Zgoda na przetwarzanie danych - Newsletter

Treść oświadczenia:

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowychprzezMeble-Bogart.pl Łukasz Grata z siedzibą w (37-125) Czarna 825, w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 


Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Meble-Bogart.pl Łukasz Grata z siedzibą w (37-125) Czarna 825, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: [email protected] dzwoniąc na nr. tel. +48 791 16 16 16.

 

/zgoda-na-przetwarzanie-danych---newsletter-s-71.html