Materace kieszeniowe

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 37
sortuj:
Sortowanie
   1    z    2   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    2   
wyników na stronę:

Wpisy powiązane z kategorią Materace kieszeniowe

Za wygodę snu odpowiada w dużej mierze rodzaj zastosowanego materaca oraz jego dostosowanie do indywidualnych cech łóżka, a także wymagań użytkownika. Dla tych, dla których komfort jest najistotniejszą kwestią wypoczynku, stworzyliśmy bogata ofertę materacy kieszeniowych, które dzięki swojej wyjątkowej formie i najwyższej jakości komponentów zapewniają zdrowy, wygodny i regenerujący wypoczynek, oraz spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Materac kieszeniowy a jakość snu

Sen stanowi wyjątkowo ważną część życia każdego z nas. Nie tylko wynika to z faktu, że śpiąc spędzamy mniej więcej 1/3 doby, ale także pod względem wpływu, jaki wywiera na nasze życie codzienne. Dlatego dbając o higienę snu i odpowiednie warunki w sypialni, dbamy też o lepszą jakość życia. Jedną z najważniejszych rzeczy wpływających na jakość snu i poczucie wyspania się za dnia jest właśnie materac. Jednym z najpopularniej wybieranych oprócz materacy piankowych są materace kieszeniowe.

Około 30% naszego życia spędzamy w łóżku. Dlatego warto poświęcić szczególną uwagę nie tylko wybierając ten mebel, ale także właściwy materac, który zapewni nam odpowiedni wypoczynek i komfort podczas snu. To właśnie w największej mierze od materaca zależy jakość wypoczynku i stan zdrowia kręgosłupa.

Dobry materac powinien dawać możliwie najlepsze wsparcie kręgosłupowi, mięśniom i kościom. Materac kieszeniowy jest jednym z najpopularniej wybieranych materaców, gdyż cechuje się trwałością i zapewnia optymalny wypoczynek bez względu na gabaryty użytkowników. Dzięki odpowiedniemu, równomiernemu wypełnieniu pozytywnie wpływa na jakość snu oraz dobre samopoczucie podczas kolejnego dnia.

Efektywny sen zapewnia nie tylko dobre samopoczucie na co dzień, ale także znacząco wpływa na zdrowie kręgosłupa. Dlatego w szczególności osoby borykające się z bólami pleców, mięśni karku czy głowy powinny zmienić materac na lepszy jakościowo. Dobrą alternatywą może być właśnie materac kieszeniowy sprężynowy. Jeśli zależy Ci na trwałym materacu, który idealnie będzie spełniał swoją rolę, to warto zwrócić uwagę właśnie na ten rodzaj materaca.

Materac kieszeniowy – budowa


Nazwa materaca kieszeniowego wiąże się z jego wypełnieniem, które stanowią sprężyny kieszeniowe lub inaczej nazywane też woreczkowymi. Jest to szczególnie stabilna konstrukcja, która wyśmienicie nadaje się dla każdego, gdyż ma bardzo uniwersalny charakter.

Materace kieszeniowe wykazują się ponadto naprawdę dużą wytrzymałością, dzięki czemu mogą być użytkowane latami bez uszczerbku na ich stopniu twardości lub jakości. Materace dostępne są w różnych rozmiarach, więc z powodzeniem można je dobrać do potrzeb konkretnych użytkowników.
|
Pary z pewnością będą zadowolone decydując się na materac kieszeniowy 160x200 cm, gdyż zapewni wygodę i odpowiednio dużo miejsca dla obojga osób. Uniwersalność materac kieszeniowy zawdzięcza temu, że każda sprężyna schowana jest w osobnej przegródce, dzięki czemu nawet dwie osoby o zupełnie różnej wadze i wzroście nie odczują dyskomfortu, bo powierzchnia dopasuje się do nich indywidualnie.

Materac kieszeniowy – rodzaje


Zaletą tego typu materaca jest z pewnością to, że materac kieszeniowy nie wydaje jakichkolwiek dźwięków ani podczas wstawania czy kładzenia się na nim, jak i podczas wiercenia się podczas snu. Materac kieszeniowy dostępny jest ponadto w co najmniej kilku typach czy rozmiarach.

Najczęściej Klienci są zainteresowani materacami kieszeniowymi dwustronnymi, gdyż co jakiś czas ze względów higienicznych można je obracać na drugą stronę. Popularnością cieszą się także modele z domieszką lateksu (materace lateksowe), co jest na pewno bardzo ciekawą propozycją.

W kwestii wymiarów materac kieszeniowy 140x200 to najbardziej uniwersalny i popularny rozmiar, gdyż nada się idealnie zarówno dla osób śpiących w pojedynkę, jak i dla par. Natomiast do pokojów młodzieżowych czy dziecięcych idealnie będą się nadawać materace kieszeniowe 90x200 cm.


Materace kieszeniowe cechuje wyjątkowa technologia pozwalająca na segregowanie warstw produktu, a tym samym również zapewnienie wyjątkowej wygody, stabilności i trwałości. Dzięki strukturze kieszeniowej tłumią również pracę sprężyn co zdecydowanie wpływa na jakość snu. Charakteryzują się inteligentną strukturą nieodkształcającą się pod wpływem użytkowania, co zapewnia wyjątkową jakość i funkcjonalność produktu.


Materace dostępne w naszej ofercie odznaczają się zróżnicowanymi parametrami, dzięki czemu łatwiej dostosować je do indywidualnych wymagań. Wybierając taki materac zyskują Państwo gwarancję satysfakcji i najwyższego komfortu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dokonania właściwego oraz satysfakcjonującego wyboru.

 

/materace-kieszeniowe-c-1034.html