Chcesz zamówić meble, jednak obawiasz się o brak pomocy
przy ich wniesieniu do Twojego domu?
Spokojnie. Robiąc zakupy w naszym sklepie otrzymujesz możliwość zamówienia dodatkowej usługi wniesienia. Wybierając tę opcję nie musisz martwić się o:
Jeśli więc nie masz pewności co do sytuacji, w jakiej znajdziesz się w dniu dostarczenia przez nas mebli — skorzystaj z naszej usługi. Pamiętaj, na nas zawsze możesz liczyć!
Zalety w pigułce:
Zero zmartwień i terminowość Otwierasz drzwi i patrzysz jak nasza (wcześniej umówiona) ekipa bezproblemowo, z uśmiechem na twarzy wnosi Twoje meble.
Wybór zakresu usługi Masz wybór pomiędzy kompleksową usługą wniesienia (nasz dwuosobowy zespół) a usługą pomocy przy wniesieniu (kierowca + Klient).
Elastyczny cennik Cena, jaką zapłacisz za usługę, uzależniona jest od gabarytu mebla.
Wniesienie bez względu na gabaryty i piętro Twoim obowiązkiem jest jedynie upewnić się, czy meble zmieszczą się np. w ramie drzwi.
Kompleksowość (nasz, bezpieczny transport + wniesienie) Dzięki połączeniu tych dwóch usług mamy pewność, że dostaniesz swoje meble w nienaruszonym stanie.
Koszt wniesienia:
Wartość zamówienia Dostawa naszym transportem
Dostawa Kurier 48h Pomoc przy wniesieniu
(wnosi kierowca wspólnie z Klientem)
Wniesienie
(wnosi kierowca)
do 399 PLN 49 PLN 89 PLN 30 PLN 60 PLN
od 400 PLN do 799 PLN
69 PLN
109 PLN 40 PLN 80 PLN
od 800 PLN do 1199 PLN
119 PLN
149 PLN 80 PLN 140 PLN
od 1200 PLN do 3499 PLN
159 PLN
189 PLN 140 PLN 260 PLN
od 3500 PLN 239 PLN GRATIS 189 PLN 160 PLN 280 PLN
Najczęstsze pytania dotyczące wnoszenia mebli (FAQ):
Jak mogę zamówić usługę wniesienia ?
Wystarczy zaznaczyć odpowiedni wariant podczas składania zamówienia. Możliwość wyboru znajduje się na poziomie drugiego etapu realizacji zakupu, o nazwie „dostawa i płatność”.
Od czego uzależniona jest cena usługi?
Cena usługi uzależniona jest od dwóch czynników — gabarytów mebli, a także wyboru wariantu naszej usługi: kompleksowego wniesienia, lub pomocy naszego pracownika. Zoptymalizowaliśmy koszty usługi tak, aby uwzględniały nie tylko oczekiwania Klientów, ale również czas pracy naszej ekipy, ich zaangażowanie oraz profesjonalizm. Naszym celem była uczciwość wobec obydwu stron.
Czym różni się usługa wniesienia od pomocy przy wniesieniu?
Usługa pomocy przy wniesieniu to opłata za pomoc naszego kierowcy. Wnoszenie mebli odbywa się wtedy przy udziale dodatkowej osoby zorganizowanej przez Klienta. Natomiast usługa wniesienia, to kompleksowa usługa wykonywana samodzielnie przez nasz dwuosobowy zespół, bez Twojego udziału.
Czym różni się dostawa naszym transportem od dostawy Kurier 48h?
Różni się przede wszystkim dostępnym czasem realizacji. W przypadku naszego transportu minimalny czas to 12 dni, natomiast w przypadku kuriera to 48h. Korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonej firmy, dzięki czemu dostarczana jakość usług stoi na podobnym poziomie z naszym własnym transportem. Usługa wniesienia jest dostępna w niezmienionej formie dla obu typów wybranej dostawy.
Moje zamówienie składa się z wielu dużych i ciężkich mebli — czy wasza ekipa nie będzie mieć problemu z wniesieniem go w całości?
Zdecydowanie nie. Nasza ekipa jest przygotowana, aby wnieść Twoje zamówienie w całości, bez względu na jego gabaryty czy wagę. Prosimy jedynie upewnić się, czy nie będzie technicznych trudności takich jak np. zbyt wąskie drzwi.
Czy w dniu dostawy mogę zrezygnować z usługi wniesienia lub pomocy przy wniesieniu?
Nie ma takiej możliwości. Wykupienie usług jest w takim przypadku równoznaczne z ich wykorzystaniem.
Co jeśli nie wykupiłem usługi wniesienia ani pomocy przy wniesieniu?
W takim wypadku kierowca pozostawi dostarczony towar pod domem Klienta.
Czy w cenę wchodzi montaż?
Nie. Przy wykupieniu usług wniesienia poszczególne części mebli (lub paczki) zostaną dostarczone i wniesione we wskazane przez Klienta miejsce (bez montowania lub łączenia elementów).
Czy dostanę informację o dokładnym terminie dostawy z wniesieniem?
Tak. Dzwonimy z wyprzedzeniem z informacją o przewidywanym dniu i godzinie dostawy oraz ewentualnym wniesieniu (jeśli zostało wykupione).
/wnoszenie-mebli-s-229.html