Fotele dziecięce i młodzieżowe

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 74
sortuj:
Sortowanie
   1    z    3   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    3   
wyników na stronę:

W pokoju dziecięcym szczególnie istotne znaczenie odgrywa staranny dobór każdego z elementów, który powinien mieć swoje odzwierciedlenie w całokształcie aranżacji i wyrażać ją w pewien sposób, stanowiąc dodatek funkcjonalny, czy dekoracyjny. Bardzo często zestawy mebli dla dzieci i młodzieży przepełnione są kolorami, ciekawymi kształtami i motywami, nadającymi pomieszczeniu wyjątkowych cech i świeżości. Nawet najdrobniejsze elementy, takie jak fotele, zaprojektowane są w stylu dominującym w całym pokoju.

 

Fotele dla dzieci i młodzieży

Proponowane przez nas modele foteli zostały stworzone z myślą o wyjątkowym świecie dzieci i kreatywności młodzieży. W ofercie znajdują się wyjątkowe w swoim stylu i formie fotele dziecięce w różnych kształtach i motywach: psa, piłki nożnej, tronu księżniczki, czy ryby. Pobudzają one fantazję dzieci i sprawiają, że w swoim pokoju czują się one wyjątkowo, przytulnie i bezpiecznie.

Ponadto oferujemy także klasyczne w kształcie fotele z dominującymi w okresie nastoletniości motywami: motoryzacyjnymi, kwiecistymi, czy muzycznymi. Dzięki nim łatwiej zachęcić dziecko do nauki, czy skłonić do koncentracji i uczynić miejsce pracy przy biurku zdecydowanie bardziej przyjaznym. Pokoje dla dzieci i młodzieży wymagają starannego przygotowania aranżacji.

W pokojach naszych pociech wiele się dzieje, dlatego wszystkie elementy wyposażenia powinny zostać tak dobrane, by wspierać rozwój, zapewniać komfort podczas wypoczynku, jak i nauki, a ponadto pozwalać na rozrywkę. Wielofunkcyjny charakter tych wnętrz sprawia, że musimy dobrać meble, które będą nie tylko służyć przypisanymi im rolami, ale także uczynią pomieszczenie spójnym, wygodnym i bezpiecznym.

Warto pamiętać, że nawet najdrobniejsze elementy wyposażenia, takie jak fotele dziecięce mają istotne znaczenie. Bez względu na to, czy wybierasz fotel dziecięcy do biurka, czy wypoczynkowy, istotne jest to by zapewniał stabilność, wygodę oraz pasował do wystroju.

Fotele dziecięce i młodzieżowe – nasza oferta


Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo szeroki wybór efektownych i zarazem funkcjonalnych foteli dla dzieci i młodzieży, które różnią się cenami, formami, funkcjami, a także designem. Dzięki temu z powodzeniem znajdziesz model idealnie spełniający potrzeby i oczekiwania Twoje i dziecka. Proponowane przez nas fotele zostały stworzone z myślą o wyjątkowych potrzebach dzieci, dlatego zarówno ich konstrukcje jak i wygląd idealnie wpisują się w dziecięcy lub młodzieżowy świat.

Oferta zawiera wyjątkowe w swoim stylu i formie fotele dziecięce w różnych kształtach i motywach: psa, piłki nożnej, tronu księżniczki, czy ryby. Pobudzają one fantazję dzieci i sprawiają, że w swoim pokoju poczują się naprawdę wyjątkowo, przytulnie i bezpiecznie.

Ponadto oferujemy także klasyczne w kształcie fotele z dominującymi w okresie młodzieżowym motywami: motoryzacyjnymi, kwiecistymi, czy muzycznymi. Ponadto prezentujemy fotele biurowe o uniwersalnej dekoracyjności i ponadczasowym wzornictwie, dzięki czemu także nastolatki zachwycą się poważniejszymi wzorami.

