Hilding

Hilding Anders, z siedzibą w Malmö w Szwecji, to przodujący producent materacy oraz łóżek zarówno w Europie jak i w Azji. Firma została założona w 1939 r. jako biznes rodzinny. Z czasem przekształciła się w globalne przedsiębiorstwo, działające na wielu rynkach, dające zatrudnienie dla ponad 9500 pracowników. Dziś produkty Hilding Anders można kupić w ponad 60 krajach na całym świecie. W tym oczywiście - w meble-bogart.pl

Zobacz meble Hilding w kategoriach:

Hilding - producent materacy z misją

Misją producenta Hilding to „zapewniać światu dobry sen” - hasło to odzwierciedla podejście Hilding do tworzonych produktów oraz ich jakości. Jak widać po skali działań producenta - jest na dobrej drodze, aby osiągnąć swój cel.

 

Hilding to również pasja i zaangażowanie. Jak wiemy, ludzie spędzają w łóżku ok. 1/3 życia. To mocny argument za tym, żeby tworzyć odpowiednie rozwiązania. Hilding wie doskonale, że każdy materac oraz każde łóżko na wpływ na jakość snu oraz tym samym zdrowie klientów.

Filozofia snu Hilding

Filarami filozofii zdrowego snu według Hilding jest kilka czynników takich jak: ergonomia, mikroklimat, higiena, wzornictwo, wytrzymałość oraz ochrona środowiska. Co oznacza każdy z nich?

1. Ergonomia

Zaprojektowane przez Hilding łóżka oraz materace posiadają optymalną ergonomię - czyli najprościej mówiąc idealne dopasowanie do indywidualnego kształtu ciała oraz krzywizny kręgosłupa.
 
2. Mikroklimat

Kluczowym czynnikiem wpływającym na mikroklimat są prozdrowotne, antyalergiczne rozwiązania. Producent Hilding stosuje je we wszystkich modelach materaców. Kolejną istotną rzeczą są przewiewne dzianiny, dzięki czemu z materacy odprowadzana jest wilgoć przy swobodnej cyrkulacji powietrza. Odpowiedni mikroklimat materacy zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów, a także zapewnia komfort termiczny podczas snu.
 
3. Higiena

Ten oczywisty czynnik dotyczy zarówno łóżka jak i materaca. Przekłada się to na zdrowy i regenerujący sen. Rozwiązania proponowane przez Hilding zapewniają najwyższy poziom higieny.
 
4. Wzornictwo

Hilding oprócz funkcjonalności to również doskonałe wzornictwo. Wiele dostępnych wzorów i kolorów zapewnia możliwość dostosowania sypialni do indywidualnych preferencji.
 
5. Wytrzymałość

Wszystkie wykorzystywane surowce oraz - na późniejszym etapie produkty Hilding są poddawane odpowiednim testom wytrzymałościowym. To gwarantuje niezawodną jakość, potwierdzoną tysiącami pozytywnych opinii klientów.
 
6. Ochrona środowiska

Hilding to również ochrona środowiska. Producent dba o segregację odpadów. W procesie produkcji nie są używame żadne chemikalia ani inne szkodliwe substancje.

 
 hilding

Komfort według Hilding

Producent zdaje sobie sprawę jak ważną i integralną funkcję pełni sen w naszym życiu. Jednak nie chodzi tutaj jedynie o sen. Łóżko, materac to część sypialni - czyli istotnego pomieszczenia, które stanowi ważną część rodzinnego życia.

Zróżnicowana oferta materacy Hilding uwzględnia:

 • materace piankowe Hilding
 • materace sprężynowe Hilding
 • materace hybrydowe Hilding
 • materace nawierzchniowe Hilding
 • materace dziecięce Hilding

W skład oferty producenta Hilding wchodzą również:

 • łóżka tapicerowane Hilding
 • stelaże Hilding
 • pojemniki na pościel Hilding
 • nogi do łóżek Hilding
 • wezgłowia do łóżek Hilding
 • poduszki Hilding
 • pokrowce na materac Hilding
 
/hilding-m-62.html