Komody i skrzynie dziecięce

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 95
sortuj:
Sortowanie
   1    z    4   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    4   
wyników na stronę:

O funkcjonalności pokoju dziecięcego i młodzieżowego decyduje najczęściej dobór mebli oraz ich właściwe rozmieszczenie. Bardzo ważnym elementem w takich pomieszczeniach są komody, które dzięki bardzo dużej pojemności i stabilności, służą zarówno jako miejsce do przechowywania ubrań i przedmiotów, jak i do ekspozycji drobnych elementów.

 

Ważnym aspektem jest jednak idealne dopasowanie stylu komody do charakteru całego wnętrza i zgranie jej z aranżacją zarówno pod względem kolorystycznym jak i formy. Dzięki temu mebel ten pełni nie tylko funkcję praktyczną, która jest główną jego rolą, ale także dekoracyjną, wpływającą na przytulność i przyjazność wnętrza.

 

 

Komody do pokojów dziecięcych i młodzieżowych

Komody przeznaczone do pokojów dzieci to przede wszystkim modele delikatne w swoich kształtach i barwach. Stonowane wzory w połączeniu z ciekawymi elementami wykończenia podkreślają wyjątkowość wnętrza i stanowią akcent stylu zastosowanego w nim. Nasze propozycje to zarówno klasyczne i proste rozwiązania, jak i nowoczesne, wyraziste projekty – zależnie od upodobań klientów.

Komody znajdujące się w asortymencie to wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, które dopełnią każdą przestrzeń, a dzięki swojej pojemności, pomogą uporządkować pokój dziecka oraz nastolatka. Pokój dziecięcy jest miejscem szczególnym dla każdego dziecka i nastolatka. Stanowi oazę spokoju od zgiełku codzienności i pomaga kształtować samoświadomość, a także dbać o otoczenie.

Jest to także miejsce wielofunkcyjne, w którym musi się znaleźć odpowiednie miejsce do nauki, wypoczynku, zabawy, ale także do przechowywania. Ważna jest zarówno obecność nie tylko wygodnego łóżka dziecięcego, ale również pakownych regałów oraz komód. Nie ma bowiem nic gorszego niż uciążliwy problem z segregacją, przechowywaniem rzeczy i tym samym z utrzymaniem porządku na co dzień.

Jednym z mebli, które rozwiązują te trudności jest komoda do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Komody młodzieżowe nie tylko efektownie dopełniają aranżację pod względem estetycznym, ale także sprawiają, że wnętrze staje się wyjątkowo funkcjonalne.

Komody dziecięce


Komody do pokojów dziecięcych okażą się wyjątkowo trafnym wyborem do dopełnienia wyposażenia. Ułatwią segregację, przechowywanie rzeczy, ale także będą się pięknie prezentować. Nasz sklep meblowy Meble-Bogart.pl oferuje szeroką gamę propozycji komód do pokojów najmłodszych, które dostępne są zarówno jako osobne bryły, jak w zestawach z innymi meblami dedykowanymi pokojom dziecięcym.

Komody dziecięce powinny być przede wszystkim bezpieczne dla najmłodszych. W naszej ofercie znajdziecie komody malowane bezpiecznymi dla zdrowia dzieci farbami i lakierami, które przeszły odpowiednie testy. Wzornictwo także zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych, dzięki czemu meble nie posiadają wystających ostrych elementów, ani śrub lub wkrętów, które dziecko byłoby w stanie wykręcić.

Komoda do pokoju dziecięcego powinna także być wyjątkowo funkcjonalna, gdyż to właśnie wnętrza dla dzieci w szczególności wymagają mebli ułatwiających sprzątanie i utrzymanie porządku. Wyposażona w szuflady z pełnym wysuwem oraz zamykane szafki ułatwi segregowanie wszelkich drobiazgów, zabawek i akcesoriów szkolnych.

