Stoły Standardowe - Stoły Nierozkładane do Jadalni lub Kuchni

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 198
sortuj:
Sortowanie
   1    z    7   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    7   
wyników na stronę:

Stylowe stoły idealne do Twojej kuchni lub jadalni

Stół jest bohaterem kuchni i jadalni. To przy nim możemy delektować się aromatem porannej kawy, smakiem pożywnych posiłków, ale i przede wszystkim towarzystwem bliskich nam osób. Idealny stół powinien więc nie tylko estetycznie wpisywać się w charakter wizualny aranżacji wnętrza, ale także zapewniać nam maksymalny stopień komfortu podczas użytkowania. Nie zapominajmy również o cechach takich jak solidność oraz wysoka jakość wykonania. Takie właśnie stoły standardowe przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do zapoznania się z bogactwem asortymentu.

Stół standardowy, czyli nierozkładany – jaki będzie idealny?

Stół to mebel mający szczególne znaczenie w naszych domach. Od zarania dziejów stanowił symbol wspólnoty, ogniska domowego, a także relacji międzyludzkich. To przy stole toczą się domowe rozmowy, celebracje ważnych okazji, dyskusje. Ale czeka przy nim także możliwość biesiadowania i cieszenia się wygodą podczas spożywania apetycznych posiłków. Dlatego też stół stanowi centralne miejsce w każdej jadalni, w kuchniach otwartych na  (lub pokój dzienny), a także w kuchniach zamkniętych, w których cieszymy się domowymi posiłkami w rodzinnym gronie.

Wybierając stół standardowy do swojego domu, zadbaj o to, aby jego forma, rozmiar, sposób wykonania odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom domowników. Jeżeli w Twoim domu przyjmowani są goście, których raczysz smakołykami, postaw na duży stół, bądź model wyposażonych w możliwość powiększania wielkości blatu. Idealny stół zapewni wygodę podczas spożywania posiłków dając odpowiednio dużo miejsca każdej osobie przy nim siedzącej.

Ponadto warto pamiętać także o designie. Bowiem stół standardowy ma duży wpływ na estetykę aranżacji poszczególnych wnętrz. Warto wybrać stół, który będzie wpisywał się w przyjęty styl wzorniczy, aby cała kompozycja wnętrza prezentowała się spójnie i była przyjemna w odbiorze.

Rodzaje stołów standardowych - nierozkładanych w naszej ofercie:

    • tanie stoły
    • stoły luksusowe
    • stół z metalowymi nogami
    • stół lakierowany
    • stół fornirowany
    • stół drewniany
    • okrągłe stoły
    • stoły dębowe
    • stoły z litego drewna
    • stoły w różnych kolorach, m.in.: stół biały, stół wenge, stół czarny.

Okrągłe stoły i ich zalety

Okrągłe stoły cieszą się znaczną popularnością, gdyż prezentują się bardzo efektownie i pozwalają w ciekawy sposób zaaranżować wnętrza. Mają one wiele zalet estetycznych, ale również użytkowych, które warto poznać. Jednym z walorów jest bezsprzecznie uniwersalny charakter wzorniczy. Gdyż okrągłe stoły doskonale wpisują się zarówno w aranżacje w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Nawet tanie stoły mają dużą wartość wzorniczą sprawiając, że przestrzeń wyda się ciekawsza wizualnie. Ponadto okrągły stół jest bardziej ustawny i pomieści więcej osób, gdyż łatwiej przy nim ustawić większą ilość krzeseł. Stąd też popularność takich stołów na salach weselnych. Taki stół idealnie sprawdzi się więc w małych lub ciasnych pomieszczeniach, w których nie zmieściłby się stół prostokątny. Do innych zalet okrągłych stołów zaliczyć należy także to, że zasiąść przy nich może nawet nieparzysta liczba osób, są bezpieczniejsze dla dzieci, a także zasiadające osoby zwrócone są do siebie twarzami, co ułatwia konwersację i interakcję.

Stoły standardowe w różnych stylach

Stoły dostępne w asortymencie naszego sklepu to bogactwo różnorodnych wzorów, kolorów, materiałów i form. Dzięki dużemu wyborowi, każdy z powodzeniem może znaleźć stół standardowy spełniający indywidualne potrzeby domowników. Ponadto dobierając stoły do naszej oferty dbamy zarówno o wysoką jakość, jak i różnorodność poszczególnych projektów, aby każdy bez względu na preferencje w zakresie designu mógł znaleźć wymarzony model.

Dużą popularnością cieszą się stoły w stylu nowoczesnym, a wśród nich przede wszystkim stół z metalowymi nogami, stół biały oraz stół lakierowany. Natomiast dla miłośników ponadczasowej klasyki przygotowaliśmy stoły fornirowane, stoły wenge oraz stoły z litego drewna. Proponujemy również stoły w stylizowanej formie, które sprawdzą się w aranżacjach urządzonych w myśl stylu skandynawskiego, angielskiego, glamour oraz innych.

Na uwagę zasługują w szczególności stoły w stylu skandynawskim, gdyż wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie oraz mają swoisty wymiar ponadczasowości. Są to zwykle bryły z blatami w kształcie nerki, okrągłe oraz kwadratowe. Minimalistyczne wzorniczo blaty estetycznie wzbogacają drewniane nóżki zwężane ku dołowi. Modele te będą doskonale pasować do krzeseł drewnianych w podobnym stylu.

Drewniane stoły i ich ponadczasowy potencjał

Drewno jest surowcem ponadczasowym. Nic więc dziwnego, że drewniane meble cieszą się aż tak dużą popularnością. Stoły drewniane służą latami, a ich wartość estetyczna i użytkowania nie maleje z upływem czasu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi atrakcyjne stoły dębowe, których projekty zostały stworzone w myśl różnych stylów wnętrzarskich. Dzięki temu poszczególne modele będą pasować zarówno do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, jak i eklektycznych.

Ciekawą propozycję stanowią natomiast stylizowane stoły z litego drewna, które nawiązują do znanych z historii designu meblowego projektów. Staną się one estetycznym kontrapunktem w minimalistycznych aranżacjach bądź efektownie wpiszą się w kompozycje aranżacji klasycznych o bardziej dekoracyjnym charakterze. Warto także pamiętać, że stół drewniany to mebel wyjątkowo trwały i przy odpowiedniej pielęgnacji będzie wspaniałą inwestycją na lata, gdyż nie straci nowego wyglądu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą stoły standardowe, stoły rozkładane oraz stoły konferencyjne.
/stoly-standardowe-c-1075.html