Szafki do salonu i pokoju dziennego

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 100
sortuj:
Sortowanie
   1    z    4   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    4   
wyników na stronę:

Szafki pokojowe idealne do Twoich wnętrz

Szafki stanowią istotny element wyposażenia każdego wnętrza. Zarówno szafki wiszące, jak i szafki stojące stanowią efektowne dopełnienie różnorodnych aranżacji wnętrzarskich. Ponadto szafki pokojowe są doskonałym rozwiązaniem pod względem funkcjonalnym. Ich praktyczne formy i pojemne bryły sprawiają, że można zyskać dodatkowe miejsce na przechowywanie, a jednocześnie cieszyć się tym, że nie zajmują one zbyt wiele miejsca podłogowego w poszczególnych pomieszczeniach.

Szafki wiszące pokojowe – do jakich pomieszczeń?

Szafki wiszące pokojowe mają bardzo uniwersalny charakter. Dzięki temu będą odpowiednie do zastosowania w różnego rodzaju pomieszczeniach zarówno domowych, jak i biurowych. Pozwalają zdecydowanie zwiększyć możliwości przechowywania rzeczy w pomieszczeniach. A przy tym nie zabierają zbyt wiele cennego miejsca i co ważne dla estetyki aranżacji wnętrzarskich – nie przytłaczają ich wizualnie.
 
Estetycznie dobrane do stylu wnętrza podnoszą walory wizualne i podkreślają przyjęte konwencje wzornicze. Szafki ścienne pokojowe to doskonały sposób na uatrakcyjnienie przestrzeni oraz wzbogacenie jej o ciekawy detal meblowy. Można je kupić wraz z kompletami mebli do poszczególnych pomieszczeń lub dobrać osobno i dopełnić nimi już gotowe aranżacje. Najczęściej wybierany jest właśnie ten drugi wariant. Gdyż z powodzeniem można w ten sposób uzupełnić wyposażenie wnętrza o funkcjonalny i praktyczny mebel, który przy tym będzie też odpowiednio pasować pod kątem wizualnym.

Szafki do salonu w różnym stylu

Zarówno szafki pokojowe stojące, jak i szafki wiszące mogą być zaprojektowane w myśl różnych konwencji wzorniczych. Do wyboru są zarówno szafki pokojowe w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Ciekawym rozwiązaniem dedykowanym miłośnikom niebanalnego designu są także szafki pokojowe stylizowane, których formy, wzory i detale mają finezyjny charakter wzorniczy.
 
Nowoczesne szafki stojące i wiszące charakteryzują się minimalistycznym designem oraz prostymi formami. Zwykle utrzymane są w jednolitej kolorystyce. Fronty dopełniają proste uchwyty. Choć dużą popularnością cieszą się także nowoczesne szafki stojące pozbawione uchwytów, gdyż wówczas podkreślony zostaje ich modny minimalizm. Natomiast w przypadku szafek utrzymanych w klasycznej formie wzorniczej zazwyczaj zauważyć można bogatszą dekoracyjność oraz finezyjne kształty poszczególnych elementów.
 
Szafki pokojowe w ofercie naszego sklepu:
  • szafki 80 cm
  • szafka 30 cm szerokości
  • szafka 40 cm
  • szafki wiszące
  • szafki stojące
  • szafki pokojowe

Szafki pokojowe a ich funkcjonalność

Szafki wiszące do pokoju, jak i szafki stojące są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem wnętrzarskim. Pozwalają zaoszczędzić przestrzeń użytkową we wnętrzu, gdyż nie zajmują zbyt wiele miejsca. Przede wszystkim szafki wiszące pokojowe są polecane pod tym względem. Nie zajmują bowiem miejsca na podłodze, więc prezentują się lżej i nie przytłaczają pomieszczenia pozwalając podkreślić efekt przestronności. A jednocześnie zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy i podręcznych drobiazgów. Szafki wiszące mogą być wyposażone we fronty zamykane lub półki otwarte.
 
Wiele modeli łączy oba te aspekty w jednej bryle. Na otwartych półkach w szafce można wyeksponować gustowne bibeloty, pamiątki lub wykorzystać je jakoś biblioteczki. Natomiast w szafkach z frontami z powodzeniem można schować przedmioty, których nie chcemy umieszczać na widoku. Szafki pokojowe stanowią więc bardzo praktyczne rozwiązanie wnętrzarskie.

Szafki pokojowe – do jakich wnętrz najlepsze?

Szafki pokojowe to meble o bardzo uniwersalnym charakterze funkcjonalnym. Dzięki temu z powodzeniem można je zastosować w różnych typach pomieszczeń domowych, biurowych i nie tylko. W zależności od potrzeb mogą dopełnić aranżację sypialni, pokoju dziennego, kuchni, czy też przedpokoju. Stanowią także doskonałe rozwiązanie do wnętrz biurowych, także do kącików pracy urządzanych w mieszkaniach.
 
Do małych pomieszczeń polecane są przede wszystkim szafki wiszące pokojowe. Przez to, że nie zajmują zbyt wiele miejsca podłogowego, będą optymalnie dopełniać wnętrze służąc praktycznym wymiarem i przy tym nie przytłoczą aranżacji wizualnie. W ofercie naszego sklepu meblowego znaleźć można wyjątkowo bogaty wybór różnorodnych szafek pokojowych wiszących, jak i szafek stojących. Różnią się one nie tylko wzornictwem, ale również rozmiarami i kompozycjami kolorystycznymi. Dzięki temu każdy z powodzeniem może wybrać szafkę idealnie pasującą do dowolnej aranżacji wnętrzarskiej, a także potrzeb funkcjonalnych i użytkowych.
/szafki-pokojowe-c-1081.html