Materace nawierzchniowe - Toppery - Nakładki na Materac

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 24
sortuj:
Sortowanie
   1    z    1   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Szerokość [cm]
-
Wysokość [cm]
-
Głębokość [cm]
-

   1    z    1   
wyników na stronę:

Wpisy powiązane z kategorią Materace nawierzchniowe

Nakładki na materac w ofercie naszego sklepu

Nakładka na materac to tzw. materac nawierzchniowy, który można położyć na powierzchni spania, aby skutecznie wpłynąć na zmianę jej właściwości. W związku z tym topery polecane są dla osób, które nie są zadowolone ze swoich materaców, śpią na narożnikach bądź potrzebują dodatkowego materaca, który można łatwiej transportować. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór nakładek na materac, które korzystnie wpłyną na poprawę komfortu i jakości snu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nakładka na materac – czym charakteryzują się topery?

Standardowe nakładki na materac posiadają od ok. 3 cm do 10 cm grubości. Zwykle zbudowane są całkowicie z piany – poliuretanowej, wysokoelastycznej, bądź termoelastycznej. Popularnością cieszą się również topery lateksowe oraz nakładki na materac zawierające wkład kokosowy, który ma na celu je dodatkowo utwardzić. Choć najbardziej doceniana jest nakładka na materac z pianki termoelastycznej, gdyż jej powierzchnia reaguje zarówno na nacisk ciężaru ciała osoby śpiącej, jak i temperaturę. Topery stosujemy, aby podnieść komfort i higienę snu oraz chronić posiadany materac przed zużyciem.
 
Idealnie sprawdzają się również jako sposób na utwardzenie zbyt miękkiego materaca. Głównym zadaniem nakładki na materac jest zwiększenie komfortu naszego snu. Stosuje się je w przypadku niewygodnych łóżek, leżanek, tapczanów i narożników, które za sprawą nierównej powierzchni spania i nieodpowiedniego wypełnienia siedzisk nie są wygodne do regularnego spania nocnego. Nakładka na materac pozwala także utrzymać tego typu meble w lepszej kondycji oraz znacząco przedłuża ich żywotność.
 
Nakładki na łóżko a dostępne rozmiary:

  • nakładka na materac 160x200
  • nakładka na materac 140x200
  • nakładka na materac 180x200
  • nakładka na materac 90x200
  • nakładka na materac 120x200

Nakładki na materac i ich funkcjonalność

Nakładka na materac stanowi bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele modeli do wyboru w różnych wersjach rozmiarowych i materiałach wykonania. Na pewno uda Ci się wybrać odpowiedni model, który będzie pasował do Twojego łóżka, wersalki, czy sofy. Nakładka na materac to także doskonała alternatywa podczas wyjazdów, gdyż nie zabiera zbyt wiele miejsca i z łatwością można ją transportować.
 
Największą zaletą topera jest to, że znacząco może wpłynąć na komfort naszego snu. Materace tego typu są lekkie, łatwe w transporcie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe oraz funkcjonalne. Jeżeli szukasz sposobu na zwiększenie komfortu swojego snu, zmianę stopnia twardości posiadanego materaca, to nakładka na materac  będzie najlepszym rozwiązaniem.
 
Funkcje materaców nawierzchniowych:

  • poprawiają komfort snu,
  • modyfikują stopień twardości materaca w zależności od potrzeb,
  • wyrównują nierówności na powierzchni snu,
  • zabezpieczają materac przed uszkodzeniem,
  • przedłużają trwałość materaca.
 
Nakładki na materac są pokryte pokrowcami, które można z łatwością zdejmować i prać. Dzięki temu można je łatwo utrzymać w higienicznej czystości i cieszyć się większym komfortem snu. Takie materace nawierzchniowe (tzw. topery) są dostępne w wielu rozmiarach do wyboru. W ten sposób można dostosować je do niemal każdego rozmiaru materaca lub innej powierzchni spania, na której chcemy z nich korzystać. Mogą także służyć jako przenośny materac do spania okazjonalnego np. podczas wizyt gości lub wyjazdów.
/materace-nawierzchniowe-c-1039.html