BOGART.


BOGART. to solidna marka, wywodząca się z naszego sklepu. Pomysł jej stworzenia wynikł z chęci wyodrębnienia kadry tylko wyselekcjonowanych produktów, które godnie reprezentowałyby naszą działalność. Meble oznaczone tym logiem wykazują się ponadprzeciętną jakością, solidnością, nowoczesnym designem, innowacyjnością oraz funkcjonalnością.
 
Tak jak kropka w logo BOGART. tak nasze produkty są symboliczną kropką nad "i” w całym procesie tworzenia domów, czy mieszkań. Jesteśmy producentem, który chce spełniać marzenia naszych Klientów, który chce spełniać Twoje marzenia!
Kolekcje BOGART.

Stawiamy na jakość, nie ilość

Odnosząc się do perspektywy naszego całego sklepu, produktów sygnowanych marką BOGART. jest stosunkowo niewiele. Dlaczego? Ponieważ są to nasze bestsellerowe propozycje, w których produkcję wkładamy całe swoje serce. Aczkolwiek, wciąż pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty. Warto więc śledzić nowości w naszych kolekcjach. Z pewnością jeszcze nie raz Cię zaskoczymy.
 
Specjalizujemy się w największej mierze w meblach tapicerowanych oraz twardych do pokoju dziennego. Jednak znajdziesz pośród naszego asortymentu umeblowanie także do innych pomieszczeń. Stawiamy na nowoczesne oraz innowacyjne wyposażenie wnętrzarskie. Projekty tworzymy z niezwykłą starannością, zgodnie z panującymi trendami. Możesz mieć więc pewność, że z marką BOGART. zawsze dobierzesz modne meble do swojego domu.

BOGART. w pigułce:

  • B Bestsellerowe produkty
  • O – Olśniewający design
  • G – Gwarancja jakości
  • A – Aktualne trendy
  • R – Renomowana marka
  • T – Twoje wnętrze

To coś więcej niż meble...

Naszym największym spełnieniem jest świadomość, że projekty, w które wkładamy ogrom pracy i miłości współtworzą azyl naszych Klientów, jakim jest dom. Pragniemy, aby ta marka zyskała coś więcej, niż renomę i dobrą reputację - czyli to, co już posiada. Chcemy, aby nasze meble dopełniały i współtworzyły przytulną atmosferę w Twoim domu. Aby kreowały jego historię, były obserwatorami najważniejszych chwil rodzinnych. Aby wywoływały i kojarzyły się z przyjemnymi emocjami. Początkowo dom to tak zwane cztery ściany – jednak to Ty decydujesz, co się w nim znajdzie. Wypełnij go wyposażeniem BOGART. Wypełnij go miłością do piękna.
 
 

/bogart--m-72.html