować ich rozmieszczenie, aby uzyskać maksymalną funkcjonalność tego pomieszczenia i zapewnić sobie wygodę użytkowania przechowywanych w nim rzeczy.

Przygotowując i aktualizując ofertę szafek łazienkowych w naszej ofercie staraliśmy się możliwie jak najbardziej ją urozmaicić, by każdy z powodzeniem mógł znaleźć idealne meble w oczekiwanej cenie, wzornictwie, czy wymiarach. Przygotowaliśmy wyjątkowo urozmaiconą gamę szafek łazienkowych o różnorodnych kształtach, typach czy designie ale wszystkie je łączy jedno – wysoka jakość.

Oferujemy szafki klasyczne i nowoczesne, wysokie oraz niskie, szafki pod umywalkę, modele z praktycznymi szufladami i schowkami, a także szafki wiszące lub stojące. W naszej ofercie znajdziesz ponadto nowoczesne rozwiązania. Szafki mogą być wyposażone w pojemne kosze, a ich fronty doposażone o lustra. Zapewnią one nie tylko doskonałą dekorację wnętrza, ale przede wszystkim zwiększą jego praktyczne zastosowanie i zapewnią zachowanie idealnego porządku.

 

Starając się jak najbardziej urozmaicić ofertę naszych produktów, stworzyliśmy całą gamę szafek łazienkowych, o różnorodnych kształtach, typach oraz stylach. Oferujemy szafki klasyczne, dwu i jednodrzwiowe, wysokie oraz niskie, szafki samodzielne i pod umywalkę z eleganckimi szufladami, meble zaopatrzone w praktyczne kosze, z frontami pokrytymi lustrem lub też klasycznymi, gładkimi. Zapewnią one nie tylko doskonałą dekorację wnętrza, ale przede wszystkim zwiększą jego praktyczne zastosowanie i zapewnią zachowanie idealnego porządku.


/szafki-lazienkowe-c-1083.html