Drabinki Gimnastyczne - Drabinka do Ćwiczeń

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 5
sortuj:
Sortowanie
   1    z    1   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary

   1    z    1   
wyników na stronę:

Wpisy powiązane z kategorią Drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne – idealne do pokoju dziecka i nie tylko

 
Drabinka gimnastyczna to doskonały sposób na uczynienie pokoju dziecięcego jeszcze bardziej atrakcyjnym i funkcjonalnym. Proces wychowywania i opieki nad dziećmi stawia przed rodzicami wiele wyzwań związanych z dbałością o ich prawidłowy rozwój zarówno w zakresie psychicznym, edukacyjnym, jak i fizycznym.

Wykorzystanie drabinki gimnastycznej okaże się w tym zakresie wyjątkowo pomocne. A na dodatek zapewni dzieciom w różnym wieku wiele radości i doskonałej zabawy. I dorośli zapewne też chętnie skorzystają z drabinki sportowej.

Drabinka gimnastyczna – dlaczego warto zamontować drabinkę do ćwiczeń w pokoju dziecka?


Drabinka gimnastyczna do domu to idealny pomysł zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najbardziej popularnym zastosowaniem drabinek do ćwiczeń jest ich montaż właśnie w pokojach dziecięcych. Stanowią idealne rozwiązanie zarówno pod kątem doskonałej zabawy i rozrywki, jak i w zakresie wspierania rozwoju fizycznego maluchów i młodzieży.

Korzyści wynikających z drabinek gimnastycznych dla dzieci jest wiele. Jednak tą najbardziej istotną jest oczywiście możliwość wspierania rozwoju fizycznego, umiejętności gimnastycznych oraz budowanie kondycji już od najmłodszych lat.

Drabinki do ćwiczeń sprawdzą się także w przypadku konieczności wprowadzenia zajęć korekcyjnych i ruchowych, by wesprzeć prawidłowy rozwój poszczególnych partii ciała oraz zadbać o zdrowie kręgosłupa, czy też wzmocnienie mięśni. Niemniej jednak, nie zapominajmy przede wszystkim o tym, że drabinka gimnastyczna sprawi dzieciom wielką radość i zapewni mnóstwo okazji do kreatywnej, ruchowej zabawy. Stanie się niczym osobisty plac zabaw w pokoju dziecięcym.

Zalety drabinek gimnastycznych dla dzieci:


 •     Drabinki gimnastyczne dla dzieci wspierają budowanie zdrowej kondycji ciała
 •     Drabinki do ćwiczeń pozwalają na doskonałą zabawę
 •     Drabinka gimnastyczna drewniana lub metalowa stanowi atrakcyjny element wyposażenia pokoju dziecięcego
 •     Drabinka gimnastyczna stanowić może alternatywę dla placu zabaw, gdy za oknem jest nieprzyjemna pogoda
 •     Drabinka do ćwiczeń inspiruje dzieci i zachęca do aktywności fizycznej
 •     Korzystanie od najmłodszych lat życia z drabinek do ćwiczeń buduje zdrowe nawyki w zakresie dbania o ruch
 •     Profesjonalne drabinki do ćwiczeń umożliwiają prowadzenie gimnastyki korekcyjnej w zaciszu domowym

Drabinki do ćwiczeń idealne, by stworzyć domową siłownię


W czasach, gdy większość z nas pracuje w pozycji siedzącej, ruch stał się sferą życia, o którą warto zadbać bardziej niż zwykle. Siedzący tryb życia, godziny spędzane przed komputerem, dojazdy do pracy za pomocą samochodów lub komunikacji miejskiej. To wszystko jest wygodne, ale po pewnym czasie nie wpływa już korzystnie na nasze ciała i samopoczucie.

Dlatego coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z siłowni lub ćwiczenia w domu. A gdyby tak stworzyć swoją własną siłownię? Rozwiązaniem są profesjonalne drabinki do ćwiczeń. Taki sprzęt stanie się nie tylko ciekawym elementem wyposażenia w aranżacji wnętrz, ale także da duże możliwości na zwiększenie ruchu i tym samym realne wpłynie na zdrowie i kondycję.

Drabinka gimnastyczna do pokoju ma na tyle uniwersalny charakter wzorniczy, że może zostać zamontowana w dowolnym typie pomieszczenia. Nie będzie zaburzać estetyki aranżacji, a wręcz uczyni ją zdecydowanie ciekawszą i efektowniejszą. Drabinka domowa została zaprojektowana z dbałością o to, by sprzęt nie tylko był profesjonalny pod względem użytkowym, ale także stanowił ciekawy element wyposażenia wnętrz równego rodzaju.
Profesjonalna drabinka rehabilitacyjna idealna do ćwiczeń w domu

Ćwiczenia w domu powinien wykonywać każdy z nas. Niemniej jednak, zdarza się że niektóre osoby borykające się z pewnymi problemami zdrowotnymi muszą kłaść większy nacisk na ćwiczenia fizyczne i wykonywać rehabilitację. Wówczas profesjonalna drabinka rehabilitacyjna będzie nieocenionym nabytkiem, gdyż znacząco ułatwi proces dochodzenia do zdrowia i sprawności fizycznej.