Fotele biurowe dla dzieci


Fotel do biurka ucznia jest bardzo ważnym meblem nie tylko dlatego, że jest po prostu niezbędny. Istotne jest to, jaki fotel biurowy dla dziecka wybierzemy, gdyż w tym wieku wciąż rozwijający się kręgosłup musi mieć odpowiednie podparcie dla zdrowia i komfortu.

Wybierając fotel obrotowy do biurka warto zwrócić uwagę na to, by posiadał funkcję regulacji wysokości siedziska, dzięki czemu z powodzeniem dopasujemy go do wzrostu dziecka gwarantując mu tym samym nie tylko wygodę, ale i utrzymanie zdrowej postawy ciała.

Niemniej ważne jest oparcie oraz jego odpowiednie wyprofilowanie, które ma podpierać linię pleców w odpowiednim punkcie, by dziecko siedziało prosto i stabilnie. Wygodne siedzisko natomiast sprawi, że dziecko nie będzie odczuwało potrzeby ciągłego wiercenia, co jest bardzo ważne podczas nauki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która zawiera bezpieczne i zarazem komfortowe fotele obrotowe dla dzieci. Znajdziesz tu efektowne modele o wzorzystych tapicerkach, bajkowych i zwierzęcych kształtach oraz ciekawych zestawieniach kolorystycznych, które oczarują najmłodszych stając się spełnieniem ich marzeń.

Oferujemy modele zaprojektowane z myślą o oczekiwaniach małych księżniczek, jak i fanów samochodów wyścigowych, ale także fotele o uniwersalnych wzorach i spokojniejszych kompozycjach kolorystycznych. Przygotowując naszą ofertę pamiętamy, że fotel dla dziecka musi być zarówno atrakcyjny, jak i bezpieczny.

Fotele młodzieżowe


Fotel dla młodzieży jest bardzo ważnym elementem wyposażenia pokoju. Nastolatkowie sporo czasu spędzają siedząc przy biurku zarówno podczas nauki, jak i korzystania z komputera. Ze względu na to, fotel obrotowy do komputera powinien być dobrany ze szczególną starannością, by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort, jak i wspieranie utrzymania właściwej postawy ciała.

Oferujemy szeroki wybór foteli biurowych dla młodzieży, które zachwycają nowoczesnym designem, poważną konstrukcją oraz komfortem użytkowania. Możesz wybierać wśród modeli o prostszej, lecz zarazem ergonomicznej konstrukcji, jak i wśród rozbudowanych foteli z dodatkowymi funkcjonalnościami. Proponujemy fotele na stelażach, na kółkach, pokryte tapicerką, membraną lub skórą, a także doposażone o funkcje TILT lub MULTIBLOCK.

Fotel biurowy w młodzieżowym stylu zachwyci nowoczesną linią, doskonałej jakości konstrukcją oraz wyjątkową wygodą podczas użytkowania. Proponowane przez nas modele wyróżniają się doskonałej jakości wykonaniem z dobrych komponentów zapewniających długoletnie satysfakcjonujące użytkowanie.

Ergonomiczne fotele dla dzieci i młodzieży


Fotel ergonomiczny to fotel wyróżniający się wyjątkowymi cechami. W naszej ofercie znajdziecie fotele biurowe dla dzieci i młodzieży, które zostały wykonane z myślą o budowie ciała człowieka, dzięki czemu dostosowują się swoimi kształtami do ciała użytkownika. Zostały tak zaprojektowane, by współgrać z ruchami ciała wykonywanymi w pozycji siedzącej.

Ponadto, dzięki swoim funkcjom oraz możliwościom regulacji pozwalają się dostosować do sylwetki osoby siedzącej. Ergonomiczne cechy foteli dedykowanych młodym użytkownikom są szczególnie istotne ze względu na ich wciąż rozwijające się ciała, które potrzebują odpowiednich warunków, by zachować zdrowie i odpowiednią postawę.


/fotele-dzieciece-i-mlodziezowe-c-1112.html