Lustra - Lustra Dekoracyjne

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 57
sortuj:
Sortowanie
   1    z    2   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    2   
wyników na stronę:

Wyjątkowe lustra, które odmienią Twoje wnętrze

 
Lustra dekoracyjne to niebanalne elementy wyposażenia wnętrz, które mają nie tylko wartość użytkową i praktyczną, ale również wyjątkowy potencjał kształtowania charakteru estetycznego poszczególnych aranżacji wnętrzarskich. Wybierając lustra do pokoju dziennego i innych pomieszczeń możesz nie tylko korzystnie wpłynąć na jakość estetyczną aranżacji, ale również optycznie powiększyć efekt przestronności. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć możesz wyjątkowo bogaty wybór różnorodnych luster na ścianę, które wpiszą się w charakter różnych stylów wnętrzarskich.

Lustra dekoracyjne i ich walory

 
Lustra dekoracyjne coraz częściej pojawiają się w najmodniejszych aranżacjach prezentujących trendy wnętrzarskie. Do niedawna kojarzone głównie z wyposażeniem łazienek i przedpokoi, dziś z impetem wkraczają także w pozostałe rodzaje pomieszczeń domowych. Wynika to z licznych zalet, jakie niosą za sobą lustra na ścianę. Dotyczy to zarówno aspektów związanych z podniesieniem funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń domowych, jak i uatrakcyjnienia ich dekoracyjności.
 
Lustro w ramie bądź w wersji minimalistycznej z samą taflą może wzbogacić aranżację o dekoracyjny wyraz, ale ponadto nadać jej efektu większej przestronności. Wnętrza stają się dzięki nim jaśniejsze i wizualnie większe. Biorąc pod uwagę aktualne trendy wnętrzarskie lustra dekoracyjne doskonale się w nie wpisują. Gdyż we współczesnych aranżacjach stawiamy przede wszystkim na efekt większej przestronności oraz dekoracje o charakterze użytkowym.
 
Lustra na ścianę w ofercie naszego sklepu internetowego:
 
 • lustra dekoracyjne
 • lustro do przedpokoju
 • lustro do toaletki
 • lustra na ścianę
 • lustro do salonu
 • lustro w ramie
 • lustra do pokoju dziennego
 • lustro do łazienki
 • lustro do garderoby
 • lustro do sypialni
 • lustra minimalistyczne
 • lustra bez ramy
 • lustra kolaż

Lustro na ścianę – do jakich pomieszczeń będzie optymalne?

 
Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że lustra dekoracyjne pasują wyłącznie w tych pomieszczeniach, w których są rzeczywiście użytkowane. Do takich wnętrz zaliczaliśmy głównie łazienkę oraz przedpokój. Lustro do przedpokoju to dodatek niemal niezbędny. Może stanowić część mebli garderobianych lub być od nich niezależnym elementem wyposażenia. Podobnie jest w kontekście aranżacji łazienkowej.
 
Lustro do łazienki to przedmiot typowo użytkowy, ale warto także zwrócić uwagę na to, aby jego forma estetyczna współgrała ze stylem całej aranżacji łazienkowej. Dzięki temu będzie ono harmonizować z przyjętym stylem przewodnim, a także współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia tego wnętrza. Obecnie jednak lustra pojawiają się również w innych pomieszczeniach domowych – głównie ze względu na ich walory dekoracyjne. Dużą popularnością cieszą się obecnie lustra do pokoju dziennego.

Lustra na ścianę – jak wykorzystać ich potencjał dekoracyjny?

 
Lustra mają w sobie wielki potencjał kształtowania dekoracyjności poszczególnych aranżacji wnętrzarskich i to bez względu na przyjęty w nich styl przewodni. Sprawdzą się bowiem zarówno we wnętrzach urządzonych w myśl stylu nowoczesnego, klasycznego, czy też eklektyzmu. Bez względu na to, jaki styl wnętrzarski preferujesz, lustra dekoracyjne będą strzałem w dziesiątkę.
 
Przykładowo, lustro do salonu może całkowicie odmienić estetykę tego wnętrza. Może to być pojedyncze lustro dekoracyjne zawieszone na ścianie lub modny model stojący. W salonie lustro doskonale prezentuje się jako ozdoba strefy wypoczynkowej np. na ścianie nad kanapą. Obecnie wyjątkowo modne stały się również lustra rozmieszczone na ścianie w formie kolaży. Taka dekoracja ściany nie tylko uatrakcyjni aranżację, ale też optycznie powiększy przestrzeń.

/lustra-c-1215.html