Poszczególne modele drabinek do rehabilitacji wyposażone są w dodatkowe akcesoria i elementy mające umożliwiać wykonywanie konkretnych rodzajów ćwiczeń. Jedną z przykładowych jest drabinka gimnastyczna z drążkiem, która wspiera osoby borykające się z kontuzjami oraz chcące odbudować sprawność mięśniową. Ponadto drabinka do ćwiczeń w domu umożliwia również poprawienie sprawności fizycznej, wytrzymałości, a także rozciągnięcie poszczególnych partii ciała. Wystarczy wybrać model odpowiadający konkretnym potrzebom i preferencjom.

Drabinki gimnastyczne w ofercie naszego sklepu


 •     drabinka gimnastyczna dla dzieci
 •     drabinka rehabilitacyjna
 •     drabinka gimnastyczna z drążkiem
 •     drabinka gimnastyczna do pokoju
 •     drabinka gimnastyczna drewniana
 •     drabinka sportowa
 •     drabinka gimnastyczna metalowa
 •     drabinka do pokoju dziecka
 •     drabinka domowa
 •     drabinka na siłownię
 •     drabinka dla Straży Pożarnej
 •     drabinka do hal sportowych i sal gimnastycznych

Drabinka gimnastyczna – jak jeszcze można ją wykorzystać?


Drabinka gimnastyczna jest elementem wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Szczególnym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszą się drabinki gimnastyczne dla dzieci do domu. Bowiem pozwalają dzieciom rozwijać zamiłowanie do sportu, nabierać kondycji i uczyć się właściwej, zdrowej postawy ciała.

Niemniej jednak, drabinki gimnastyczne do domu sprawdzą się także dla dorosłych. Będą odpowiednie do wyposażenia domowej siłowni, czy też jako dodatek wnętrzarski w pokoju lub jako drabinka sportowa w sypialni. Osoby dorosłe mogą na nich ćwiczyć, by budować kondycję fizyczną, poprawiać wydolność organizmu, rozciągać się i wpływać korzystnie na zmęczone kręgosłupy.

Profesjonalne drabinki gimnastyczne sprawdzą się również w miejscu pracy, gdyż wówczas można z nich korzystać podczas przerw, by odzyskać witalność i odświeżyć umysł poprzez dotlenienie organizmu.

Oferowane przez nad drabinki gimnastyczne posiadają specjalistyczne certyfikaty bezpieczeństwa. Mogą one służyć jako zestaw do gimnastyki, relaksacji, a także domowy plac zabaw dla dzieci. Możliwości jest wiele, ale z pewnością każdy członek rodziny i domownik chętnie będzie korzystał z drabinki sportowej na swój indywidualny sposób. Oferujemy bogaty wybór drabinek do ćwiczeń w domu, które pomogą Ci zawalczyć o zdrowie i lepszą kondycję fizyczną.
 

Najczęstsze pytania dotyczące drabinek gimnastycznych (FAQ):

 • Gdzie kupić drabinkę gimnastyczną?
Drabinkę gimnastyczną bezproblemowo można zamówić w sklepie internetowym meble-bogart.pl. Wśród zalet należy wymienić fachowe doradztwo w zakupie, a także możliwość błyskawicznej wysyłki.

 • Gdzie można zamontować drabinkę gimnastyczną?
Drabinkę można zamontować w niemal każdym typie pomieszczenia, które posiada odpowiednią wysokość sufitu (zależna od modelu drabinki). Niektóre modele posiadają możliwość montażu rozporowego podłoga-sufit, dzięki czemu nie trzeba wiercić otworów w ścianach.

 • Czy drabinki gimnastyczne posiadają certyfikaty?
Tak. Wszystkie oferowane przez nas drabinki są certyfikowane – spełniają wymogi zawarte w normach PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego, co zapewnia możliwość użytkowania w instytucjach publicznych, biurach czy szkołach.

 • Jaka powierzchnia jest potrzebna, aby zamontować drabinkę gimnastyczną?
Aby zamontować drabinkę gimnastyczną wystarczy zaledwie 0,5m2, dzięki czemu meble te mogą być montowane nawet w niewielkich metrażowo pomieszczeniach.

 • Jak zamontować drabinkę gimnastyczną?
Do każdej drabinki załączona jest czytelna instrukcja z kompletem informacji. W zależności od modelu drabinki mogą być montowane na wkręty do ściany lub rozporowo. Montaż drabinki nie zajmuje więcej niż kilkadziesiąt minut. 

 • Z czego wykonane są drabinki gimnastyczne?
Do produkcji drabinek używane jest jedynie polskie drewno bukowe oraz metal malowany proszkowo na czarny lub biały mat.

 • Czy drabinki gimnastyczne są bezpieczne dla dzieci?
Zdecydowanie tak. Wszystkie drabinki zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów, a także posiadają odpowiednie certyfikaty zaświadczające, iż przyszły pozytywnie stosowne testy bezpieczeństwa.

 • Jaka może być maksymalna waga osoby używającej drabinki gimnastycznej?
W zależności od modelu maksymalne obciążenie drabinki może wynosić od 120 kg do nawet 150 kg. Natomiast maksymalne obciążenie dla akcesoriów gimnastycznych to 80 kg.

 • Ile trwa wysyłka drabinki gimnastycznej?
Wysyłamy drabinki gimnastyczne już w 48h od wpłynięcia wpłaty! 

/drabinki-gimnastyczne-c-1229.html