BOGART.

BOGART. to solidna marka, wywodząca się z naszego sklepu. Pomysł jej stworzenia narodził się ze względu na chęć wyeksponowania bestsellerowych produktów, które są naszą największą dumą.
 
Tak jak kropka w naszym logo BOGART. tak nasze produkty są symboliczną kropką nad "i”, czyli dopełnieniem całości prac wykonanych podczas powstawania domów, czy mieszkań. Jesteśmy producentem, który chce spełniać marzenia naszych Klientów, który chce spełniać Twoje marzenia!
 
Stawiamy na nowoczesne wyposażenie wnętrzarskie. Projekty tworzymy z niezwykłą starannością, zgodnie z panującymi trendami. Możesz mieć więc pewność, że z marką BOGART. zawsze dobierzesz modne meble do swojego domu.
Kolekcje BOGART.

BOGART. w pigułce:

B – Bestsellerowe produkty
O – Olśniewający design
G – Gwarancja jakości
A – Aktualne trendy
R – Renomowana marka
T – Twoje meble
 .  – Kropka nad "i" Twojego wnętrza

To coś więcej niż meble...

Naszym największym spełnieniem jest świadomość, że projekty, w które wkładamy ogrom pracy i miłości współtworzą azyl naszych Klientów, jakim jest dom. Pragniemy, aby ta marka zyskała coś więcej, niż renomę i dobrą reputację - czyli to, co już posiada. Chcemy, aby nasze meble dopełniały i współtworzyły przytulną atmosferę w Twoim domu. Aby kreowały jego historię, były obserwatorami najważniejszych chwil rodzinnych. Aby wywoływały i kojarzyły się z przyjemnymi emocjami.
 
Początkowo dom to tak zwane cztery ściany – jednak to Ty decydujesz, co się w nim znajdzie. Wypełnij go wyposażeniem BOGART. Wypełnij go miłością do piękna.
 
/bogart--m-72.html