Pufy - Pufy do Siedzenia

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 189
sortuj:
Sortowanie
   1    z    7   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    7   
wyników na stronę:

Drobne elementy funkcjonalne wnętrza są wyjątkowo istotnym czynnikiem, który wpływa na komfort jego użytkowania oraz na atrakcyjność całokształtu aranżacji. Jej podstawę opiera się najczęściej na kluczowych dla danego wnętrza elementach, stanowiących jego istotę, natomiast dodatki mają głównie spełniać rolę ozdoby i dekoracji.

Tymczasem bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań, wykorzystuje dodatki w roli praktycznych elementów, o szczególnym dla pomieszczenia znaczeniu i nadających mu wyjątkowego charakteru. Tworząc modele naszych produktów, ze szczególną starannością dbamy o to, aby były one jednocześnie bardzo atrakcyjne wizualnie, zróżnicowane pod względem stylu, praktyczne i wielofunkcyjne. Przykładem takiego produktu są pufy.

Pufy z oparciem

Szczególną podkategorią puf są niezwykle funkcjonalne pufy z oparciem. Dzięki dodaniu do zwykłej pufy oparcia ten prosty mebel może służyć jako wyjątkowo komfortowe siedzisko, na którym będziemy z radością wypoczywać ciężkim dniu. Tego typu mebel tapicerowany może również służyć jako prosty i tani zamiennik dla fotela i krzesła. Dzięki wygodnemu oparciu  pufa pomimo prostej formy może zapewnić wyjątkowy komfort i tym samym stać się naszym ulubionym domowym meblem wypoczynkowym.

 

Prezentowane przez nas pufy z oparciem to doskonałe elementy dodatkowe dla każdego wnętrza. Oferujemy zarówno modele zaopatrzone w funkcjonalne schowki oraz ekskluzywne pufy z oparciem ozdabiające pomieszczenie jak i nadające mu elegancji. Proponujemy także modele w ciekawych kształtach i oryginalnych stylach, doskonałe dla wnętrz nowoczesnych oraz pokojów dziecięcych, czy młodzieżowych. Wysoka jakość i trwałość naszych produktów oraz ich niewątpliwa atrakcyjność wizualna, to elementy, które gwarantują satysfakcję z dokonanego zakupu.

 

Pufy do siedzenia

Głównym zastosowaniem tych prostych mebli tapicerowanych jest ich funkcja wypoczynkowa jako pufy do siedzenia. Uwielbiane przez dzieci, oraz starszych, pufy o najróżniejszym kształcie to idealne miejsca do spędzania czasu podczas zabaw, gier oraz chwil spędzanych z rodziną. Jest to ten typ mebla, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca, natomiast daje funkcjonalność, której nie osiągniemy żadnym zamiennikiem.

Pufy do siedzenia przydadzą się szczególnie w przypadku wizyt niespodziewanych gości. Jeśli nie dysponujemy w mieszkaniu wystarczającą liczbą krzeseł tapicerowanych, foteli zawsze możemy posłużyć się pufą, jako wygodne miejsce do siedzenia. Dzięki wielu wzorom oraz materiałom obiciowym te nieskomplikowane meble potrafią również doskonale się prezentować. Pufy do siedzenia z pewnością zrobią furorę w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, jednak odnajdą się również w salonie lub pokoju dziennym czy sypialni.

Pufy dla dzieci

Niezwykle istotną i popularną podkategorią prezentowanych mebli są pufy dla dzieci. Dzięki prostym, przytulnym kształtom oraz wielu ciekawym wzorom nadruków ta kategoria puf cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Wśród nich występują również pufy dla dzieci dedykowane dla chłopców lub dziewczynek. Ci pierwsi z pewnością docenią propozycje z motywami aut, natomiast młode damy zachwycą się wzorami z księżniczkami lub kucykami. Takie modele będą w stanie bardzo często zastąpić nawet fotele dziecięce.

Popularnym modelem jest również pufa piłka, ciesząca się popularnością zarówno wśród najmłodszych, jak i fanów sportu. Modele puf dla dzieci to bardzo częsty wybór wśród troskliwych rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom jak najwięcej komfortu. Jeśli martwimy się o jakość postawy naszych pociech dobrym wyborem będzie pufa z oparciem. Ponadto w naszym sklepie można znaleźć mnóstwo puf dla dzieci o finezyjnych, oryginalnych kształtach, co z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym krytykom.

Fotel pufa

Niezwykle ciekawym i popularnym rozwiązaniem designerskim, które łączy zarówno małe rozmiary pufy oraz wygodę fotela jest typ mebla określany najczęściej mianem fotel pufa. Ta swoista hybryda bardzo często doskonale sprawdza się w praktycznie każdym rodzaju pomieszczenia. Fotel pufa łączy niemal wszystkie najlepsze charakterystyki komfortowego fotela oraz małej, praktycznej pufy.

Bardzo często tego typu modele noszą miano pufy z oparciem, jednak producenci projektując coraz nowsze propozycje oraz testując nowe rozwiązania bardzo często zbliżają designersko do fotela wypoczynkowego. W swojej ofercie posiadamy propozycje właśnie z tej niszy, co spotyka się z regularnym zainteresowaniem klientów. Fotel pufa to proste, niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które w dodatku cechuje się niezwykle atrakcyjną ceną.

Ponadto meble tego typu okraszone są bardzo często ciekawymi wzorami tkanin, które mogą być wybierane niemal dowolnie. Taka opcja sprawia, że nawet prosty fotel pufa może wyglądać nietuzinkowo i oryginalnie.

Pufy do przedpokoju

Istotnym działem z kategorii pufy są zdecydowanie niezwykle funkcjonalne pufy do przedpokoju. Te praktyczne meble bardzo często są projektowane jako szafki na buty, posiadające jednocześnie tapicerowane siedzisko, co sprawia, że są swoistą hybrydą szafki oraz pufy. Takie rozwiązanie sprawdza się zaskakująco dobrze zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

Pojemna szafka posłuży jako miejsce przechowywania na podręczne przedmioty, używane zazwyczaj w przedpokoju. Z kolei tapicerowane siedzisko da nam komfort oraz wygodę, charakterystyczną dla puf. W ofercie sklepu meble-bogart.pl znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji z podkategorii pufy do przedpokoju, co sprawi, że urządzimy każdy przedpokój w wymarzony, niepowtarzalny sposób. Tego typu meble cechują się ponadto niebywałą elegancją.

Dzięki ciekawemu połączeniu mebla twardego z tapicerką osiągnięty jest oryginalny efekt, niepodobny do żadnych innych propozycji meblowych. Interesującą propozycją z tej kategorii puf są również propozycje w stylu chesterfield.


/pufy-c-1326.html