Witryny wiszące

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 43
sortuj:
Sortowanie
   1    z    2   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    2   
wyników na stronę:

Witryny wiszące, które dopełnią Twoje aranżacje

Zdarza się, że nawet najbardziej pieczołowicie przygotowane i zrealizowane projekty aranżacji wnętrz okazują się mieć finalnie pewne niedociągnięcia. Może to być związane zarówno z kwestią funkcjonalności i brakiem wystarczającej ilości miejsca na przechowywanie rzeczy, jak i jakimiś niedociągnięciami wizualnymi. Wówczas wystarczy wprowadzić do aranżacji mebel, który dopełni wnętrze estetycznie, a jednocześnie zwiększy ilość miejsca na przechowywanie.
 
Takim meblem może być witryna wisząca. W naszym sklepie meblowym znajdziesz bogaty wybór witryn wiszących, które wzbogacą Twoje aranżacje.

Witryna wisząca i jej zalety

Witryna wisząca to mebel, który jest często niedoceniany. Tymczasem ma wiele walorów estetycznych, jak i funkcjonalnych. Efektownie dopełnia przestrzeń poszczególnych aranżacji i będzie dobrze pasować do różnych stylów wnętrzarskich, które zostały dobrane w konkretnych pomieszczeniach.
 
Witryny wiszące pokojowe mogą zostać dobrane jako osobny element wyposażenia wnętrza dopełniając posiadany już komplet mebli, bądź stanowić część danego zestawu. Takie meble są też bardzo praktyczne, gdyż przez modułową formę i montaż na ścianie nie zabierają miejsca podłogowego - w przeciwieństwie do regałów czy komód. W efekcie nie przytłaczają wizualnie aranżacji i przy tym pozwalają uzyskać więcej miejsca do przechowywania rzeczy.
 
Witryna wisząca oszklona podobnie jak witryna stojąca pozwala efektownie wyeksponować dowolne przedmioty takie jak bibeloty, szkło, czy też rodzinne pamiątki. Duży wybór poszczególnych witryn wiszących do pokoju dziennego sprawia, że każdy z powodzeniem może wybrać model odpowiadający indywidualnym potrzebom i gustom. Natomiast różne formy i rozmiary witryn wiszących pozwalają dopasować wybrany model do warunków konkretnego wnętrza.
 
Witryny wiszące w ofercie naszego sklepu:
  • witryna wisząca klasyczna
  • witryna wisząca nowoczesna
  • witryna wisząca industrialna
  • witryna wisząca na szkło
  • witryna wisząca oszklona
  • witryna wisząca do salonu
  • witryna wisząca do jadalni
  • witryna wisząca do gabinetu lub biura
  • witryny wiszące pokojowe
  • witryna wisząca na książki

Klasyczne i nowoczesne witryny wiszące

Witryny wiszące dostępne są w różnych wariantach nie tylko wymiarowych, ale również wzorniczych. Aktualnie szczególną popularność zyskuje w naszych wnętrzach witryna wisząca nowoczesna. Takie witryny wiszące charakteryzują się spójną dekoracyjnością, a także minimalistycznymi formami brył. Z łatwością można je dopasować do poszczególnych aranżacji, gdyż dobrze komponują się z różnymi stylami przewodnimi, za sprawą minimalistycznej i uniwersalnej dekoracyjności.
 
Często nowoczesne witryny wiszące wykonane są ze szkła transparentnego i metalowej konstrukcji malowanej proszkowo na kolor czarny. Dzięki temu zyskują modny charakter. Ponadto w naszej ofercie dostępne są również klasyczne witryny wiszące. Pasują one do wnętrz urządzonych w myśl tradycyjnych rozwiązań dekoracyjnych i charakteryzują się bogatszą ozdobnością. Najpopularniejsza jest tutaj witryna wisząca na szkło. Służy do eksponowania eleganckich naczyń kryształowych i bibelotów.

Witryny wiszące pokojowe – co w nich przechowywać?

Witryna wisząca jest meblem nie tylko o charakterze dekoracyjnym, ale także ma wiele funkcjonalnych walorów. Wynika to z faktu, że może służyć zarówno do przechowywania rzeczy, jak i ich efektownego eksponowania. W tym zakresie najbardziej popularna jest witryna wisząca na szkło. Takie modele prezentują się klasycznie i ponadczasowo, a umieszczone w nich szkło nabiera jeszcze bardziej efektownego wyrazu.
 
Także witryna wisząca na książki to świetny pomysł. W ten sposób można stworzyć pięknie prezentującą się biblioteczkę domową, a przy tym zabezpieczyć swoje zbiory przed niekorzystnym wpływem kurzu i przeciągów. Witryna wisząca z półkami na książki sprawi, że zbiory będą efektownie wyeksponowane i cała aranżacja wnętrza nabierze eleganckiego charakteru.
/witryny-wiszace-c-1094.html