Materace Hybrydowe

Znalezionych produktów: Znalezionych produktów: 3
sortuj:
Sortowanie
   1    z    1   
wyników na stronę:
status
cena
Zakres cen[zł]
-
wymiary
Wysokość [cm]
-

   1    z    1   
wyników na stronę:

Wpisy powiązane z kategorią Materace hybrydowe

Materace hybrydowe w naszej ofercie

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia w branży materacy. Cieszą się one rosnącą popularnością, gdyż pozwalają połączyć cechy najlepszego materaca piankowego i sprężynowego w jednym. Dlatego stanowią idealny wybór dla osób, które nie mogą się zdecydować, jaki rodzaj materaca do łóżka sypialnianego wybrać, aby zapewnić sobie maksimum komfortu i zdrowy sen.
 
Proponowane przez producentów materace hybrydowe dzięki innowacyjnej strukturze spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny wybór materacy hybrydowych projektowanych i tworzonych przez najlepszych producentów. W tym zakresie szczególnie polecamy materace hybrydowe Hilding.
 
Zalety materacy hybrydowych:

  • łączą zalety materaca piankowego i sprężynowego,
  • zapewniają optymalny komfort użytkowania,
  • dają dobre podparcie w każdym punkcie ciała,
  • redukują drgania przy zmianie pozycji drugiej osoby,
Niektóre modele posiadają dodatkowe podparcie w środkowej części materaca dla najcięższych partii ciała,

  • solidne i trwałe wykonanie,
  • są uniwersalne,
  • nie ulegają odkształceniom.
Dostępne rozmiary materacy hybrydowych:

  • materac hybrydowy 160x200
  • materac hybrydowy 180x200

Czym jest materac hybrydowy?

Materace hybrydowe łączą w sobie zalety materacy sprężynowych - kieszeniowych wraz z najlepszymi właściwościami materacy piankowych. Jedna część materaca hybrydowego wykonana jest z warstwy wysokiej jakości pianki termoelastycznej o różnych właściwościach w zależności od konkretnego modelu materaca. Pianka wykazuje właściwości idealnego dopasowania do ciała pod wpływem jego nacisku na powierzchnię, a także wytwarzanej ciepłoty.
 
W ten sposób zapewnia równomierne podparcie, co znacząco wpływa na nasz komfort snu. Dolną warstwę materaca hybrydowego wypełniają sprężyny kieszeniowe, które zapewniają optymalne podparcie punktowe ciała i redukują drgania wywołane przez ruchy drugiej osoby śpiącej na powierzchni materaca. W efekcie materace hybrydowe perfekcyjnie dopasowują się do ciała zachowując swoją elastyczność i nie ulegają odkształceniom.
/materace-hybrydowe-c-1255.html