Dodatkowo umieszczając na poszczególnych szufladach etykietki z rysunkami lub nazwami rzeczy znajdujących się w nich, ułatwimy dzieciom naukę samodzielnego porządkowania. Komody idealnie sprawdzą się do przechowania dziecięcych skarbów także ze względu na to, że maluchy mogą mieć swobodny dostęp do jej szuflad i szafek, co pomaga w nauce samodzielności.

Komody młodzieżowe


Komoda będzie stanowić doskonały element wyposażenia także pokoju młodzieżowego. Biorąc pod uwagę jej funkcjonalność i praktyczne zastosowanie, z pewnością okaże się nieocenionym nabytkiem. Młodzież gromadzi wiele przedmiotów i musi mieć komfortowe miejsce na ich przechowywanie, aby dostęp do poszczególnych ubrań lub innych drobiazgów był łatwy, a ich układanie przebiegało sprawnie.

Liczne szuflady i schowki o odpowiednich wymiarach idealnie spełnią te oczekiwania. Komoda do pokoju młodzieżowego będzie służyć nie tylko swoją praktycznością, ale także estetycznym wyglądem dopasowanym do potrzeb konkretnego wnętrza.

W naszym sklepie meblowym oferujemy wybór komód zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dzięki temu każdy z powodzeniem dopasuje konkretny model do swoich oczekiwań. Ponadto proponujemy zarówno komody stanowiące część całych zestawów meblowych, jak i osobne bryły, które efektownie dopełnią gotowe już aranżacje.

Komody do pokojów młodzieżowych spełnią więc także rolę dekoracyjną. Efekt ten można podkreślić układając na blacie komody kolekcje, bibeloty, ramki z fotografiami, czy nagrody, które zdobył nastolatek. Funkcja ekspozycyjna komody jest tu niemniej istotna.

Komody do małych wnętrz


Małe pokoje dziecięce i młodzieżowe wymagają przygotowania starannej aranżacji, w której elementy wyposażenia nie będą sprawiać wrażenia chaosu czy przytłoczenia. Istotne jest także, aby poszczególne meble były właściwie rozmieszczone, by dzieci mogły swobodnie poruszać się po pokoju wykonując określone czynności.

Meble powinny stanowić bezpieczne dopełnienie pomieszczenia służąc swoją funkcjonalnością. W małych pokojach dziecięcych i młodzieżowych idealnie sprawdzi się komoda narożna z szufladami. Narożna konstrukcja pozwoli na zaoszczędzenie wolnego miejsca we wnętrzu, przy jednoczesnym uzyskaniu dużej powierzchni na przechowywanie.

Ponadto w małych pokojach warto wprowadzać jasne meble traktując je jako tło dla kolorowych dodatków, dzięki czemu wnętrze nie będzie optycznie przytłoczone. Idealnie sprawdzą się więc białe komody i komplety mebli młodzieżowych. Do małych wnętrz warto także wybierać komody młodzieżowe o wysokiej, lecz nieszerokiej konstrukcji. Takie rozwiązanie sprawi, że zaoszczędzimy powierzchnię użytkową pokoju, a jednocześnie nie stracimy na pojemności przechowywania mebla.

Funkcjonalne komody dla dzieci i młodzieży


Komody dziecięce i młodzieżowe pełnią przede wszystkim funkcję przechowywania. Dlatego oferujemy Ci modele, które zachwycają dużą pojemnością do przechowywania rzeczy, ale jednocześnie nie prezentujące się zbyt przytłaczająco. Dzięki temu we wnętrzu dziecięcym będzie można wyeksponować to, na czym nam zależy najbardziej nie przytłaczając powierzchni zbyt dużym gabarytem i masywnością bryły.

Funkcjonalne komody posiadają szuflady z pełnym wysuwem oraz odpowiednio dopracowane wymiary poszczególnych przegródek, dzięki czemu ułatwiają segregację rzeczy i utrzymanie porządku.


/komody-i-skrzynie-dzieciece-c-1111.html