Materace bonellowe

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 13
sortuj:
Sortowanie
   1    z    1   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    1   
wyników na stronę:

Wpisy powiązane z kategorią Materace bonellowe

Dbałość o jakość i komfort snu rozpoczyna się już na etapie doboru odpowiedniego materaca. Warto zapoznać się z charakterystyką każdego z rodzajów, określić swoje indywidualne potrzeby, ocenić możliwości i podejść do wyboru w pełni profesjonalnie. Z uwagi na wysokie zróżnicowanie potrzeb, stworzyliśmy bardzo obszerną ofertę materacy, wśród których dostępne są także wysokiej jakości materace bonellowe. Charakteryzuje je wysoka elastyczność i komfort.

Materace bonellowe


Materac jest wyjątkowo istotnym elementem wyposażenia sypialni. Bowiem to właśnie on wraz z poduszką i stelażem łóżka w największej mierze decyduje o jakości naszego snu. Natomiast od tego czy się wysypiamy na co dzień i czy pozycja ciała podczas leżenia jest odpowiednia, zależy nie tylko nasze samopoczucie za dnia, ale także zdrowie. Dlatego wybierając materac do swojej sypialni warto podejść do tego ze szczególnym rozmysłem.

W ofercie sklepu meblowego Meble-Bogart.pl znajdziesz wysokiej jakości materace różnego rodzaju, dzięki czemu dopasujesz konkretny model do swoich potrzeb. Między innymi oferujemy materace bonellowe, które cieszą się szczególną popularnością wśród naszych Klientów.

 

Materace bonellowe – budowa

Materace bonellowe to rodzaj materacy kieszeniowych, które zbudowane są z pojedynczych sprężyn, które zostały ułożone w uporządkowanym systemie. Ich wkład stanowi system sprężyn w kształcie klepsydry, które połączone są ze sobą drutem. Charakteryzują się elastyczną powierzchnią, przez co stosunkowo niewielkie obciążenie wywołuje nieznaczny opór sprężyn.

Natomiast w przypadku mocniejszego nacisku, opór sprężyny wprost proporcjonalnie zwiększa siłę wypierania. Dzięki temu są szczególnie wygodne i w odpowiedni sposób podtrzymują linię ciała podczas leżenia. Wówczas mięśnie mogą się odprężyć i rzeczywiście odpocząć w ciągu nocy. Natomiast linia kręgosłupa układa się w naturalnej pozycji, co odciąża plecy.

 

Materace bonellowe są bardzo wytrzymałe i odporne na duże obciążenia, dlatego są szczególnie polecane dla osób cięższych oraz jako materace dwuosobowe. Poprzez połączenie ze sobą sprężyn bonellowych wkład jest niezwykle wytrzymały. Materac bonellowy sprężynowy cieszy się dużą popularnością, także ze względu na przewiewność co jest bardzo istotne w zakresie higieny snu. Ciało się nie poci i skóra może oddychać, dzięki odpowiednim materiałom wykorzystanym do produkcji materaca.

 

Materace bonellowe – właściwości

 

Materac sprężynowy bonellowy posiada wewnątrz warstwy z odpowiednio dopasowanej grubości owaty zapewniając optymalne ocieplenie i wentylację materaca. Ponadto stosowana jest również pianka termoaktywna, która cechuje się wrażliwością na ciepło wydzielane przez ciało człowieka, znana również z materacy termoelastycznych.

Dzięki temu pianka termoaktywna ma zdolność przybierania kształtu osoby leżącej, uwalniając miejsca kluczowe od nadmiernego ucisku. Takie właściwości materaca sprawiają, że użytkownik nie odczuwa jakichkolwiek niedogodności podczas snu oraz po przebudzeniu, ponieważ wszystkie mięśnie są odpowiednio rozluźnione, a kręgosłup ułożony jest w pozycji dla niego naturalnej.

 

Materece bonellowe – dla kogo?


Materace bonellowe uważane są za jedne z najbardziej trwałych i wytrzymałych, co przejawia się w ich długiej żywotności. Dlatego szczególnie polecane są dla osób o większej masie ciała oraz dla par. System połączonych sprężyn zabezpiecza użytkownika przed nadmiernym zapadaniem się pozwalając tym samym na utrzymanie podczas snu zdrowej pozycji ciała. Materace bonellowe z kokosem są natomiast polecane do łóżek dziecięcych od szóstego roku życia.


Dzięki dostosowywaniu stopnia ugięcia sprężyn do siły ciężkości, zapewniają wygodę każdemu ich użytkownikowi. Uniwersalność i wysoka jakość naszych produktów sprawia, że są one cennym elementem zapewniającym satysfakcjonujące, długotrwałe użytkowanie tych produktów.

 

Wybierając nasze produkty zyskują Państwo wygodę i komfort wypoczynku, a dzięki wysokiej jakości materiałów, możliwe jest długotrwałe ich użytkowanie bez efektów uszkodzenia, czy nadwyrężenia struktury materaca. W ofercie znajdują się różne rodzaje materacy bonellowych jedno i dwustronnych, dzięki czemu mogą Państwo dostosować wybór do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

 

/materace-bonellowe-c-1035.html